Prandelli'den Açıklamalar! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Prandelli'den Açıklamalar!

-Goller bireysel hatalardan.
-Geliştiğimizi görebiliyorum.
-Daha çok çalışmamız gerekiyor.

Soru: Hoca kendinde hata görüyor mu? İstifayı düşünüyor mu?
Cevap: Hiç istifayı düşünmedim. Düşünmüyorum. Bütün planlar lige yönelik en büyük hedefimiz lig şampiyonluğu.

Soru: Dün başınız dik ayrılarak dediniz. İşler kötü gitti peki başınız dik ayrıldı mı?
Cevap: Galatasaray'dan biri %100'ünü vermedi mi bu gece. Başımız dik ayrıldık.

Efsane soru Soru: Galatasaray 1 ayda 16 gol yedi. Bu bir gelişim mi? Sahada olmayan dzemalinin oyunda sürekli kalmasını neye bağlamalıyız.
Cevap: Golü 50 metrelik pastan yedik suçlu bulamayız. Gelişeceğiz, gelişmeyi gün gün yaşıyoruz.
("Hiç cevaplamasaydın daha iyiydi italyan")

Soru: Soruyu kaçırdım...
Cevap: Avrupa liginden bahsetmedim Ş.liginde oynuyoruz. Gelişiyoruz, gelişeceğiz. Ş.ligini düşünüyoruz A.ligini değil.

Son düzenleme:
Prandelli: "Şu anda bir hedef yok. Başımız dik ayrılıyoruz her seferinde sahadan. Bir sonraki maçlardan sonra hedef belirleriz."

Adam delirmiş.

Bu adamin maç sonu yorumlari, antrenörlügünden daha berbat. Gelişiyoruz diyor birde. Biz Pokemonmuyuz Allahin İtalyan'i

Bütün planlar lige yönelik en büyük hedefimiz lig şampiyonluğu.

Bir Teknik D. kendi kafasina göre böyle hedef belirliyemez, sözlesme imzalamadan yönetim ile bu konuyu cok defa konusmuslar kesin. 4. yildizi getir gerisinin önemi yok denmistir bu adama, aksi taktirde en azindan artik hedefimiz Avrupa Ligi falan der, her yenilgiden sonra önemli olan Lig diyor. Var bir isler.

B05PS3WIcAECl2d.jpg

Üst Alt