Pokémon Go Başlığı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hepimiz bir şekilde Pokémon çılgınlığının içerisinde yer aldık. Kimimiz televizyon karşısında, kimimiz Game Boy başında günlerimizi harcadık.

Uzun zamandır farklı bir platformda yer almayan Pokémon dünyası, 2016’da IOS ve Android’e geliyor. Hem de ne geliyor!

Telefonlarımızın konum bilgisi sayesinde gerçek hayatta pokémon kovalayıp, yakalama ve eğitme şansı bulacağımız söyleniyor. Henüz çok fazla detayı açıklanmayan oyunu, isteğe bağlı olarak Pokémon Go Plus isimli bir akıllı bileklik tarzı bir cihaz desteğiyle de oynayabiliyoruz. Bu cihaz etrafımızda bir pokémon varsa, yanıp sönmeye ve titreşim vermeye başlıyormuş.

Üstelik oyunun ücretsiz olarak telefonlara yüklenebileceği de söyleniyor. Merakla ve heyecanla gelişmeleri takip ediyor olacağız.

Gerçek Hayatta Pokémon Yakala! Pokémon GO Geliyor! - The Pack

Discover Pokemon in the Real World with Pokemon GO! - YouTube

2935398-pokemon_go_plus2.jpg

2935397-pokemon_go_plus1.jpg

2935396-pokemon_go_plus.jpg

2935394-pokemon_go_plus3.jpg

2935389-pokemongo.jpg

Oyunu yüklemek için ;

iOS platformuna kurmak için;

- app store'u açıp en altta kimliğe tıklayıp log out diyorsunuz.
- safari'den pokemon go diye aratıp app store linkine tıklıyorsunuz. mağazanızda yok, yeni zelanda vs. diyor. geç deyip yeni zelanda'ya geçiyorsunuz.
- alttan log out olduğumuz yerden yeni hesap açıyorsunuz.
- ödeme seçeneklerinde none seçip kalan bilgileri dolduruyorsunuz.
- go'yu indiriyorsunuz.
- logout olup yeniden orijinal hesapla login olup tr store ile hayata devam.
- pokemon go'yu açıp google ile login oluyorsunuz.
- profit.

Android platformuna kurmak için;

Linkte verilen Apk dosyasını indirip kurmanız yeterli.

Pokemon GO .29. APK Download by Niantic, Inc. - APKMirror

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu teknoloji nereye gidiyor ya...

Eskiden cipslerden taso çıkması için paketleri ne hale getirirdik şimdi sokakta pokemon mu arayacağız :D

Hepimiz bir şekilde Pokémon çılgınlığının içerisinde yer aldık. Kimimiz televizyon karşısında, kimimiz Game Boy başında günlerimizi harcadık.

Uzun zamandır farklı bir platformda yer almayan Pokémon dünyası, 2016’da IOS ve Android’e geliyor. Hem de ne geliyor!

Telefonlarımızın konum bilgisi sayesinde gerçek hayatta pokémon kovalayıp, yakalama ve eğitme şansı bulacağımız söyleniyor. Henüz çok fazla detayı açıklanmayan oyunu, isteğe bağlı olarak Pokémon Go Plus isimli bir akıllı bileklik tarzı bir cihaz desteğiyle de oynayabiliyoruz. Bu cihaz etrafımızda bir pokémon varsa, yanıp sönmeye ve titreşim vermeye başlıyormuş.

Üstelik oyunun ücretsiz olarak telefonlara yüklenebileceği de söyleniyor. Merakla ve heyecanla gelişmeleri takip ediyor olacağız.

Gerçek Hayatta Pokémon Yakala! Pokémon GO Geliyor! - The Pack

https://www.youtube.com/watch?v=2sj2iQyBTQs

2935398-pokemon_go_plus2.jpg

2935397-pokemon_go_plus1.jpg

2935396-pokemon_go_plus.jpg

2935395-pokemon_go_plus4.jpg

2935394-pokemon_go_plus3.jpg

2935389-pokemongo.jpg

oha cok fena :D
gözlüklerle falan cok rahat olur :D

Ilkokulda ne seyrederdik be, okuldan kosa kosa eve giderdim yetismek icin.

