Podolski: ''Burada kalacağım ve gelecek yıl biz şampiyon olacağız'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Podolski: ''Burada kalacağım ve gelecek yıl biz şampiyon olacağız''

AJgA2Q.jpg

Galatasaray'ın Alman yıldızı Lukas Podolski, sarı kırmızılı takımda kalacağını açıkladı.

Almanya Milli Takımı kampında düzenlenen basın toplantısında konuşan Podolski, "İstanbul'da ve Galatasaray'da çok mutluyum. Burada kalacağım ve gelecek yıl biz şampiyon olacağız" ifadelerini kullandı.

Milli Takım'a başarılı için davet edildiğini belirten deneyimli oyuncu "Buraya maskot olmak için gelmedim. Bu benim 7. büyük turnuvam ve hocamız da bunu gayet iyi biliyor. Türkiye'de de iyi bir sezon geçirdim" diye konuştu.

Podolski, Avrupa şampiyonu olmak için elinden gelen her şey yapacağını söylerken "Ben bu takımdaki her anımı eğlenerek geçiriyorum. Burada olmaktan çok gururluyum." dedi.

(Ligtv.com.tr)

PORTAL HABERİ

gelecek yıl fener şampiyon olacaktır...
kargalar yeni stadının hatırına şampiyon yapıldı sıra fenere 4. yıldızı taktırmada.
kaldı ki takımın birçok bölgesi sos veriyor hepsinin yerine kalite oyuncu alamayız.

kargalar yeni stadının hatırına şampiyon yapıldı sıra fenere 4. yıldızı taktırmada.
kaldı ki takımın birçok bölgesi sos veriyor hepsinin yerine kalite oyuncu alamayız.

Şikecilerde de sanki kalite patlaması var gibi konuşuyorsun. Caner gitti , gg belli değil , diego kalacak , alves kalacak yani bunlarda belki kağıt üstünde kaliteli isimler var ama hepsi bitik oyuncular.

Defans hattı için futbolu bırakayım mı yoksa biraz daha mı para yapayım derdinde olan Agger düşünülüyor , Vitor kalıcı ve en önemlisi Aziz hala başkan. Zaten Aziz veya Azizsiz şikeciler hep loser olmuşlardır. Azizden öncede vardı bu loser.

Boşu boluna gazete Eşşekler Adam olur ama fener adam olmaz demiyordu

Sent from my iPhone using Tapatalk

ya tarihin en kötü GALATASARAY ini en kötü hocalarla 3 macta yenemeyen fenev , hemde sözde dünya yildizlariyla nasil gelecek senenin en büyük sampiyonluk adayi oluyor?? hem victorda azizde kaldigi halde, ve birsürü oyuncuyuda kaybedecek , bize vizyonu olan bir baskan ve hoca minimum 4 transfer sampiyonlugun en büyük adayi oluruz hem avrupa kupasinda olmamakda büyük bir avantaj enerjimizi lige verecegiz...ama dedigim gibi önce capsiz dursun gidecek..

Forumdaki FB'li dostlarımıza laf anlatmayı kendinize zül addetmeme sebebinizi merak etmekteyim.

Bırakın adamlar istediği hayali kursun yahu.

Çin kulüplerinden bizim açımızdan fark yaratabilecek derecede iyi bir teklif(10-15 milyon avro) gelirse satılabilir lakin bunun dışında kalsın. Zaten kalitesi var diyebileceğimiz kaç tane oyuncumuz var.

Ilginc ki Podolski konusuna bakilirsa, daha 3 hafta önce taraftarlarin 90% 'defol' 'cine satilsin' gibi yorumlar yapiyor (hepsi konusunda mevcut)..

Ama adam cikip 3-4 gol atinca hepsi 180 derece dönüyor. Kaldi ki oyun icerisinde birsey vermedigi net bir sekilde ortada ve herkes tarafindan kabul ediliyor.

Istatistiksel anlamda iyi olmasi zaten sasirtmadi, geldigi günler yorumum 'Oyun icinde bi halt yapmaz ama her an gol atar, o kadar ilginc bir oyuncu' yazmisim.

Sasirtmadi yani..

Bu sene Podolski olmasaydı ne kupayı alabilirdik ne de ligi bu sırada bitirebilirdik. Çok yüksek bir bonservis parası verilmediği sürece mutlaka takımda kalmalı.

ben daha farklı bi noktaya takıldım. bir türlü anlam veremiyorum
yahu ümit bjklı değil miydi? neden şimdi fener destekli konuşuyor?

Fenerden bi halt olmayacağını seneye hep birlikte alkışlayarak izleyeceğiz.

Seneye Beşiktaş'la Fener çekişiyo gözükürken birden biz aradan sıyrılıp ellerinden alıveririz bile eğer kadroya güzel takviyeler yaparlarsa ve takımın ortamı düzgün olursa. Mümkünse fişek gibi genç enerjik adamlar alsınlar biraz. Polonya milli takımı orda bak, dur şunların maçını açayım bi, Hollandayla oynuyorlar.

Üst Alt