Polat: "İstifa Etmeyi Düşünmüyorum" - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Polat: "İstifa Etmeyi Düşünmüyorum"

Cevap: Polat: "İstifa Etmeyi Düşünmüyorum"

O değilde;

GALATASARAY'ın attığı gol sayısı 26, Alex ve Niang'ın gol sayısı 31.

siz hala bu rezalete son vermeye çalışan adamlara laf söylüyorsunuz .

averaj - lerde çok büyük bir rezalet içindeyiz

Adnan Polat futbol takımını kapatsın bari nasılsa önemli olan mali durum.Artık Galatasaray üzerinden arsa alıp satar,ticaret girer,enerji işine girer,inşaat işine girer falan olayı baya büyetebilir.Kürek takımında da şampiyonluklar kazanır ohh ne güzel mis gibi valla..

O değilde;

GALATASARAY'ın attığı gol sayısı 26, Alex ve Niang'ın gol sayısı 31.

siz hala bu rezalete son vermeye çalışan adamlara laf söylüyorsunuz .

averaj - lerde çok büyük bir rezalet içindeyiz

Lütfen bu işe futbolu karıştırmayın. Sn.Adnan Polat başkanımız çok kızıyor, bırakın adamlar bi rahat çalışsın ya!! Ne var yani bu kadar kızacak; kümemi düşürdü ne yaptı!! Hem önümüzdeki sene güzel şeyler olacak dedi başkanımız, futbolcularımın bir çoğuda kalacakmış daha ne yapsın!! Çok nankörüz kabul edelim, ne yapsa yaranamıyor başkan bize!!

Selam arkadaşlar. Forumda yeniyim. Bu ilk mesajım.

Adnan Polat eğer istifa etmeyecekse bu takımı mart 2012'ye kadar taşıyacak bir kadro kurmak zorundadır. Hem başarısız olup hem de takımı bu halde devam ettirirse hepimiz seneye hastanelik oluruz. Ben güvenmek istiyorum açıkçası ama o kadar çok hata yaptılar ki, artık güvenecek gücüm kalmadı.

Adnan Polat eğer istifa etmeyecekse bu takımı mart 2012'ye kadar taşıyacak bir kadro kurmak zorundadır. Hem başarısız olup hem de takımı bu halde devam ettirirse hepimiz seneye hastanelik oluruz. Ben güvenmek istiyorum açıkçası ama o kadar çok hata yaptılar ki, artık güvenecek gücüm kalmadı.

hoşgeldin renkdaş.İyi kadro demek çok para demek hele de takım bu durumdayken.Yeniden yapılanma şart ama bu Adnan Polat'la olmaz bence olursa da milyon dolarlar yine çöpe gider..

Mantıken başkanın bu tablonun içinden başka türlü sıyrılamayacağını anlamış olması gerekir.Bu camiayı ayağa kaldıracak tek şey futbol takımın ayağa kalkmasıdır. Yoksa 1 sene daha tüzük, riva, birleşme masalı ile devam edemez. Şayet mali kongreden geçebilirse, varını yoğunu ortaya koyacağına adım gibi eminim. Yoksa adını tarihteki en başarısız başkan olarak hafızalalara kazımak üzere.

Teşekkürler.