O zamanlar Pokemon kartlari vardi, okulda herkes onlari biriktiriyordu.

Nası lan anlamadım. Hayali Pokemonlar mı yakaliycaz şimdi ? :)

Bakın size işin olumlu bir yönünü söyleyeyim. Bu sayede evden çıkmayan, robotlaşmış çocuklar tekrardan sokağa dönüş yapabilir. Pokemon avlıyorum ayağına tekrardan dış dünyaya yönelir çoluk çocuk. En azından böyle bir katkısı olacaktır.

Son düzenleme:
nintendo yine yapti yapacagini
gördügüm kadariyla sadece ilk 151 pokemon yer alacak gibi
yenilerini zaten sevmiyordum 251den sonra gelenleri hemen hemen hic bilmem
zaten ondan sonra diziyi ve oyunlari da birakmistim boku ciktigi icin
red, blue, yellow, gold ve silver oyunlari ile büyüyen birisi olarak baya heyecanlandim
zamaninda deli gibi oynuyordum pokemonu ve arkadaslarla da sürekli kapisirdik cok güzel günlerdi
bu yeni cikan projede az biraz bile olsa insallah o duygulari tekrar yasarim

taso demiyor muyduk onlara ben de 1 canta var :) hala

Bu tasolarla bir de üst üste koyup birbirine vurma şeklinde oynarlardı.

Kazanan kaybedenin tasoları alır, o tasoların her tarafı çizilir vs.

Hiçbir zaman tasolarımı öyle vurdu kırdıya bırakmadım.

Her zaman sıfır gibi tertemizdi.

Sonra ne oldu bilmiyorum tabi dağıtmıştım herhalde. Şimdiki aklım olsa saklardım. :)

Bu tasolarla bir de üst üste koyup birbirine vurma şeklinde oynarlardı.

Kazanan kaybedenin tasoları alır, o tasoların her tarafı çizilir vs.

Hiçbir zaman tasolarımı öyle vurdu kırdıya bırakmadım.

Her zaman sıfır gibi tertemizdi.

Sonra ne oldu bilmiyorum tabi dağıtmıştım herhalde. Şimdiki aklım olsa saklardım. :)

abi biz de fakiriz zaten bir iki taneyle basladık bende1 canta var ama
dediğin gibi elimde hala yara izi var onları kazanırken :D

Hangi pokemon olacagi belli oluyor mu acaba:D

Şöyle birşey var

Oyun, akıllı telefonunuzun GPS sisteminden yararlanarak bulunduğunuz bölgelere göre Pokémon varlıkları hakkında bilgiler sunacak öncelikle. Diyelim ki bir sahildesiniz. Öyleyse etrafta su Pokémon'u bulmanız olası. Bunun için Pokémon Go'nun tavsiyelerini dinlemeniz ve sabırlı davranmanız gerekecek. Ormanlık alan ya da beton binalarla çevrili bölgelerde de yine o bölgeye uygun Pokémon türleriyle karşılaşacaksınız.

B05G6j.jpg

ne dert vardi ne baska bir sey
sokaklarda ve okulda sürekli oyun oynardik
sirf bu yüzden eve sürekli gec gelirdim haliyle firca yerdim evde :D
cok güzel günlerdi valla ;(

Şöyle birşey var

Oyun, akıllı telefonunuzun GPS sisteminden yararlanarak bulunduğunuz bölgelere göre Pokémon varlıkları hakkında bilgiler sunacak öncelikle. Diyelim ki bir sahildesiniz. Öyleyse etrafta su Pokémon'u bulmanız olası. Bunun için Pokémon Go'nun tavsiyelerini dinlemeniz ve sabırlı davranmanız gerekecek. Ormanlık alan ya da beton binalarla çevrili bölgelerde de yine o bölgeye uygun Pokémon türleriyle karşılaşacaksınız.

40514_m.jpg

İyiymiş begendim bu uygulamayi. ateş yaninda bulunmamam lazim. Bunu almiyim ben:asd22:

Valla çıkarsa ben oynarım yani büyük bir keyifle. Heyecanlandırdı beni bu iş detayları araştırıp okuyunca. Pokemon avlayacaz diye işi gücü bıraktırmasın da bize. :D

Üst Alt