Podolski'den Fenerbahçe Derbisi Öncesi Mesaj! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Podolski'den Fenerbahçe Derbisi Öncesi Mesaj!

Hiçbirisi bir melo olamadı. Şu takım da herkesin yeri doldu fakat melo gibi hırslı saldıran her derbinin kritik adamı olan birisi çıkmadı. İnşallah bu derbi biizim için bir dönüm olur ,yensek de yenilsek de sonuca takılmadan şampiyonluğa odaklanırız. 3 puandan öte degildir bu maç saldırın uğraşın gerekirse yenilin ama o ruh olsun tek..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Melo gibi adam bir daha zor gelir. Dönse keşke 36'ya kadar oynar.

Melo buyuk kayip oldu gercekten , fener emreyi gondermekle biz de meloyu gondermekle resmen bjk nin ekmegine yag surduk

biz bir de bosa cikmis emreyi dusunmemekle ikinci bir hata daha yaptik

artik profesyonel dunya madem oyle yapabilirdik
Ne Emre'si ya...

Melo büyük kayip oldu diyenler ayni sacma algi operasyonundan dolayi Sneijder'i göndermeye calisiyor, aralarinda sen.

Gecelim bu ah Melo kalsaydi oyunlarini..

Sneijder gitsin diyen Emre gelmeli diyor, saka gibi ya. Siz gercekten futbol izlediginizden eminmisiniz?

Gesendet von meinem C6903 mit Tapatalk

Son düzenleme:
Su sekilde cevap vereyim ; kendine verilen gorevi hangi asamada yaptigiyla ve ne karsiliginda yaptigina bakiyorum

melo muslera kendilerine verilenin karsiligini fazlasiyla veren adamlardi (her zaman)

sneijder ve podolski ise onlardan bekleneni zaman zaman yapmayan ,hele son donemde hic yapmayan adamlar

yani benim gorusum boyle , baskasinin baskadir , ben bu takimda her zaman meloyu muslerayi hatta tellesi vs gormek isterim ama selcuk sneijder poldi gibiler bana mirasyedi gibi geliyor

yani bir sure tattirdilar sonra yoklar

Sneijder'i Podolski ile ayni kefeye koyman bile artniyet bir kere. Kisisel bir problemin var. Ama forumu bu kisisel problemin ile zehirleme, algi yaratma.

4. Yildizi Muslera ve Sneijder aldirdi, Muslera degil, CL de tek golle 4 milyon kasana soktu, Juventus'u eledi. Yine ondan önce sampiyonluk adina önemi goller atti, Orduspor ile basladi..

Gecelim bu numaralari. Sadece gecen ve bu yil futbol izliyormus gibi yorum yapiyorsun.

Ona bakarsan Melo da son 1.5 sezon cok kötü oynadi. Senin mantigin ile diğer yaptiklarini hiç saymak gerek.

Buna da itiraz etme, bi senin kendi mantigin.

Gesendet von meinem C6903 mit Tapatalk

Son düzenleme:
Sneijdere verilen rol ne acaba.
Sonuca katkida bulunmak degil midir. Asist yapiyor adam katki sagliyor mu evet.

Sneijderin rolu nedir? Oyun kurmak.
Kuruyor mu? Evet.

Vallahi sirkte degiliz parasini veriyorsun diye ayi gibi cikip sekilden sekle girsin.

Begenmezsen parasini vermez izlemezsin. Maymunluk yapilan oyunlari izlersin. Bu kadar net.

Sonra ben bir oyle bir boyle konusurum genel kurul uyelerine manupulasyon yaparim diyen adamin sozlerine de cok takmaya gerek yok aslinda.

Sahada konuşacaksın Podolski efendi elin belinde yürüyorsun kaç maçtır..
Çık Kadıköy'de çak füzeyi biz meşaleyi yakarız..

İyice gıcık olmaya başladım buna. Arkadaş takımda başka topçu mu yok da her iki güne bir kadir inanır bakışları ile poz veriyor

Envoyé de mon InFocus M808 en utilisant Tapatalk

Snejderin emeklerine inaniyorum , 2 senedir de o bize tesekkur etsin , orta sahada gezinip 4,5 milyom euro cukkaladigi icin

bu arada suna da itibar ediyor degilim , yok sneijder varken 6 puan gitmis de o oynamadigi 3 macta 9 puan almisiz .. Bunlari kaale almiyorum

fakat "her sey son 1,5 - 2 sene mi" derken zaten adamin 2 senedir yattigini kendi mesajinizda kabul ediyorsunuz

ayrica bahsedilen golu umut sisirdi , drogba indirdi sneijder atti , simdi sanki maradona golu atmis gibi lanse etmenin mantigi var mi , ayrica madem gol atmasiyla onca kazanim oldu , o zaman ben de derim ki 10 aydir atamadigi gollerle de bir o kadar kaybettirdi

mancini zamaninda sampiyonlar ligine direk gitmemizi saglayan gencler macinda da 0-2 gerideyken teneke baglanip gonderilen burak 2-2 yapmisti , son golu de sabri ortalamis umut atmisti , o zaman onlar da sampiyonlar liginden gelen 10 milyon ayak basti parasinin mimarlari , 2-3 sene onun diyetiyle kalsinlar

bu oyun acimasiz , kim devamli iyiyse o devamli kazanir

melo , muslera gibi adamlar katiyen sneijder gibi podolski gibi zigzagli kariyerler gecirmediler

1 mac 2 mac kotu gol yemistir ama guven vermeye devam etmistir , oteki 2-3 mac gereksiz kartlar gormustur fakat kaldigi yerden devam etmistir

sneijderin artik savunulacak yani kalmadi , tum forum nerdeyse goruyor gercekleri , selcuk ile hamit ile sabri ve semih gibilerle beraber o da artik yallah modunda

vaziyet alalim

stock-photo-17150760-head-shot-on-white-of-woman-wearing-a-welder-s-mask.jpg

Ya vaziyete filan luzum mu var ? Bir futbol izleyicisinin sneijderi istememe tercihi olamaz mi , ben faydali gormuyorum , herkes kendi yorumunu yapsin , ozgursunuz

ben sizden alintilayip fikrinizi kucumser bir hadsizlik ediyor muyum ?

evlatci olsam semih selcuk sabri vs yazar miyim ? Sahsi olsa poldiyi ekler miyim ?

sneijder ile ne sahsi sorunum olacak hem , adam dunya yildizi futbolcu ne alakamiz olacak yani sanki ayni is kolundayiz filan da ..

O konuda haksızdır, ama şöyle bir algı var: "Muslera bizi her maç kurtarıyor, yok Wes olmasa bu takım bir hiç"

Bence yanlış bu.

o konuda haksiz filan degilim , hatta emeklerini kabul ettigimi anlatmaya calistim , dedim ki gecmisin mirasi ile ilelebet idare edilmez

sneijder e gerekli kredi verildi , herkesin malumu ki 1,5 senedir yok , 2,5 senedir de mi olmasa "ne yapalim" diyecegiz , elbette b planini dusunecegiz

memnun olan da memnundur kimsenin fikrine ipotek koyacak halimiz yok , bu benim dusuncem

Üst Alt