Pokémon Go Başlığı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Şöyle birşey var

Oyun, akıllı telefonunuzun GPS sisteminden yararlanarak bulunduğunuz bölgelere göre Pokémon varlıkları hakkında bilgiler sunacak öncelikle. Diyelim ki bir sahildesiniz. Öyleyse etrafta su Pokémon'u bulmanız olası. Bunun için Pokémon Go'nun tavsiyelerini dinlemeniz ve sabırlı davranmanız gerekecek. Ormanlık alan ya da beton binalarla çevrili bölgelerde de yine o bölgeye uygun Pokémon türleriyle karşılaşacaksınız.
Yaw aslında iyi düşünce ama Kabutops falan bulmak için mağaralara mı gideceğiz? Veya ne bileyim, Ankara gibi yerlerde Magikarp, Gyarados falan olmayacak mı? Magmar için volkanik yerlere mi gideceğiz? CEVAP VERİN.

Yıllardır bu tarz bişey istiyordum bu arada.

Yaw aslında iyi düşünce ama Kabutops falan bulmak için mağaralara mı gideceğiz? Veya ne bileyim, Ankara gibi yerlerde Magikarp, Gyarados falan olmayacak mı? Magmar için volkanik yerlere mi gideceğiz? CEVAP VERİN.

Yıllardır bu tarz bişey istiyordum bu arada.

trade olayi var ya onunla bulursun onlari
gameboy oyunlarindaki mantik da öyleydi
mesela sadece blue oyunu ile tüm pokemonlari tek basina yakalayamiyordun rede de sahip olman gerekiyordu ya da trade yapman gerekiyordu
blueda karsina cikan birkac pokemonu redte bulamiyordun ve aynisi redte de öyleydi

Ulan evden işe/okula falan yürürken Articuno çıktı diyelim. Patrona/hocaya "yaw hocam Articuno vardı da ehe mehe" mi diyeceğiz?

trade olayi var ya onunla bulursun onlari
gameboy oyunlarindaki mantik da öyleydi
mesela sadece blue oyunu ile tüm pokemonlari tek basina yakalayamiyordun rede de sahip olman gerekiyordu ya da trade yapman gerekiyordu
blueda karsina cikan birkac pokemonu redte bulamiyordun ve aynisi redte de öyleydi
Biliyorum o olayı da gıcık iş ya. Yakalamak daha iyi olurdu. :D

abi o değil videodaki gibi olmucak yani biz pokemonları göremicez onun için gözlük falan yapılamaz mı?

İyimiş ama metroda ya da metrobüste pokemon belirse ne kavga çıkar ama he Beylikdüzünden Söğütlüçeşmeye kadar

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

abi o değil videodaki gibi olmucak yani biz pokemonları göremicez onun için gözlük falan yapılamaz mı?
Gozluk soyle olur piyasada google glass ve turevlerine bir uygulama yazilir o sekilde halledilir mukemmel de olur ama cihaz pahali ucuz ve yaygin olsa efsane olurdu

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bulbasaur reisi nerede yakalayabilirim acaba? :eek:ley:

images

Vay be tasolardan nereye geldik :D İlginç birşey gerçekten de hatta hala da izlerim ilk zamanlar kadar olmasa da vakit geçirmek için iyi sarıyor :D

tanitim ilginc ve güzel duruyor ama gercek oyun tam olarak nasil olacak görmek gerekli, sonucta gözlüklü bir oyun olursa gercekten patlama yapar yok sirf cep telefonu ekraninda oyniyacaksan okadar etkileyici olmaz

Üst Alt