Podolski Köln’den ayrılmaya karar verdi ! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Podolski Köln’den ayrılmaya karar verdi !

Cevap: Podolski Köln’den ayrılmaya karar verdi !

sedat doğan ve ali dürüst kına yaksın şimdi

Ne Ali Dürüstü? Yine bir iki çapulcunun gazına gelip yargısız infaz yapıyosunuz. Ali Dürüst, Fatih Terimi arayıp istiyorsan Lassana Diarra'yı hemen bitirelim diyen kişidir. Transfer konusunda Galatasaray'da ki en bonkör şahıs olduğunu üzerine basa basa iddia ediyorum.

gelsede hiçbirşey fark etmez,keita etkisi bile yapmaz....sorun sadece kanatlar değil ki

Podolski takımın sıkıntısını tek başına %20 hafifletecek bir isim.Sol forvet,forvet,2.forvet her yerde oynayabiliyor.Bu transfer ile gol sorununun %50'si çözülmüş olur. Geri kalan %50 ise Kallström,Kranjcar tarzı orta saha oyuncusu alarak önüne geçilebilir.

EDİT: Lincoln değil yukarıda ki isimler yalnız.

Şeref Aydın twitter'dan yazdı: Twitter

yonetim, drogba icin taraftarin istegi uzerine bastirmisti. ayni sey podolski icin de olabilir. bu konuda taraftarin tepkisi onemli..

Galatasaray taraftari ortaligi podolski sesleriyle inletirse devre arasi bir calisma olabilir diye dusunuyorum, parasi her ne kadar ucsa da.

Ayrıca forma da çok yakışmış

lukas-podolski_266753.jpg

Ne Ali Dürüstü? Yine bir iki çapulcunun gazına gelip yargısız infaz yapıyosunuz. Ali Dürüst, Fatih Terimi arayıp istiyorsan Lassana Diarra'yı hemen bitirelim diyen kişidir. Transfer konusunda Galatasaray'da ki en bonkör şahıs olduğunu üzerine basa basa iddia ediyorum.

Adam telekulak.

Ali Dürüst ve Hoca ayrı ayrı yerlerde Diarra olayını doğruladılar.Birkaç yöneticinin maliyet hesapları baskı yarattı bu ikili üstünde ve transfer olmadı.Hatta Ebru Köksal direk olarak Madrid yöneticilerini arayıp ipe sapa gelmez yorumlarda bulunmuştu ve transfer yatmıştı.

10 milyondan aşağıya almak sadece bir hayal. Fazla bonservis vereceğimizi sanmıyorum. Bize pahalı. Tabi gelirsede katkısı büyük olur.

Üst Alt