Premier Lig'den alınabilecek oyuncular - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Premier Lig'den alınabilecek oyuncular

Cevap: Premier Lig'den alınabilecek oyuncular

O kadar iyi bir adam ki yanlislikla forum ayni mesaji iki kere girmis. :cCc:

Tamam Hayri şımarma :p

Championship analizi yapalım bir de.Orada da kaliteli topçular vardır.Bizim takımda oynayabilecek kapasitede oyuncular muhakkak vardır,genç ve maliyeti çok yüksek olmayan yıldız oyuncular bulunabilir.

Suphesiz ki var reis. Uyaninca o hususa degirim. O esnada deginecek olanlar buyursun deginsinler (Championship'e).

micheal carricki kiralayabilirmiyiz.manchester united seneye kadroyu yenilemeyi düşünüyor.carricki gözden çıkarmışlar diye bir haber okumuştum bir yabancı sitede.

Carrick? Şaka yapıyosun herhalde.

kiralayabilir miyiz diyorum.united carricki göndermiyi düşünüyormuş.bilmiyorum bende.ama sebastian larssonda güzel ama adam birminghamda hep sağ kanat oynadı ve oranın kralı konumunda birmingham 9 milyondan açar kapıyı.sol tarafa west bromlu chris bruntu alsak adam bence süper sol kanat.çok iyi frikik kullanıyor top tekniği çok yüksek.ortalar tam kafaya.hayri reis biliyordur bu oyuncu ne düşünüyor merak ediyorum?

Chris Brunt'u iki hafta once izledim, gercekten cok yetenekli bir adam. Her turlu meziyet var adamda. Ama bedavaya Pedersen varken Brunt ayip olur. Fiyati da 5 milyon pound falandir heralde.

Ama Brunt ve Kightly olsa kanatlarda cok saglam olur ornegin.

Grant Leadbitter..Championship'ten bir oyuncu.Bu oyuncu hakkında bilgin var mı aga ?

Duydum da izlemedim hic. Ama sunu soyleyeyim, Ingiliz orta saha oyunculari yetenek olarak zaten yerli yerindedir. Yani cogu cift yonlu, 4-4-2 orta sahasi oldugu icin soyle bir kiyaslama yaparsin, Premier Lig'deki adam 8'se Championship'teki 6'dir, ama aralarinda yetenek olarak fazla bir fark yoktur, sadece Premier Lig'deki adam isini daha iyi yapar.

Bakayim bir Championship'e haber ederim.

Birkac isim size:

Lee Camp - Forest

Julian Speroni - Palace

David Marshall - Cardiff

Ryan Bertrand - Reading (Chelsea)

Tommy Spurr - Wednesday

Jonas Olsson - West Brom

Sean St Ledger - Preston

Chris Gunter - Forest

David Wheater - Boro

Graham Dorrans - West Brom