Polat Basın Toplantısı Düzenledi l Seçim Tarihi Belli Oldu: 14 Mayıs 2011 - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Polat Basın Toplantısı Düzenledi l Seçim Tarihi Belli Oldu: 14 Mayıs 2011

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Basın Toplantısı l Polat Seçim Tarihini Açıklıyor

Aynen böyle baslayacak yine

"Arkadaslar biliyorsunuz Alp Yalman beni 1996´da göreve cagirdiginda kosarak geldim, cünkü Galatasaray´da görev alinmaz görev verilir. Kendi islerimi bir kenara birakip gece gündüzümü Galatasaray´a verdim. Misyonumu tamamladigimi düsünüp Galatasaray´dan ayrildim. Birdaha görev almayi da düsünmüyordum acikcasi ama rahmetli Özhan Canaydin bana "Adnan Galatasaray seni cagiriyor, gelmeme sansin yok" dediginde, yine islerimi bir kenara birakip Galatasaray´a hizmet ettim. O zamanki sartlari biliyorsunuz, hacizleri, ekonomik durum, sportif basarilar vs."

Daha yazardim da canim istemiyor :D 1 saat konusacak cünkü.

Bakalım neler konuşacak , 2012den bahsedirmi la :D

Kulübü yıkıp gittiler.

İşin kötü yanı,daha 3 sene şampiyon olamayız bence.

Kulübü yıkıp gittiler.

İşin kötü yanı,daha 3 sene şampiyon olamayız bence.

Türkiyede cogu takimlarin nerdeyse her sene komple takim degistirdigi icin pek sorun olmaz. Gelecek sezon icin güzel bir kadro kurarsak neden basari gelmesin ki?

Sampiyonluk degilde sampiyonlar ligine gidelim artik.

Yeni gelecek yönetimin şimdiden gelecek sezonun planlamasını yapması lazım.Haziran en geç temmuzda teknik adam,oyuncular hepsi sezonun açılışında olmalı.

Vay be tam zamaninda kalkmisim, yarim saat kalmis toplantiya. :D

Slm heyecanlandım yaa acaba seçim tarihini açıklayacak mı umarım mahkeme falan düşünmüyordur..

Galatasarayda transfer bitmez.Transfer zor iş arkadaşlarımızı çalışıyor.Futbolcuyla anlaşsan eşi sorun çıkarıyor.bu futbolcuların birden fazla menajeri var o yüzden transfer yapmak kolay değil.bütçemize uygun olursa kadromaza 1 2 3 yada 4 tane oyuncu katıcaz. yok bu sefer böyle demiyecek karıştırdım:p

Kayhan berberoğlu'nun davasına yürütmeyi durdurma geldi.. Beyoglu 2. Asliye hukuk mahkemesinden.. Genel kurul iptal olacak.. (Gökmen Özdemir twitter) doğruysa gecmis ola..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt