Play-Off Final Serisi | Galatasaray C.C 2-4 FB Ülker | Teşekkürler Aslanlar - Sayfa 500 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Play-Off Final Serisi | Galatasaray C.C 2-4 FB Ülker | Teşekkürler Aslanlar

Cevap: Play-Off Final Serisi | Galatasaray C.C 2-4 FB Ülker | Teşekkürler Aslanlar

16iiki1.jpg

"16 branşın 15inde şampiyon olarak kırılması güç bir rekar elde eden sarı kırmızı camia o gün tüm branşların kaptanlarının kazandıkları kupaları ile görülüyor"

5'de 5 diyenlere duyurulur!

Cevap: Play-Off Final Serisi | Galatasaray C.C 2-4 FB Ülker | Teşekkürler Aslanlar

16iiki1.jpg

"16 branşın 15inde şampiyon olarak kırılması güç bir rekar elde eden sarı kırmızı camia o gün tüm branşların kaptanlarının kazandıkları kupaları ile görülüyor"

Yalnız o sezon bayan voleybol ve erkek basketbolda şampiyon olamamıştık.

Bahsedilen sezon hangisi? 1985-1986 ise o sezon erkek basketbolda biz şampiyon olduk.

Eyüp Yıldız ile beraber Oktay Hocamız ile konuştuk, taraftarımıza bazı mesajları oldu kırıldığı noktalar var, Lütfen bu mesajları dikkatlice okuyun.

Oktay Hocamız Diyorki:

Asla başkanımız sayın Ünal Aysal'ın bizi ziyarete gelmesi gibi bir beklenti içine girmedim, hem benim hemde başkanımızın yaşadığı yoğunluktan dolayı tanışma fırsatımız olmadı. Bu konu ile ilgili en ufak bir memnuniyetsizliğim yoktur.

Yeni sezon, transfer, ve kendimle ilgili hiç bir yorumum olmamıştır. Söylenenlerin hiçbiri gerçeği yansıtmamaktadır.

İyi niyetli bir şekilde arabama aldığım taraftarlarımızın yanlış yerlere çekilebilecek yorumlar yapması beni son derece üzmüştür ve pişman etmiştir.

Son olarak, GALATASARAY TARAFTARINA BANA VE TAKIMIMIZA GÖSTERMİŞ OLDUĞU BÜYÜK DESTEKTEN DOLAYI TAKIMIM ADINA TEŞEKKÜR EDERİM.

Galatasaray Erkek Basketbol Takımı Baş Antrenörü OKTAY MAHMUTİ.

Kaynak: Gsbasket

Galatasaray Basketbol Sitesi

Play off lar boyunca Galatasaray 600 bin Fenerbahçe ise 500 bin tl kazandı iddaa'dan! Bu gelir için kulüpler iddaa ya teşekkür etmeli

@eyupyildiz75

İddaa'dan çok ciddi gelir geliyor gerçekten.

İyi niyetli bir şekilde arabama aldığım taraftarlarımızın yanlış yerlere çekilebilecek yorumlar yapması beni son derece üzmüştür ve pişman etmiştir.
Ne demiş ki gerizekalılar ?

Yani hoca daha baskanla tanısmadım su bu demis heralde onlar da hoca ayrılıacak sanıp yorumlar yapılmıs hoca da ayrılmıyorum falan demis mesele bu sanırım.

Ülkerspor'un kalitesi ile fenerin çirkefliği birleşince haliyle baş edemedik

Yani hoca daha baskanla tanısmadım su bu demis heralde onlar da hoca ayrılıacak sanıp yorumlar yapılmıs hoca da ayrılmıyorum falan demis mesele bu sanırım.

Ben öyle bir şey aktarmadım kesinlikle. Başkanla tanışma durumu daha olmamış dedim bundan bir hoşnutsuzluk duyduğunu belirtmedim ve seneye durumunun tam olarak belli olmadığıyla ilgili bir şeyler söyledim o kadar. Hocayı zan altında bırakacak bir şey olsa zaten elim kırılsın da yazamıyım.

Ne demiş ki gerizekalılar ?

Gerizekalı dediklerin arkadaşım oluyor, hiçbir art niyet içermeden yaşadıklarını aktardılar, belki bir yanlış yorumlama olmuştur ama onlar da sizin kadar koçu ve Galatasaray'ı seviyor merak etmeyin. Konuyu da uzatmanın manası yok koç diyeceğini demiş.

Gerçek şu ki FB bizden daha iyi bir takım. Fakat bizim bu noktaya kadar gelmemiz çok önemli. Seri 2-0 olduktan sonraki müsabakalarda kesinlikle kötü oynamadık ve iyi mücadele ettik. Bütün sezonun hakkı bu finaldi ve biz hakkımızı aldık. Şampiyon olsaydık çok iyi olacaktı.

Oktay Hoca için birkaç şey söylemek lazım. Bana göre ülkemizdeki en iyi hoca. Ülke standartının da üzerinde olduğunu düşünüyorum. Takımın burada olmasında tartışılmaz bir payı var. Oktay Hoca'ya ne kadar teşekkür etsek, minnet duysak azdır. Kesinlikle uzunca bir süre takımın başında kalması şart. Ben inanıyorum. Daha iyi transferler ile FB'nin sn dönemde yaptıklarını kesinlikle yapacak potansiyelimiz mevcut.

Her şeye rağmen takımımızın gösterdiği performans ile gurur duyuyorum. Formanın hakkını sonuna kadar verdiler.

Salsa Basket'te final serisinin değerlendirmesini okudum az önce.

Yazar final serisinden bazı istatistikler vermiş;

Serinin en fazla sahada kalan oyuncusu: 186:38 dakika ile Ömer Onan.

Serinin en skorer ismi: 83 sayı ile Roko Leni Ukic.

Serinin en fazla isabetli üçlük bulan oyuncusu: 13 isabetli üçlük ile Ömer Onan.

Serinin en fazla faul çizgisine gelen oyuncusu: 37 serbest atış kullanan Luksa Andric.

Serinin en fazla hücum ribaundu alan oyuncusu: 14′er hücum ribaundu ile Darius Lavrinovic ve Luksa Andric.

Serinin en fazla ribaund alan oyuncusu: 35 ribaund ile Emir Preldzic.

Serinin en fazla asist yapan oyuncusu: 29 asist ile Emir Preldzic.

Serinin en fazla top çalan oyuncusu: 8 top çalma ile Ömer Onan.

Serinin en fazla top kaybeden oyuncusu: 16 top kaybı ile Tutku Açık.

Serinin en fazla blok yapan oyuncusu: 7 blok ile Darius Lavrinovic.

16iiki1.jpg

5'de 5 derken 5 ana branşı kasdediyorlar , Galatasarayın Bayan Voleybolda Şampiyonluğu yok

Üst Alt