Podolski: ''Burada kalacağım ve gelecek yıl biz şampiyon olacağız'' - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Podolski: ''Burada kalacağım ve gelecek yıl biz şampiyon olacağız''

Yazdiginda aslinda birsey yok. Ama iste zibidi kafalilarda bunu anlayacak seviye yok. O dönemde vasat oynuyordu ki o dönem icin o yorumu atmisin.

Ayni zamaninda Sabri kalsin, U. Gündogan iyi fln dedigin gibi.
Aynen bro zamanın şartlarına göre yapılmış yorumları getirip önümüze koyup hesap soruyorlar bu doğru değil KATILIYORUM.

Gelmeden önceki yorumlarına bakarım dansöz Çöp dedin bu adama kanıtlarım dansözlük ettiğini.
Sorun sende, sen malin önde gidenisin ve forumda eskilerden olmadigindan dolayi CÖP kelimesinin anlamini bilmiyorsun ki Podolski lig icin yeterli oldugunu bin kez yazdim. He istiyormuydum? Istemiyordum tabi cünkü kanatlarda daha farkli oyuncu hayal ediyorum..

Ama senin mantigina göre ben tüm Almanya milli takimina cöp demisim he? Yani Özil, Reus, Schweinsteiger, Hummels, Neuer fln hepsi cöp yani. Neden mi? Bakalim bi:

Dünya kupasinda takimlarin kozlari konusunda

Hakan Delikanli
16.02.2014, 16:00​

Belcika: Mirallas, De Bruyne, Hazard, Kompany, Courtois, Bakkali, Benteke ve Lukaku

Favorim Belcika!

Brezilya: Willian, Neymar, Bernard

Almanya: Götze

Gerisi cöp

Hakan Delikanli
15.03.2014, 13:08​

Reus? Schweinsteiger?MÜLLER? Yapma bunlar çöp değil..

Ya onlari saymiyorum iste. Kendi favorilerimi saydim, yani sempati duygudum isimler.

Ya onlari saymiyorum iste. Kendi favorilerimi saydim, yani sempati duygudum isimler.

Bu cümleyi kafana sok, bir cok seyi anlarsin ama eglence konusu olmusun haberin yok ;) Yazik sana.

Sorun sende, sen malin önde gidenisin ve forumda eskilerden olmadigindan dolayi CÖP kelimesinin anlamini bilmiyorsun ki Podolski lig icin yeterli oldugunu bin kez yazdim. He istiyormuydum? Istemiyordum tabi cünkü kanatlarda daha farkli oyuncu hayal ediyorum..

Ama senin mantigina göre ben tüm Almanya milli takimina cöp demisim he? Yani Özil, Reus, Schweinsteiger, Hummels, Neuer fln hepsi cöp yani. Neden mi? Bakalim bi:

Dünya kupasinda takimlarin kozlari konusunda

Hakan Delikanli
16.02.2014, 16:00​

Belcika: Mirallas, De Bruyne, Hazard, Kompany, Courtois, Bakkali, Benteke ve Lukaku

Favorim Belcika!

Brezilya: Willian, Neymar, Bernard

Almanya: Götze

Gerisi cöp

Hakan Delikanli
15.03.2014, 13:08​

Bu cümleyi kafana sok, bir cok seyi anlarsin ama eglence konusu olmusun haberin yok ;) Yazik sana.
Bu ne allasen ben diyorum ankara sen diyon kıçım ankara.

Bu ne allasen ben diyorum ankara sen diyon kıçım ankara.
Bende diyorum ki cöp kelimesine takilma, orda yazdigim gibi (2014) sempati duymadigimiz, kendi acimizdan istemedigimiz ve sevmedigimiz oyunculara bu forumda hep cöp denilip gecildi.

Bunu anlamayacak kadar idiotsun Yasemin. Ama devam et ya, cidden dalga gecmek icin müthis üyesin.

Bende diyorum ki cöp kelimesine takilma, orda yazdigim gibi (2014) sempati duymadigimiz, kendi acimizdan istemedigimiz ve sevmedigimiz oyunculara bu forumda hep cöp denilip gecildi.

