Polat: "İstifa Etmeyi Düşünmüyorum" - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Polat: "İstifa Etmeyi Düşünmüyorum"

Cevap: Polat: "İstifa Etmeyi Düşünmüyorum"

Aykut o kadar yazmışın uzun uzun, uçacağını biliyordun o küfürleri ederken, vaktine yazık olmuş :D

Hepsini niye sildiniz küfürleri editleseydin sadece daha iyiydi.:) Ben normalde uzun yazı okumam ama bunu bir nefeste okudum :D

Faruk Süren'e ana bacı küfür edip, polat gibilerini savunanları görünce üzülüyorum taraftarlığına.

Aykut ->
Seth_boom.jpg

Ibrahim Eren kardes daha dogrusu Hemso, senin isminin yaninda neden Arti var?

Başka bir forumda şöyle bir yorum gördüm, paylaşmak istiyorum.

"İnan Kıraç meselesine gelirsek, kendisi ilk defa bu kadar açık bir müdahalede bulunuyor. Çıkıp istifa istiyor, yeni yönetim için kimi faaliyetlerde bulunuyor ve bunu bulduğu her fırsatta ifade ediyor. Bu forum da ve başka forumlarda bu yapılanın ne kadar kötü olduğu, ne kadar yanlış olduğu, Polat yönetimine güç kazandırdığı gibi şeyler söyleniyor.

Birincisi bunların hepsi püsküllü yalan. Yanlış anlaşılmasın arkadaşlarımızın yalan söylediğini değil söylenen yalanlara hemen kanıverdiklerini belirtmek istiyorum. Örnek olsun, İnan Kıraç malum Tv programında yaptığı açıklamalardan sonra yayıncı kuruluş bir haber yayımladı. 'Kıraç Divan'da Özür Dileyecek' başlığıyla sunulan haber hemen forumlara düştü ve onlarca yorum yazıldı. Bugün gördük ki ortada özür ya da başka birşey yok.

Camiayı icraatlarıyla idare edemeyen yönetim ki bu yönetimde küçümsenmeyecek Siyasi deneyimler ve büyük bir medya gücü olduğu aşikar, medya kanallarını kullanarak kendi yönetimleri lehine haberler ürettiriyorlar. Hala çeşitli medya organlarında Kıraç'ın hamlesi Polat'ı güçlendirdi, Polat'ın ve onu destekleyenlerin konuşmalarında alkış gırla şeklinde haberler yapılıyor.

Halbuki Divan'dan gelen görüntülerde suratı bir karış bir başkan ve konuşmaları dikkatle dinleyen ve kimi notlar tutan bir 2. başkandan başka bir şey yok. Güçlenen başkan böyle mi durur? Yapılan konuşmalarda ise (Taşçıoğlu'nun konuşması yayınlanmadı) cılız kimi alkış ve bravolar. Hepsi bu.

Bağlamak gerekirse bugün ortaya çıkan tablo ne yapması gerektiği hakkında en ufak bir fikri olmayan bir yönetimden başka birşey değildir.

Son günlerin moda sloganıyla noktalıyorum.

'İstifa da bir hizmettir'

Galatasaray Kulübü'nün olağan aylık divan kurulu toplantısının son bölümünde bir kongre üyesinin, konuşması sırasında kulüp ikinci başkanı Işın Çelebi'ye laf atması gerginliğe yol açtı.

Işın Çelebi' ye tepki gösteren Sait Bingöl, bir süre sonra dışarı çıkarken basın mensuplarına bir açıklama yaparak, ''Benim tepkim Galatasaray Spor Kulübü Üyeleri'nin Galatasaray ile akçeli iş yapıyor olmasına. Göbek bağı ile kastettiğim şey budur. Onların siyasi tercihleri, ilişkileri kimseyi ilgilendirmez. Mensubiyetler kişiseldir, kamusal alana taşınmaz. Sayın Çelebi'nin işi siyasi platforma çekiyor olmasını üyelerin takdirine bırakıyorum'' dedi.

Çelebi ise bu laf atmanın sonunda konuşmasına şöyle devam etti:

''Evet benim göbek bağım var. Sayın Başbakana, Sayın TOKİ Başkanı'na büyük sevgim, saygım var. Bunu söylemekten de gocunmam. Çünkü bu statta büyük emekleri, destekleri var. Gerekirse istifa edip gideyim, ama bana hakaret etmeyin.''

Arkadaslar Polat´in konusmasinin tamamini nerde bulabilirim? Video olarak?

Bu Işın Çelebi denen herifi yolda falan görürsem gebertirim ben. Çıkmış şu kadar para kazandık, şu kadar borç kapattık, bankalarla aramızı düzelttik ayağı yapıyor. Paranın kimsenin umrunda olmadığının farkında değil. 2006 da ki parasız, bankalara gitmeye yüzü olmayan ama top oynayan, 16 dakika ağlayarak şampiyonluk bekleyen oyuncuları olan Galatasaray 'ı istiyorum. Burası GALATASARAY, ticarethane değil, para kazanmasın kimse, gerekirse açlıktan gebersin ama göğsümüzü gerelim, başımız öne eğilmesin yeter bize.

Üst Alt