Pro Evolution Soccer 2010 - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pro Evolution Soccer 2010

Cevap: Pro Evolution Soccer 2010

Kış modunda oynarsanız ve de kamerayı "Normal Uzun" şekline getirirseniz oyun daha hızlı hale geliyor.Nedenini ne siz sorun ne ben söyleyeyim.Kulağa saçma geliyor ama öyle.O şekle getirene kadar bütün maçlarım 0-0,1-0,1-1 gibi skorlarla biterken değiştirdikten sonra oyun hızlı hale geldi ve hız sayesinde gol sayılarında da gözle görülür bir artış oldu..

Top oyundan çok bağımsız .Bu bazen iyi bazen kötü.Top gereksiz bırakılıyo.Bide kalecilerde gereksiz hareketleri hala çözemedim.Çok aptal hareketleri var :D Bİde messiyi fazla abartmıslar ibrayla durdurulmuyolar.

Kış modunda oynarsanız ve de kamerayı "Normal Uzun" şekline getirirseniz oyun daha hızlı hale geliyor.Nedenini ne siz sorun ne ben söyleyeyim.Kulağa saçma geliyor ama öyle.O şekle getirene kadar bütün maçlarım 0-0,1-0,1-1 gibi skorlarla biterken değiştirdikten sonra oyun hızlı hale geldi ve hız sayesinde gol sayılarında da gözle görülür bir artış oldu..

Denicem ;)

Arkadaşlar Ben şimdi Demosunu yükledim Bilgisayara ama oyun açılmıyor ve d3dx9_30.dll bulunamadığından bu uygulama başlatılamadı diye birşey çıkıyor sorun ne ?

Çok önemli bir soru soracağım.Pes 2009 ile Pes 2010 arasında ne gibi farklar var?

Çok önemli bir soru soracağım.Pes 2009 ile Pes 2010 arasında ne gibi farklar var?

Grafik bir tek,oynanabilirlikte çok fazla fark yok,sadece yavaşlamış.

Arkadaşlar Ben şimdi Demosunu yükledim Bilgisayara ama oyun açılmıyor ve d3dx9_30.dll bulunamadığından bu uygulama başlatılamadı diye birşey çıkıyor sorun ne ?

Dosya eksik inmiş,internetten o dosyayı bulmaya çalış veya tekrar indir.

Müthiş yapmışlar ya çok gerçekci

pesk.jpg

Pes serisi gerçekten mükemmel.fakat pc ile ps3 arasında dünya kadar fark var.ps3 almak şart oldu

Oyunda Kramponlar bile herşeyiyle aynı müthiş olmuş Fifada bunları gördüğümü pek söyliyemem(ps3)hariç tabiki.

Üst Alt