Play Off'taki rakibimiz; FC Levadia Tallinn - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Play Off'taki rakibimiz; FC Levadia Tallinn

Cevap: Play Off'taki rakibimiz; FC Levadia Tallinn

Beyler adamlar cidden lide çok iyilermiş 3 maç eksiğiyle lidermiş radyosporda anlatıyorlar ama kendi sitelerinde puan durumu şöyle şimdi kime inanacağız...

adszzpa.jpg

Ve sitelreinde bizi tanıtmaya başladılar

https://www.fclevadia.ee/

iddaada 7+ yı düşünüyorum tavsiye ederim yanınada 2 banko bulun 20 basın alın 400 demedi demeyin elano da gelir;):D

sivasın kesinlikle şansı yok ts de 100 de 90 elenir fb için bir süpriz olurmu bilmiyorum ama zor da olsa imkansız değil bizim için ise 10 ile 15 arasında gol atarız iki maç toplamında:)

Kendi liglerinde çok iyi olmasının bir şey ifade edeceğini düşünmüyorum . Ki zaten Debrecen bile elemiş bunları .

Evet ya dün kendi kalesine attı, Galatasaray'ın yaptığı şovdan ne maç içinde ne maç sonunda 1 kez dahi bahsetmeyen Fikret Engin taraflı bir şekilde eliyle attı golü dedi adamlara.

zaten o gülcan bilgiç :D midir ne zıkkımdır uyuz oluom o adama o da dünkü maçı yorumluodu...

adamın bildiği tek kelime kollektif futbol...

maçtan önce honved fenerin ayarında değil diodu adamlar 8 net gol kaçırdı...

Tobol oturmus ve kendi capını bilen ve oynayan bi ekipti öyle veya böyle zorlandık netanya oturmamıs kendini bilmeden oynayan sıradan bi takımdı elimizi kolumuzu sallaya sallaya gectik ama bu ekip hep oturmus hep capını bilen hemde sampiyonluklar yasayan bi takım bu sezon wislayı elediler işi sıkı tutmak lazım cok iyi kapanan bi ekip bizimde kapanan takımlara karsı zorlandıgmızı sayarsak turu samiyende gecmeliyiz

Beyler adamlar cidden lide çok iyilermiş 3 maç eksiğiyle lidermiş radyosporda anlatıyorlar ama kendi sitelerinde puan durumu şöyle şimdi kime inanacağız...

adszzpa.jpg

Ve sitelreinde bizi tanıtmaya başladılar

1 FC Levadia 18 66-12 50

2 Sillamäe Kalev 21 53-19 47

3 FC Flora 19 39-17 39

4 JK Trans 21 42-21 39

5 JK Tulevik 21 30-26 34

6 JK Kalju 21 41-22 33

7 FC Kuressaare 21 13-42 18

8 Paide LM 22 9-61 14

9 Tallinna Kalev 21 16-45 10

10 JK Tammeka 21 15-59 8

Nerden aldın onu yahu. :)

Evet Tobol oturmuş bir takımdı ama bizim oyuncular yeni yeni alışıyorlardı hem sisteme hem birbirlerine . Şimdi durum daha farklı . Oyuncularımız alışmaya başlıyorlar . Ben rahatça geçeceğimizi düşünüyorum turu .

yani elbette rahat geçecegiz ama yine de abartmamak lazım hoş bende bi 10 gol felan bekliyorum iki maç sonunda ama yine de ciddiyet çok önemli.

Rakibi küçümsemek gibi bir hataya düşmeyeceğiz değil mi?;)

Fındık fıstık çıtlatmaya bir turistik gezi olur... :D:p:D

Takım oturmaya başladı Tobol maçlarıyla kıyaslamamız gerekir.Rahat eleriz rahat olalım.

Bu adamlar bize rakip bile olamaz, buyuk ihtimalle kaptanlari manav, kalecileri berber falandir profesyonel degildir bunlar.

Üst Alt