Podolski İçin Kulübümüze Mail Atıyoruz ! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Podolski İçin Kulübümüze Mail Atıyoruz !

Cevap: Podolski Transferinde Yeni Bir Umut! (Mu?)

Başarı için para harcamak şart.Reyes sanki Podolskiden daha ucuz mu olacak Çağatay abi.

Hoca maliyeti falan düşünmesin.

Kesinlikle. Reyes'i alırsak bi de göndermek için uğraşacağız, senelik ücreti, kaçan şampiyonluk derken Podolski'nin maliyetinden daha fazla bir zarara girmiş olacağız. Podolski alınmalı!

Podolski için kewellın gitmemesi için hazırlanan internet sitesi gibi tarzı bir site açılıp gündem oluşturulabilir

Galatasaray Sözlükte kulübe gönderilmek üzere kalıp mail var. Mail Atmak isteyenler için;

Galatasaray SK yönetimine

Yaz transfer döneminde, her türlü girişimi yapmamıza rağmen, kulübü Köln FC'nin ileri sürdüğü nedenlerden ötürü, renklerimize bağlayamadığımız Lukas Podolski'nin, takımında mutsuz olduğu ve ayrılmak istediğini medya vasıtasıyla hergün okumaktayız. Takımımızın gol yollarında, özellikle ileriye dönük sol kanat bölgesinde çektiği sıkıntı da malumunuz. Oyunu rakip sahaya yıkmamıza, topa sürekli sahip olarak oyuna hükmetmemize rağmen bunu skora yansıtamayışımızın verdiği sıkıntıları yaşamaktayız.

Türkiye ve Almanya arasında, milli takımlar düzeyinde oynanan maçtan sonra da verdiği demeçlerde açık kapı bırakan Podolski'nin yeniden gündemimize alınması en öncelikli isteğimizdir.

Takım oyunu içerisinde sırıtmayan, etkili, yetenekli, bitirici ve savaşçı özellikleriyle takımımızı çok çok ileriye taşıyabilecek, aynı zamanda Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Stadı'nda da, ortalama bazında seyirci rakamını pozitif yönde etkileyebilecek bir isimi, kutsal parçalı forma içerisinde görmek, en büyük hayallerimizden birisidir.

Galatasaray Sözlükte kulübe gönderilmek üzere kalıp mail var. Mail Atmak isteyenler için;

Yaz transfer döneminde, her türlü girişimi yapmamıza rağmen, kulübü Köln FC'nin ileri sürdüğü nedenlerden ötürü, renklerimize bağlayamadığımız Lukas Podolski'nin, takımında mutsuz olduğu ve ayrılmak istediğini medya vasıtasıyla hergün okumaktayız. Takımımızın gol yollarında, özellikle ileriye dönük sol kanat bölgesinde çektiği sıkıntı da malumunuz. Oyunu rakip sahaya yıkmamıza, topa sürekli sahip olarak oyuna hükmetmemize rağmen bunu skora yansıtamayışımızın verdiği sıkıntıları yaşamaktayız.

Türkiye ve Almanya arasında, milli takımlar düzeyinde oynanan maçtan sonra da verdiği demeçlerde açık kapı bırakan Podolski'nin yeniden gündemimize alınması en öncelikli isteğimizdir.

Takım oyunu içerisinde sırıtmayan, etkili, yetenekli, bitirici ve savaşçı özellikleriyle takımımızı çok çok ileriye taşıyabilecek, aynı zamanda Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Stadı'nda da, ortalama bazında seyirci rakamını pozitif yönde etkileyebilecek bir isimi, kutsal parçalı forma içerisinde görmek, en büyük hayallerimizden birisidir.

Link twittede RT yaptırayım...

linki var mı bunun?

edit buldum...

şimdi bu adama 10m euro verirsek bi daha satabilecekmiyiz? ben sanmıyorum, daha genç birini bulup 10m euro vermek daha mantıklı. yada gökhan töreye 5m. euro vermek çok daha akıllı iş olur. hem türk hem genç

bir 20 milyon verecek gücümüz yok hayal.. hem alsak bile elden cikaramayacagiz sonra.

Aslında taraftarın istediğine dair bir internet sitesi hazırlanıp medya desteği ile birlikte gündeme gelebilir... Ben site hazırlamayı bilsem bu işi yapardım...

off Podolski tam aradigimiz oyuncu. tam ihtiyacimiz var podolskiye. parasi neyse versinler!

cok gelmesini istiyorum

Muhteşem bir transfer olur, bence Ocak'da alma ihtimalimiz düşük de olsa mevcut. Ama Haziran'da zor alırız, İngiltere ya da İtalya'ya gider.

Elimizde kalsa ne olur.4 sene şampiyonlukta payı olacak bir adamımız olur.Satmak şart değil ya.Kalsın iyi iş yapar işte.

Evet beyler bu metni Basındaki arkadaşlarıma pasladım, ayrıca sizlerin Podolski için mail attığını söyledim... Bana bu haberi değerlendireceklerini söylediler... El ele dolaştıracak Tüm Galatasaray muhabirlerine paslanacak... Klube baskı kurulacak...Başkana bu sesler iletilecek...Ayrıca bu başlık Podolski için Klube mail gönderiyoruz diye değişebilir mi? Sayfayı açan arkadaş kusura bakmazsa tabi...

Anlaşılan Podolski taraftarın yeni transfer efsanesi haline gelecek. Bu konunun gereksizliği bir yana, bu forumda Beşiktaş'ın transferleri gerçekleştirme şekli inanılmaz şekillerde eleştiriliyordu, ki son derece haklı bir durumdu. Transferlerde taraftarın oynadığı rol ve kulübün buna uyması sebep gösteriliyordu. Peki son dönem transfer hamlelerinde Galatasaray taraftarının yaptıklarını farklı bulan var mı ? Medyada kimin adı çıksa, birileri hadi mail atalım diye kampanyacıklar düzenliyor, tribünde oyuncu isimleri tezahürat şeklinde zikrediliyor. Takımın berbat hali kimsenin umrunda değil sanki. Herşey yıldız oyuncu transferi ile bitecek, ligi alt üst edecek bir hale geleceğiz gibi tablo oluşturuluyor. Podolski'nin zihinsel durumu, oynadığı futbolun bize ne katacağı, hangi mevkide hangi rolü üstlenebileceği ve bunları hangi verimlilik ile yapacağı sadece çok az kişinin umrunda. Takımın yapılanmadaki sorunlarından daha çok, yapılacak transferlerdeki heyecan oranının dizginlenmesi daha çok fayda getireceğe benziyor.

Üst Alt