Polat Basın Toplantısı Düzenledi l Seçim Tarihi Belli Oldu: 14 Mayıs 2011 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Polat Basın Toplantısı Düzenledi l Seçim Tarihi Belli Oldu: 14 Mayıs 2011

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Basın Toplantısı l Polat Seçim Tarihini Açıklıyor

Haydi Ünal Başkan sıra sende....Aslanların kükreme zamanı geliyor....

Telegolden yeni komplo teorileri bekliyoruz..Tüh reytingi artık nereden yapacaklar..Biraz beşiktaşa sarsınlar.

Hayirli olsun. Haydi Ünal Baskan sira sende. Umarim senden darbe yemeyiz. Sartlandik, geri dönüs yok

30 Nisan´a kadar Teknik Direktör ile gelirse Ünal Aysal iyi olur. Son 2-3 hafta takimi biraz olsun tanir Teknik Direktör. Plan proje yapar zaman kaybetmez.

Çapsızlar,bu kadar geç seçim tarihi açıklamaya hakları var mı?Kulübü ne hale soktular.

Bu karar kesinmi yoksa kamera şakasımı eğer gerçekse KORKUNÇÇÇÇÇ birşey şakaysa sinir krizi sebebi...

bence fazla umutlanmayalım beyler.. sebebi de su yazdıgım haber.. sinsi oyunlar donuyor gibi..

Genel kurulun iptali için beyoğlu asliye hukuk mahkemelerine (1,2,3) üç ayrı dava açıldı.. Açanlar samim baki, bora palaska.. Ve kayhan berberoğlu.. Bir tanesi yürütmeyi durdurma alırsa genel kurul iptal olacak.. Avukatları kezban hatemi..

bunu twitterda gokmen ozdemir yazdı.. https://twitter.com/#!/gkmnozdmir

bence fazla umutlanmayalım beyler.. sebebi de su yazdıgım haber.. sinsi oyunlar donuyor gibi..

Genel kurulun iptali için beyoğlu asliye hukuk mahkemelerine (1,2,3) üç ayrı dava açıldı.. Açanlar samim baki, bora palaska.. Ve kayhan berberoğlu.. Bir tanesi yürütmeyi durdurma alırsa genel kurul iptal olacak.. Avukatları kezban hatemi..

bunu twitterda gokmen ozdemir yazdı.. Twitter

Offff offffffffff

Genel kurul iptali reddedildi!

Galatasaray Sportif'in 31 Ağustos 2010 tarihinde gerçekleştirilen olağanüstü genel kurulunun iptali talebiyle açılan dava reddedildi.

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş'nin Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayımlanan açıklamasında, şirketin 31 Ağustos 2010 tarihinde yapılan olağanüstü genel kurulunun iptali talebiyle QVT Fund LP tarafından İstanbul 7. Asliye Ticaret Mahkemesinin 2010/702 sayılı dosyasıyla açılan davanın bugünkü duruşmasında, davacı tarafın davadan feragat etmesi nedeniyle davanın reddine karar verildiği kaydedildi.

Genel kurul iptali reddedildi!

Galatasaray Sportif'in 31 Ağustos 2010 tarihinde gerçekleştirilen olağanüstü genel kurulunun iptali talebiyle açılan dava reddedildi.

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş'nin Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayımlanan açıklamasında, şirketin 31 Ağustos 2010 tarihinde yapılan olağanüstü genel kurulunun iptali talebiyle QVT Fund LP tarafından İstanbul 7. Asliye Ticaret Mahkemesinin 2010/702 sayılı dosyasıyla açılan davanın bugünkü duruşmasında, davacı tarafın davadan feragat etmesi nedeniyle davanın reddine karar verildiği kaydedildi.

baslarim böyle kongre üyelerine haaa, Galatasaray bu, boru degil capsiz herifler.

Irakli gazetecinin Bush´a ayakkabi firlatmasi aklima geldi. Ben gazeteci olarak yarin orda bulunsaydim, ayakkabi degil kamerami firlatirdim Adnan Polat´in suratina

Irakli gazetecinin Bush´a ayakkabi firlatmasi aklima geldi. Ben gazeteci olarak yarin orda bulunsaydim, ayakkabi degil kamerami firlatirdim Adnan Polat´in suratina

sonra da kovulurdun :) kameralar kameramanların üzerine zimmetlidir.

yok ben işimi kaybetmeyi göze alıyorum dersen orası ayrı tabii.

----buraya yazıyorum,eğer ibra edilmediğinden dolayı secim kararı alırsa mahkeme yürütmeyi durdurma kararı verirse secim olmayacak.bunu düşünerek davaların acılmasını bekleyerek secim tarihini açıklamadı.bence secim tarihi önce acıklansaydı mahkeme yürütmeyi durdurma veremezdi,mahkeme secim tarihinden önce açıldığı için yürütmeyi durduma kararı verebilir.Adnan nın planı buydu bence.

--iyi ihtimal olarak istifa ederek secim kaarı olursa mahkemelerin bir anlamı kalmayacak.saat 2 de görücez

Saat 14:00 da da toplantım var iyi mi, takip edemiycem artık.

İnşallah geri döndüğümde yakın bir seçim tarihi açıklanmış olur.

Adnan Polat´in söyleyeceklerini ezbere yazabilirim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt