Polat'tan yıldız transfer müjdesi - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Polat'tan yıldız transfer müjdesi

Cevap: Polat'tan yıldız transfer müjdesi

Yaşlı futbolcu alınmasına ezelden beri karşıyım. Deco olsun, Henryi Viera olsun bu görüşüm değişmez. Ama Ballack ayrı. Adam hala İngiltere Liginde insan azmanı adamları eze eze top oynuyor. Hem de Chelsea gibi bir takımda. Yaş faktörünün önemi yok o bünyede. Daha 3-4 sene rahat top oynar sonra fiziken Ernst seviyesine iner.

ilginc yorumlar gercekten ballack deco falan gelmesini istedigine inanamiyorum renkdas ballackmi kaldi deco mu kali artik deco ortalarda yok ballack ida gorduk city macinda inter macinda birak allaskina

Tecrubelı oyuncunun daha faydalı olacagını dusunuyorum takım icinde, Haginin tecrubeleri ile takımı kattıkları aklıma geliyorda Neden Ballack'da aynı katkıyı yapmasın diyorum? Ayrıca oynuyor ballack hala asagıda goruldugu gibi..

Name: Michael Ballack

Nationality: German

Date of Birth: 26/09/1976

Height: 6' 2" (188cm)

Weight: 14st 0lbs (89.0kg)

Previous

Clubs: Leverkusen, Bayern Munich, Kaiserslautern

Position: Midfielder

The ultimate professional, Michael Ballack has begun life under Carlo Ancelotti in fine fettle.

Having agreed a one-year extension to his contract earlier in the year, Ballack has been Carlo Ancelotti's preferred choice in central midfield where his seniority and experience contributed to a perfect Premier League start, with goals against Sunderland, Burnley and Spurs.

???Bence tecrubesıyle buyuk katkı yapar takıma...

Deco yerine ballack gelsin elbetde , bende isterim zaten. ama sanirim Deco gelecek soylentiler oyle..

Bu takıma 1 yıldızın daha fazla geleceğini düşünüyorum :D :D :D Bize yıldızdan ziyade görev adamı lazım.Gökhan İnler Hamit gelirse aboooovvv :D :D Hemde yabancı kontenjanına takılmayacak :D Yabancı hakkımız boşa çıkacak :DYav durun arkadas yazınki transfer politakımızı düşündükçe yeni bir kuş intiharları baslayabilir.

yıldıza başlatmayın abi artık, gidin essien appiah gibi bir adama parası neyse verin de arkamıza yaslanıp rahat rahat fark atmamızı izleyelim

Bu taraftar akıllanmaz hala Deco, Ballack diyen var.

Önlibero,öblibero, önlibero...

Jo'nun bonservisini alsın Polat başkan, o yeter. Yanına da Gökhan İnler veya Nuri'den biri. Hamit de olur. :)

robinho-gs.jpg

Orta saha şart. Yedek sağ bek,Balta'ya alternatif ya da daha hücumcu bir bek.Başka da bişey istemek ayıp.

Bu takım korunsun, Jo ve Gio kalsın sadece ve sadece Hamit yeter..

------------------Leo----------------------

Sabri-------Neill--------Servet-------Hakan-

----------------Mehmet Topal--------------

----------Hamit--------------Elano---------

------------------Arda---------------------

Keita--------Baroş-----------Jo------------

Yedekler

Musa

Ufuk

Uğur

Caner

Kewell

Ayhan(Yollanabilir)

Sarp

Barış

Emre çolak

emre güngör..vs..

Bu takımı yenebilecek varsa bi adım öne çıksın :eek:

Ben bir veya iki futbolcu yeter diyorum..

Tüm maçlar 3-0 hükmen kayıp. :)

Çok fazla yabancı takımları takip etmem ama geçen sene Essien'li Chealsea yi izlemiştim adamda 2 değil 3 ciğer var bu ne dedim

jo gio ve caneri alalim yildiz falan istemiyorum

bide orta sahaya elanonun yanina tas gibi birini bulursak tamamdir bu is hamit altintop olabilir mesela :D

Kardes iyi de ilk 11'e 12 kisi koymussun. Hani daha once Elano takimi 10 kisi oynatiyor diyorlardi ya, her halde onun icin. :D Bu sayede tam kadro cikiyoruz maca. :D

Üst Alt