Adnan Polat'ı severim. Başarılı olmasını canı gönülden de isterdim. Bunu hepimiz isterdik sanırım. Fakat gel gör ki durum böyle değil. Futbol takımı Galatasaray'ın vitrini diyen kendisi. Fakat bu vitrini saçma sapan nedenlerle pisleten de kendisi. Senin dediğin gibi yeniden yapılanmada Adnan Polat'a güvenmemiz için bize tek bir neden yok. En iyi bildiğim şey futboldu ama şimdi en başarısız olduğum şey futbol diyen de Adnan Polat. Ekonomik olarak iyiye gidiyormuşuz. Tamam dün Işın Çelebi'nin anlattıkları doğrudur. İnandırıcı geldi bana. Adnan Polat'ın bilgi sahibi olmadan fikir sahibi oluyorlar lafına da acayip katılıyorum. Ben İnan Kıraç'ın söylediklerini bilgi edinerek söylediğini sanmıyorum. Adnan Polat'ın ekonomik konularda haklı olduğunu düşünüyorum. Fakat ne yapmamızı istiyor. Alkış mı tutalım tribünde. Farz edelim ki gerçekten ekonomimiz çok gelişti. Nerede kupa kardeşim. Nerede 3-5 maç üst üste galibiyet. Nerede Avrupa. Nerede baskılı oyun, kendine güvenen futbolcu. Bıraksın artık ekonomiyi falan, takım kursun. Galatasaray'a yakışan Ali Sami Yen'e yakışan takım kursun.Ya da bıraksın başkaları yapsın. Ben beş parasız olmayı tabi ki istemiyorum ama Kupa kazanmayı da bir o kadar çok istiyorum.

Bu arada Işın Çelebi içinde 2 kelime etmek istiyorum. Kürsüden atıp tutuyorsunuz maşallah, elinizde kağıtlar bir sağa bir sola sallıyorsunuz büyük iş yapmışsınız gibi...Hadi onlarıda geçtik; ya Ünal Aysal için hangi mantık ve duygu ile Abramovich benzetmesi yapabilirsiniz? Bu nasıl bir çekememezlik, nasıl bir nefretdir. Bu adam bugüne kadar çıkıp tek kelime etmemiş, G.Saray' ı yaralayıcı en ufak bir beyanat vermemiş, parası hakkında ağzını açmamış..Siz çıkıp hemde cevap hakkını kullanma şansı olmayan adama "Abramovich" benzetmesi nasıl yapabilirsniz! Parasından kimene, siz çokmu garibansınız? Yıllardır emek vermiş, çalışmış ve kazanmışsa suçmu işlemiş? G.Saray için en azından parasını verebilecek yüreği vardır belki, siz ne verdiniz Sayın Işın Çelibi?? Göbek bağınızmı var sorusuna cevap bile veremediniz doğru dürüst. Sizin etik anlayışınız bu kadar işte, G.Saraylılık duruşunuz bu kadar.Yazıklar olsun..

Bu arada Işın Çelebi içinde 2 kelime etmek istiyorum. Kürsüden atıp tutuyorsunuz maşallah, elinizde kağıtlar bir sağa bir sola sallıyorsunuz büyük iş yapmışsınız gibi...Hadi onlarıda geçtik; ya Ünal Aysal için hangi mantık ve duygu ile Abramovich benzetmesi yapabilirsiniz? Bu nasıl bir çekememezlik, nasıl bir nefretdir. Bu adam bugüne kadar çıkıp tek kelime etmemiş, G.Saray' ı yaralayıcı en ufak bir beyanat vermemiş, parası hakkında ağzını açmamış..Siz çıkıp hemde cevap hakkını kullanma şansı olmayan adama "Abramovich" benzetmesi nasıl yapabilirsniz! Parasından kimene, siz çokmu garibansınız? Yıllardır emek vermiş, çalışmış ve kazanmışsa suçmu işlemiş? G.Saray için en azından parasını verebilecek yüreği vardır belki, siz ne verdiniz Sayın Işın Çelibi?? Göbek bağınızmı var sorusuna cevap bile veremediniz doğru dürüst. Sizin etik anlayışınız bu kadar işte, G.Saraylılık duruşunuz bu kadar.Yazıklar olsun..

