Prandelli'den Açıklamalar! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Prandelli'den Açıklamalar!

-Goller bireysel hatalardan.
-Geliştiğimizi görebiliyorum.
-Daha çok çalışmamız gerekiyor.

Soru: Hoca kendinde hata görüyor mu? İstifayı düşünüyor mu?
Cevap: Hiç istifayı düşünmedim. Düşünmüyorum. Bütün planlar lige yönelik en büyük hedefimiz lig şampiyonluğu.

Soru: Dün başınız dik ayrılarak dediniz. İşler kötü gitti peki başınız dik ayrıldı mı?
Cevap: Galatasaray'dan biri %100'ünü vermedi mi bu gece. Başımız dik ayrıldık.

Efsane soru Soru: Galatasaray 1 ayda 16 gol yedi. Bu bir gelişim mi? Sahada olmayan dzemalinin oyunda sürekli kalmasını neye bağlamalıyız.
Cevap: Golü 50 metrelik pastan yedik suçlu bulamayız. Gelişeceğiz, gelişmeyi gün gün yaşıyoruz.
("Hiç cevaplamasaydın daha iyiydi italyan")

Soru: Soruyu kaçırdım...
Cevap: Avrupa liginden bahsetmedim Ş.liginde oynuyoruz. Gelişiyoruz, gelişeceğiz. Ş.ligini düşünüyoruz A.ligini değil.
Adam sorulara cevap vermiyo ki papağan gibi aynı şeyleri tekrar ediyo.4. yıldız muhabbetini açmamış ligi kazanmak istiyoruz demiş sadece ona şaşırdım.bu kadar düz mantık giden ve odun bi teknik direktör görmedim.1 ayda 4 maçta 16 gol yemişiz hala istifa etmeyi düşünmüyorum gelişiyoruz diyo gevşek.kasımpaşa maçında son dakika golü olmasa ne olacaktı acaba.keşke olmasaydı da kovulsaydı.inşallah fark yeriz karabük'ten.bu adamın kovulması için ne gerekiyosa o olsun.Galatasaray bu adam gidince şuanda olduğu konumdan daha iyi olacaktır buna eminim.

Hahahahah gülüyorum artık.Gelişme gösterdik hakkaten bu sefer 4 1.Arsenal macındada 4 2 olursa tadından yenmez.Bu herif bizle ..şak geçiyor.Ve hala ilerisi için gibi cümleler kuruyor.Seninle biraz daha ilerisi olursa biz yanmışız.

Takımda oyuncu bazında ciddi sorunlar var. En büyük sorunda Atletik yapı bakımından zayıf olmamız. Hoca kim olursa olsun bu takım CL seviyesinin takımı degil. Hocanın hedefimiz Süper Lig sözünü bende söylüyordum cünkü CL'nin bizim kadro yapısı icin cok üst düzey oldugunu görebiliyorum.

Karabük macında kaybedilecek bir puandan sonra hoca gider. Gelecek hocanın takıma cok şey katacagını düsünmüyorum. Gelecek hoca insallah topcudan anlayan bir hoca olurda devre arası kaynak bulunursak nokta atıs 2-3 topcu aldırır, bu takımın takviyesiz şampiyon olması cok zor. 2-3 oyuncuda sezon sonuna kadar ceker bizi, sezon sonunda sil bastan dinamo bir takım kurulmalı.

Adam takıma resmen geliştire geliştire tecavüz ediyor adi herif karabükte 4 lesin de sonra o 4.yıldızı al bir tarafına koy.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Daum un her Avrupa macindan sonra tecrübe kazanmaliyizindan bile daha itici olmaya basladi Prandelli nin basin toplantilari. Herhangi bir garanti çözüm onerisi sunamadigimdan direk gitsin de diyemiyorum ama Prandelli de durduğu sure boyunca bizi oldukca rahatsiz edecek gibi duruyor.

Pran - DELi :(
B1ogjiDIcAAXn3F.jpg

Üst Alt