Üye Görüşü - Prim Çantaları Dolaşırken Süper Lig'den Yerli Futbolcu Transferi Hakkında Düşünceleriniz? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Prim Çantaları Dolaşırken Süper Lig'den Yerli Futbolcu Transferi Hakkında Düşünceleriniz?

Süper Lig'den Yerli Futbolcu Transferi Hakkında Düşünceleriniz?

• Uygun maliyetli yerli futbolcu alınmalı

Kullanılan: 23 46.9%
  • Ne olursa olsun Süper Lig'den yerli futbolcu alınmamalı

Kullanılan: 26 53.1%

• Kullanılan toplam oy
    49
Oğuz Aydın geçen yılki BAY seviyelerinde. Atlaması gereken 2 eşik var bizde 11 olabilmesi için ama bize gelmeden bu eşiği atlaması da imkansız. Okan Buruk gibi geliştirici bir hocamız varken kesinlikle almalıyız.

oğuz aydına 4-5 milyona kadar verilir düşüncesindeyim
aralarındaki en değerli oyuncu o gibi.

ancak 4-5 m eur nedir abi? adam ne yapmış? gs fb'in 40 puan fark attığı, ilk 4 dışındaki herkesin - averaja sahip olduğu ligde bir kaç iyi maç ve golü var.

torriera'yı 6 m euro'ya aldık biz.

bizim gibi takımlar, 5-6 m euro bons verecekse çok iyi etüd edip oyuncu almalı bence.

biz bu tip oyuncuları, BAY gibi aktürkoğlu gibi, keşfedilmedik maliyetlerdeyken bulmalıyız bence.

ancak 4-5 m eur nedir abi? adam ne yapmış? gs fb'in 40 puan fark attığı, ilk 4 dışındaki herkesin - averaja sahip olduğu ligde bir kaç iyi maç ve golü var.

bizim gibi takımlar, 5-6 m euro bons verecekse çok iyi etüd edip oyuncu almalı bence.

biz bu tip oyuncuları, BAY gibi aktürkoğlu gibi, keşfedilmedik maliyetlerdeyken bulmalıyız bence.
torreiradan gidersek alacağımız hiçbir oyuncu verdiğimiz parayı etmez :asd:

kerem yahut barış satılırsa oğuz onların yerine konabilecek 1 topçu bana göre

reis bence de eder o paraları potansiyeli baya yüksek bu çocuğun. Barış Alper' de baya para vermiştik sanırım 3 milyon falan üstelik alt liglerden.

torreiradan gidersek alacağımız hiçbir oyuncu verdiğimiz parayı etmez :asd:

kerem yahut barış satılırsa oğuz onların yerine konabilecek 1 topçu bana göre
torriera'yı extreme örnek olsun diye verdim zaten yahu :d

ya benim isimlerden bağımsız tercihim, tüm ligin dikkatini çekmiş "olmuş"a yakın bir topçuyu anadolu takımlarından almaya karşıyım. bu gibi oyuncuları "olmadan" bulmak lazım.

5m eur gibi bir parayı da yurt dışı transferinde kullanmayı tercih ederim ben yönetici olsam.

U15'ten Ada Yüzgeç'i falan oynatırım yine yalama çomarlara 1 kuruş para kazandırmam. İsterlerse gidip Türk futbolunun iyiliği için futbolcularını Fener'e bedavaya peşkeş çekebilirler.

Oğuz'un maşallahı var, bayağı dikkat çekti bu sene, dün de etkiliydi, boş alan koşuları ve 1'e 1'leri etkili ancak BAY gibi işlenmesi gerek, sadece bu hali ile aldık oynasın olmaz hemen. Uygun bir maliyete alınabilinir.

Ekli dosyayı görüntüle 240157

Süper Lig'de bu sene öne çıkan yerli oyuncular:

Kasımpaşa: Yasin Özcan, Gökhan Gül
Başakşehir: Emirhan İlkhan, Berkay Özcan
Adana: Yusuf Sarı, Yusuf Barası
Pendik: Erencan Yardımcı
Karagümrük: Can Keleş, Levent Mercan
Alanya: Oğuz Aydın, Yusuf Özdemir, Furkan Bayır
Rize: Emirhan Topçu, Taha Şahin
Ankaragücü: Ali Kaan Güneren

Sizce yaz dönemi planımız nasıl olmalı?

Erman'in soyledikleri dogru mu yani kaynak var mi bununla ilgili ona gore birkac kisi ile paylasacagim ?

Yasin ozcan büyük ihtimalle avrupaya gider çünkü paşa 8-10 ister en az o yüzden biz almayız fb de leventi alır büyük ihtimalle fakat Emirhan alınabilir gayet o fbye giderse üzülürüm cidden.

'Fahiş bedeller ödemeyelim' başka, 'Kimseye 5 kuruş vermeyelim başka'...

Zamanında Yiğit İsmail ve Osman Tarık transferlerine benim kadar muhalefet eden olmamıştır. Sanki sesimi duyuracakmışım gibi çırpındım durdum burada. Keza Akbaba ve Berkan için o bedellerin ödenmesini de asla istemeyenlerdendim. Ama mesela Abdülkerim' in alınması için adeta bayraktar oldum. Edecek adam var, etmeyecek adam var...

''Rıza pazarlığı'' denir. İlgilendiğin adamın şartlarını sorar, teklifini sunarsın; uzlaşma olursa da işi bitirirsin. Zaten -hazır oyuncu olarak- ilgiyi hak edecek bir elin parmakları kadar oyuncu zar zor çıkar...

Yabancılardan Adam Buksa var beğenip istediğim, o da Antalyasporda kiralık zaten...

'Fahiş bedeller ödemeyelim' başka, 'Kimseye 5 kuruş vermeyelim başka'...

Zamanında Yiğit İsmail ve Osman Tarık transferlerine benim kadar muhalefet eden olmamıştır. Sanki sesimi duyuracakmışım gibi çırpındım durdum burada. Keza Akbaba ve Berkan için o bedellerin ödenmesini de asla istemeyenlerdendim. Ama mesela Abdülkerim' in alınması için adeta bayraktar oldum. Edecek adam var, etmeyecek adam var...

''Rıza pazarlığı'' denir. İlgilendiğin adamın şartlarını sorar, teklifini sunarsın; uzlaşma olursa da işi bitirirsin. Zaten -hazır oyuncu olarak- ilgiyi hak edecek bir elin parmakları kadar oyuncu zar zor çıkar...

Yabancılardan Adam Buksa var beğenip istediğim, o da Antalyasporda kiralık zaten...
yiğit gökoğlan ve tarık çamdal desene üstat yaw :d

bu arada sana bir soru. icardi'nin yedeği olarak rey manaj mı adam buksa mı? -aynı maliyet olacağını düşünürsek-

Üst Alt