Bunu anlamayacak kadar idiotsun Yasemin. Ama devam et ya, cidden dalga gecmek icin müthis üyesin.
Kıvırmadan duramıyorsun dansöz insan hiç mi utanmaz yahu.İnsan yazdığı yorumu bile kabullenmiyor o kadar mal gördüm senin kadarını görmedim.

Yazdigim yorum yukarda :hat:

Yazdigimi anlayamayan sensin. Dansöz diyerek dansözlere hakaret etmek istemiyorum, yine bunlar nasil ekmek parasi kazanacagini biliyor. Sen ise idiotlukta tavan yapip professional troll olmaya calisiyorsun ki bu isin ucunda ne para var ne basari.

Yazdigim yorum yukarda :hat:

Yazdigimi anlayamayan sensin. Dansöz diyerek dansözlere hakaret etmek istemiyorum, yine bunlar nasil ekmek parasi kazanacagini biliyor. Sen ise idiotlukta tavan yapip professional troll olmaya calisiyorsun ki bu isin ucunda ne para var ne basari.
Trollük değil gerçekler bunlar canısı.Sen bu kafayla fazla yaşamazsın

Ilginc ki Podolski konusuna bakilirsa, daha 3 hafta önce taraftarlarin 90% 'defol' 'cine satilsin' gibi yorumlar yapiyor (hepsi konusunda mevcut)..

Ama adam cikip 3-4 gol atinca hepsi 180 derece dönüyor. Kaldi ki oyun icerisinde birsey vermedigi net bir sekilde ortada ve herkes tarafindan kabul ediliyor.

Istatistiksel anlamda iyi olmasi zaten sasirtmadi, geldigi günler yorumum 'Oyun icinde bi halt yapmaz ama her an gol atar, o kadar ilginc bir oyuncu' yazmisim.

Sasirtmadi yani..

son 2 aydir fln bu yanlis 1 onerge
gayet faideli oynuyor heralde milli takima gidebilmek icin hirs yapti

Ilginc ki Podolski konusuna bakilirsa, daha 3 hafta önce taraftarlarin 90% 'defol' 'cine satilsin' gibi yorumlar yapiyor (hepsi konusunda mevcut)..

Ama adam cikip 3-4 gol atinca hepsi 180 derece dönüyor. Kaldi ki oyun icerisinde birsey vermedigi net bir sekilde ortada ve herkes tarafindan kabul ediliyor.

Istatistiksel anlamda iyi olmasi zaten sasirtmadi, geldigi günler yorumum 'Oyun icinde bi halt yapmaz ama her an gol atar, o kadar ilginc bir oyuncu' yazmisim.

Sasirtmadi yani..

yine bilmis yaw

biri bu adami durdursun

yine onceden demis kayitlarda gouldugu uzre :D

Seneye fbnin sampiyon olacagina dair bir mesaj okudum, hodri meydan seneye biz sampiyon olacagiz her turlu iddiaya varim, sozunu tutmayan en adiserefsiz olsun.

Kabul, özellikle kupa macinda iyi oynadi, hava toplari fln. Ama biz fotografin tümüne bakarak yorum yapiyoruz elbette.

Podolski bir takim oyuncusudur,hic bir zaman ön plana cikan, bencillik yapan kendine oynayan bir oyuncu olmamistir...ve bence GALATASARAY ondan alabilecegi maximum katkiyi almistir , inanin takim daha iyi olsaydi podolski daha fazla katki verirdi, o yüzden gelecek senede bu takimda kalmali...bu oyuncu ilerde adam gibi paslasabilecegi sadece sneijder var, umutla -burakla-yasinle paslasmaya calistigi anlari gözünüzün önüne getirin..ama yinede belli bir vasatin altina düsmedi...daha iyi oyuncularla özellikle hücüun oyunculariyla ve daha iyi bir podolski izlerdik...ama su gercekte var Avrupa sampiyonasinda olmayi cok istedi Almanya formasiyla buda kendisinde extra bir motivasyon oldu, tipki mario gomezde oldugu gibi...

Üst Alt