Polat'tan yıldız transfer müjdesi - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Polat'tan yıldız transfer müjdesi

Cevap: Polat'tan yıldız transfer müjdesi

Adnan Başkan şayet birisini alacaksanız evvela Giovaniyi gönderin bu 1

2.si bu takımı bir daha forvetsiz bırakmayınız. yerli bir golcü alınız.

3.sü bize oyunu her iki yanını oynayabilen sezonda ortalama 6-7 gol ve 5-6 asist ile oynayacak bir orta saha

4.sü bize çivi gibi ,genç,süratli bir sol bek alınız.

5.si Serveti Topalı ve ardayı satıp kaynak oluşturmanız

6.sı bize iki tane yerli kanat oyuncusu almanız Ozan ipek ve volkan şen süper olur misal:D

7.si allah rızası için ayhan akman ile sözleşmenizi fesh etmenizi istiyorum. biraz çok oldu galiba:D

çok değil çok değil az bile yazmışsın özellike ayhan kısmı

------------------------Leo----------------------------------

Sabri------------Neill-----------Emre G-------------------Transfer

-------------------------Transfer (Hamit)--------------------------

-----------Elano-------------------------------------------------

----------------------------------------Transfer------------------

Keita----------------------------------------------------Transfer

---------------------------Baros-----------------------------

Arda Servet Topal ın satışından 30 milyon gelir heralde ama avrupayı kaldırabilecek yerli oyuncular alınırmı orası meçhul çünkü bütün gereken bölgelere yabancı alamayız Baros un yerine sağlam bir JO da olabilir

Hamit ALTINTOP alınmalıdır.

Nuri ŞAHİN alınırsa iyi olur.

Orsahanın göbeğine iki yönlü oynayabilen bir Alman(Disiplinli oldukları için)

Şimdi bana manyakmısın arkadaşım seni kim gönderdi düş yakamızdan diyenler olabilir :D ama ben gene söylüyorum: Deco !!

Hatta dün akşam izleyenler varsa hatırlasın lütfen , Trtdeki İleri 3lü programında Chelsea-M.City maçını yorumlarken sakat/cezalı listesini okuyolardı hemen arada Deco'da bu yaz Türkiyede bi takıma gelicek büyük ihtimal dediler. Sizce Feneremi, Bjkyamı gelicek hiç sanmam gelse gelse Rijkaardın olduğu yere Galatasaraya gelir.

Şimdi bana manyakmısın arkadaşım seni kim gönderdi düş yakamızdan diyenler olabilir :D ama ben gene söylüyorum: Deco !!

Hatta dün akşam izleyenler varsa hatırlasın lütfen , Trtdeki İleri 3lü programında Chelsea-M.City maçını yorumlarken sakat/cezalı listesini okuyolardı hemen arada Deco'da bu yaz Türkiyede bi takıma gelicek büyük ihtimal dediler. Sizce Feneremi, Bjkyamı gelicek hiç sanmam gelse gelse Rijkaardın olduğu yere Galatasaraya gelir.

manyakmısın arkadaşım seni kim gönderdi düş yakamızdan :D

kanat oyuncusu olmasın, biraz ileriye top taşıyabilsin, yeter.

onan sonra dünya bizi transferle değil, başarılarla konuşur

Böyle bir konuşma yapmadı Polat. Yaptıysa biri iki tane kolpa gazete dışında kaynak göstersin.

ortasahaya gönkan inler,hamit musa zaten yedekte bitane daha yedek alınabilir başkada oyuncu istemeyiz :) gökhan inler ve hamit yeter bize.

Henry,ballack,ronaldinho filan olmasın bunlar nerdeyse bastonla dolaşacaklar.

Biz katar liginde mücadele etmiyoruz veya fenerbahçe değiliz miyadı dolmuş yıldızlarla avunmayız.

Başkan yeniden görev alırsa ve bu haber yalan değilse busene transfer erken açıklanabilir çünkü dünya kupasında bütün yıldızlar tavan yapabilir.

Bu yaz doneminin transferleri Hamit ve Deco'dur.

turkiye'den Pektemek..

Ballack yasli diyenler; lutfen Mihael ballack'tan bahsediyoruz. gelir 34 yasinda bize 2 sene oynar oda bize yeter. hic hayir demeyin. 10 numara transfer olur deco olmazsa Ballack olsun.

Bu yaz doneminin transferleri Hamit ve Deco'dur.

turkiye'den Pektemek..

Ballack yasli diyenler; lutfen Mihael ballack'tan bahsediyoruz. gelir 34 yasinda bize 2 sene oynar oda bize yeter. hic hayir demeyin. 10 numara transfer olur deco olmazsa Ballack olsun.

ilginc yorumlar gercekten ballack deco falan gelmesini istedigine inanamiyorum renkdas ballackmi kaldi deco mu kali artik deco ortalarda yok ballack ida gorduk city macinda inter macinda birak allaskina

Üst Alt