Işın Çelebi on numara adamdır. Yaptığı açıklama net "kapak"tır. İnan Kıraç demiyor mu "Ünal Aysal gerekirse kendi parasından verir, sıkıntı olmaz" diye? Bal gibi Abramovich mantığı. Çok güzel konuştu, İnan Kıraç'a da ağzının payını verdi. Sıkıldım bu liseli, abi, doğayen ayaklarından. Sadece sahip çıkan o değilmiş bu kulübe. Gördüğünüz gibi Işın Çelebi de herkesten çok sahip çıkabiliyor. Adnan Polat tekrar seçime gitse yine seçilir bugün. O salondaki alkışlar bile yeter.

Üç kuruşluk adamların terfi ettirilmesine ön ayak olduğu için, camiayı sakız ettiği için milletin ağzına gitmeli.O alkışlayanlar kaç paralık adamlar belli değil.

Işın Çelebi on numara adamdır. Yaptığı açıklama net "kapak"tır. İnan Kıraç demiyor mu "Ünal Aysal gerekirse kendi parasından verir, sıkıntı olmaz" diye? Bal gibi Abramovich mantığı. Çok güzel konuştu, İnan Kıraç'a da ağzının payını verdi. Sıkıldım bu liseli, abi, doğayen ayaklarından. Sadece sahip çıkan o değilmiş bu kulübe. Gördüğünüz gibi Işın Çelebi de herkesten çok sahip çıkabiliyor. Adnan Polat tekrar seçime gitse yine seçilir bugün. O salondaki alkışlar bile yeter.

A.Polat'ın seçilmesi imkansız.Bu sebeple seçime gidemiyor zaten.

Ünal Aysal için Abramovich benzetmesi bana da biraz abartılı geldi fakat haklı olduğu yanlar da yok değil. Sonuçta Galatasaray kendi kaynaklarıyla varlığını sürdürebilmeli. Kişilere bağlı bir kurum olmamalı. Yarın öbür gün Ünal Aysal giderse ne yapacağız o zaman. Şimdi başka kulüplerin başına gelenler bizim başımıza gelsin istemiyorum. Kimse de istememeli. Ünal Aysal'ın ne kadar parası olduğunu ya da nasıl bir yönetim göstereceğini Işın Çelebi hepimizden daha iyi biliyordur. Ayrıca göbek bağınız mı var sorusu Galatasaray'ın kalbi olan divan kurulunda bağırılarak söylenmiştir. Işın Çelebi bırakın ona cevap vermeyi dikkate bile almayarak en iyisini yapmıştır.

ışın çelebi'nin lafı bence inan kıraçı hedef alıyordu...

ünal aysalı ortaya atıp gerekirse maddi destekte yapar diyen inan kıraçtır...

bugüne kadar ünal aysal'ın böyle birşey söylediğini duydunuz mu?...

ortaya çıkıp ünal aysal birşey söylemiş midir?...

hatta "adnan polat istifasını açıklamadan başkanlığa aday olmam" da demiştir...

bence de ünal aysal bu klübe başkan olabilecek birisidir...

ama inan kıraç bunun içine etmiştir...

ışın çelebi de kapağı yollayıvermiştir...

İnan KIRAÇ'ın malum proğramda yaptığı açıklamaların etik olmadığını belirtmiştik vakti zamanında.Gelinen nokta haklı olduğumuzu gösterdi. Görüşümüzü beyan ettiğimizde bazı arkadaşlar beni ve benim gibi düşünenleri Adnan POLAT'çı ilan etmiş olabilir. Halbuki durum öyle değil. Vakti zamanında Polat'ı eleştirdik ve halen de eleştiriyoruz.

Malum açıklamalardan dolayı genel kurul üyelerinden çoğu aslında Polat'ın gitmesi gerektiğini düşünürken birden fikir değiştirdi ve Polat'ı savunma ihtiyacı hissetti. Bu sonuç bana göre gayet normal. Bunun tek sebebi de Sn.Kıraç'ın usülsüz, yersiz açıklamalarıdır.

Şakşakcılara göremi anlıyoruz secilip secilmedigini? Suan secime gitse Adnan Polat patlar.

Üst Alt