GSC Haber - Priske: "İlk maçla aynı şeyleri görmeyi bekliyorum, bireysel kaliteleriyle fark yaratmaya çalışacaklar" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Priske: "İlk maçla aynı şeyleri görmeyi bekliyorum, bireysel kaliteleriyle fark yaratmaya çalışacaklar"

Takım olarak bizden iyi değiller 3 lü oynayan takımlara karşı ön alan presimiz be defanstan top çıkarmamız zayıf. Bunun da nedeni ligimizde 3lü oynama tabu ama zorlandığımız son 3 maç 3lü oynayan takımlara karşı, ist gazi fk ve sparta. Zamanla onu da aşacağız avrupa maç sayımızı artırmamız lazım
Oynamadan tam oturtamazdi
Ilk 5-10 dk afallamamiz o yüzden

Bence bu maç da zor geçer ama bir şekilde turlarız ümidindeyim

Katilmiyorum

Macin ilk 10 dakikasi üstünlük kurdular farkli bir sistemle oynadiklari icin ama daha sonra baskiyi kirdik ve tamamen bizim üstünlügümüzde gecti ilk yari

Cikarken bayagi pas hatasi yaptilar ön alan baskisindan dolayi

Ikinci yari erken bir golle beraberligi bulmalarina ragmen oyun üstünlügü bizdeydi ve yine yedikleri baskidan dolayi cikarken pas hatasi yaptilar bu sekilde öne gectik 2-1

Oyuna ortak olmalarinin sebebi nelsson’un yedigi kirmizi kart

10 kisi kaldiktan 2-3 dakika sonra golü yememize ragmen yine birakmadik maci 1 kisi eksik oynamamiza ragmen üstün olan taraf bizdik

Son 10 dakika aldigimiz risklerden dolayi pozisyon buldular ama kazanan biz olduk

1 kisi eksik oynayan takim pozisyon üretiyorsa bunun sebebi sadece bireysel yetenekler degildir,takimin fizik gücüyle alakalidir

Bu yüzden hocalari yanlis analiz yapmis

Iskandinav degil ki adamlar. Teknik direktoru kastediyorsan Nedved ile alakasi yok.

Hocasi ile Nedved’in ne alakasi var? Amca cocuklari mi?

Kompleksli İskandinav derken hocasından bahsediyorum, Kopengag'ın hocası kalecisi falan da böyleydi, bunlarda Türk kompleksi var.

Nedved sokmam da çeklere, yıllardır futbol ekolü gibi davranıyorlar çekler ama ortada başarı vs yok, tek başarı Nedved'in Juvede olmadı

Katilmiyorum

Macin ilk 10 dakikasi üstünlük kurdular farkli bir sistemle oynadiklari icin ama daha sonra baskiyi kirdik ve tamamen bizim üstünlügümüzde gecti ilk yari

Cikarken bayagi pas hatasi yaptilar ön alan baskisindan dolayi

Ikinci yari erken bir golle beraberligi bulmalarina ragmen oyun üstünlügü bizdeydi ve yine yedikleri baskidan dolayi cikarken pas hatasi yaptilar bu sekilde öne gectik 2-1

Oyuna ortak olmalarinin sebebi nelsson’un yedigi kirmizi kart

10 kisi kaldiktan 2-3 dakika sonra golü yememize ragmen yine birakmadik maci 1 kisi eksik oynamamiza ragmen üstün olan taraf bizdik

Son 10 dakika aldigimiz risklerden dolayi pozisyon buldular ama kazanan biz olduk

1 kisi eksik oynayan takim pozisyon üretiyorsa bunun sebebi sadece bireysel yetenekler degildir,takimin fizik gücüyle alakalidir

Bu yüzden hocalari yanlis analiz yapmis

Ancak renkdaş Arda, bu adamı işte böyle tac’a çıkardı

Hem kazanmak zorundalar hem en önemli oyuncularından ikisi yok. Kopenhag gibi kompakt savunma da yapamıyorlar. Baskıyı kırdığımız anda kanat beklerinin arkasında maden oluyor. Fırsatları değerlendirirsek çok rahat bir maça dönebilir. Rehavete kapılırsak Molde rövanşı gibi zora da girebilir. Tamamen bizim elimizde tur.

Haklı çıktı, tebrik ederiz. Biz, sahada kaybedince çirkefleşen camialardan değiliz, geleneğimiz var.
Bu herifle başka bir sezon karşılaşmak isterim, hesaplaşmalıyız, galip gelmeliyiz. Galatasaray'ın tıynetinde bu vardır, yabancıları yenmek.

Üst Alt