Podolski'den Fenerbahçe Derbisi Öncesi Mesaj! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Podolski'den Fenerbahçe Derbisi Öncesi Mesaj!

2106e1280424feab3c71f0083f3f11a9.jpg

Spor Toto Süper Lig'in 11. hafta mücadelesinde Fenerbahçe, Kadıköy’de ezeli rakibi Galatasaray'ı ağırlayacak.

Galatasaray’ın Alman yıldızı Lukas Podolski, Fenerbahçe derbisi öncesi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda iddialı ifadeler kullandı.

"TÜRKİYE'YE HOŞ GELDİNİZ"

Lukas Podolski paylaşımında "Kimse bizden daha gürültülü değil! Türkiye’ye hoş geldiniz, biz Galatasaray'ız!" sözlerini sarf ederken, sarı kırmızılı taraftarların sevgi gösterisine maruz kaldı.

Alman golcü, bu sezon Galatasaray formasıyla çıktığı 7 resmi maçta 5 gol attı.

Podolski'den Fenerbahçe Derbisi Öncesi Mesaj!

Hosumuza giden hareketler gibi gozuksede 3 kuruş fazlasına rakip takıma imza atabilecek potansiyele sahip cogu.
O yüzden çok seyapmamak lazım.
Ha çıkar adam gibi topunu oynar helal olsun
Ama gotunu kaldirmazsa sözleşmeyi taraftar gazıyla uzattirmaktan öte hareketler değil bunlar.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Seyircinin beklentiye girdigi her mac oncesi yerlilerin sinsice suskunlasip el etek cekmesi ve yabancilarin da tribune oynamasi artik yememiz gereken taktikler

Hiçbirisi bir melo olamadı. Şu takım da herkesin yeri doldu fakat melo gibi hırslı saldıran her derbinin kritik adamı olan birisi çıkmadı. İnşallah bu derbi biizim için bir dönüm olur ,yensek de yenilsek de sonuca takılmadan şampiyonluğa odaklanırız. 3 puandan öte degildir bu maç saldırın uğraşın gerekirse yenilin ama o ruh olsun tek..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Melo buyuk kayip oldu gercekten , fener emreyi gondermekle biz de meloyu gondermekle resmen bjk nin ekmegine yag surduk

biz bir de bosa cikmis emreyi dusunmemekle ikinci bir hata daha yaptik

artik profesyonel dunya madem oyle yapabilirdik

Melo buyuk kayip oldu gercekten , fener emreyi gondermekle biz de meloyu gondermekle resmen bjk nin ekmegine yag surduk

biz bir de bosa cikmis emreyi dusunmemekle ikinci bir hata daha yaptik

artik profesyonel dunya madem oyle yapabilirdik

Aslında olaya direk şu açıdan baktım ,melo ile sorunlar olduktan sonra yolları ayırdık neden tekrar bi teklifle devam etmeyelim ki... Profesyonel hayatta bu tip olaylar çok normal.

Profesyonellikden söz ediyoruz ama emre ,caner ,mehmet topal gibi oyuncular bu takımdan ekmek yiyemezler ,yedirtmezler yani o kadar maziden sonra olan bitenden sonra çok zor ...

Konunun asıl anafikri Podolski ,yani bu tip oyuncuların hareketlerine bakıyoruz bu denli takımı sahiplenme oldugu halde neden takım içinde bi bağlayıcılık yapamıyorlar merak ediyorum açıkcası ,en son de jongun topu ısırdıgını hatırlıyorum yani bu kadar hırs yapıyosunuz hala vasat durumdayız takım içinde kaos ortamı var gibi.

Harun Sefa YAZAR

Gosterdikleri hirs tamamen tribune oynamak da ondan

kimisinin isi bitmis digerleri kendini sakiniyor , bjk nin basarisi mesela genclerin sakatlanma pahasina yuzde yuzunu vermesinden kaynakli

adim adim geldiler bunun icin aci cektiler ama sonunda oldu

Muslera ve melo icin dusuncelerim mesela podolski ve sneijder den hep farkli olmustur

sahada kaliteni gosteremesen de tribunlere oynama bari

Üst Alt