Premier Lig | Deadline Day Sohbet Başlığı

Murat Saylak

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
1-2 hücum oyuncusu lazimdi pocchettino hocama

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi
Bizim Gladbachın alamadığı daha doğrusu fazla para vermek istemediği Sarr 30 Milyona Watford'a gitmiş.

sent via GSC

Adem Akdoğan

Parçalı Üye

Keramettin TANRIVERDİ

"Bizi sevenleri üzmeyelim baba"
Yönetici
Administrator
Madrid dedikoduları için demiştim zaten salah ve maneyle ilgileniyorlar haberleri vardı. O ikilinin sorunu yedekleyecek adam yok pepe alınabilirdi o yüzden.
Yahu yedekleyecek adama 80 m euro verilir mi? Sarr'ı Watford yerine Liverpool alsaydı desen neyse.

Keramettin TANRIVERDİ

"Bizi sevenleri üzmeyelim baba"
Yönetici
Administrator
barcelona'nin aldigi malcom gibi olurdu. hic oynamaz sonra satilirdi. sarr liverpoolda yapamaz
Malcom yeterince çalışmadı ve adapte olamadı olsa çokça oynardı çünkü Dembele sezon genelinde iyi oynasa da çok sakatlandı, Cou ise vasat altıydı.
bence de lazımdı bir tane bazı maçları kazanamkta çok zorlandığı için çok puan kaybediyor tottenham

mahrezi zamanında bunlar alsaydı belki iyi olurdu

iyi takım ama bir tane maçı alıp sürükleyecek adam lazım salah gibi hazard gibi
Poşet beyin bu kadar orta saha alması bile mucize, kendisi 15-16 oyuncuyla sezon bitirmeyi sever üstüne sıkça 3-5-2 ve 4-4-2yi de kullanıyor hatta bu kadar orta saha olmasının sebebini de buna bağlıyorum ben.

Alli, Moura, Son, Kane, Lamela, Nkudou yeterli bir hat yani onun için ha 80 kağıtları daha olsa Pepe alınmaya çalışılırdı zaten, yani gelecek adamın eldekilerin hepsinden iyi olması lazım.
Keita'ya verdiler pepe'ye de verirler sonuçta şampiyonlar ligini kazandı adamlar. Adam çok sadece pepe ilk 11'i baya zorlar hatta kesme şansı en yüksek oyuncu diye yazdım.
Keita ilk 11 oyuncusu olacak diye alındı ama niyet buydu, Pepe şu an o 3lüyü kesemez ve kariyerine yazık olur. Tecrübeli bir oyuncu alabilirlerdi oraya ama altta bir genç var demekki Klopp ona güveniyor.

Doğu Alkan

Şef Gümüş Kıvrım
Arsenal'in iyi bir orta saha ve stoper alması lazımdı alamaz herhalde bu saate kadar bir halt yapamadılar.

Üst Alt