Pro Evolution Soccer 2010 - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pro Evolution Soccer 2010

PES 2010 Oynayanlar Bakın..

Arkadaşlar

Master Lig'de Doktor Antrenör Scout Levelleri 1

Bunu nasıl yükseltiyoruz ve Futbolculara Antrenman yaptırma olayı nasıl oluyor

Bilgilendirirseniz iyi olur

Cevap: Pro Evolution Soccer 2010

Bu 2010 yaması var mı ya böyle çok kötü oluyor

Not:Oyunum orjinal değildir :evilsmile:

Become a Legend modda 2 yıl West Ham United'da harikalar yarattıktan sonra bu yıl Barcelona'ya transfer oldum :) Hayat güzel :p

Bu oyunu çok övdük filan ama balonun kralıymış bu oyun.Neden fikrimi değiştirdim açıklayayım.Master Leauge yapıyorum Galatasaray ile TSL yaması filan yükleyim.3 sezon oldu bir tane transfer yapamadım bir tek tane bile.:eek:30 kadar oyuncuya teklif götürmeme rağmen hem de.Misal Hamburg'lu Boateng benim teklifimi reddedip Almeira'ya gidiyor.Bu nasıl bir saçmalıktır?Ayrıca salak salak transferler filan oluyor Master Leauge'de.Iniesta PSV'ye gidebiliyor örneğin.İkincisi professional modda bile karşımdaki rakip kim olursa olsun Barcelona gibi oynuyor.Sivas ile maç yapıyorum ilk yarı top bile kazanamıyorum yahu oynarken.Zorlaştıracağız derken içine etmişler yani.Geleyim hakemlere.Rakibin yaptığı hiçbir harekete faul çalınmıyor nedense.Benim yaptığım tüm sliding tacklelerde ise kart çıkıyor kesin.Kaleciler ise ayrı bir mevzu zaten.Aptal aptal goller yiyorlar.Trübün atmosferi ise hiç yok.Bu oyunun tek pozitif yanı grafikleri.Kendi açımdan söyleyeyim ìlk çıktığında ``Auvvvv herifler ne oyun yapmışlar be!`` derken grafiklere aldanıyormuşum çünkü oyunun kalanı sıfır.İnsanı sinirden çatlatabilecek bir oyun gerçekten.Siz de Master Leuge'de aynı sorunları yaşıyor musunuz yoksa sorun bende mi arkadaşlar?

Bende öyle bi sorun yok. Yamadan olabilir , genç futbolcuları almayı dene [15 - 20] arası !

Becoma a Legend´da 2013/2014 sezonundayim! Real Madrid de oynuyorum suan! Ve Takimin bir numarali forvetiyim! ;)Ama Reale gelene kadar Ailtion gibi kirk tane takim degistirmisimdir herhalde!

Deportivo, Espanyol, Santander, Getafe, Osasuna,Athletico Madrid... :D

Birazdan oyunu alacağım.PS2'de oynadım ve beğendim.Sadece Becoma a Legend oynayacağım.Hedefim Galatasaray'da başarılı olmak.:)

Benim gibi bu oyunu Nintendo Wii'da oynayan varmi burada?

Master Lig'de kendi takim'imi kurdum - Galatasaray tarihinden oyuncular kurdum ama kesinlike bizim en iyi oyuncularimiz degil - oyun'un fazla kolay olmasini istemiyordum, o yuzden takim'im cogu Galatasaray'da 1993-1995 arasinda top kosturan oyuncular'dan kurulmus - Gotz ve Stumpf defansda, Norman Mapeza (!!), genc Hakan Sukur ve Arif Erdem, Kubilay.

Bunlara "abilik" yapmak icin 1988/89 Avrupa Kupasi yari final takim'dan kaleci Simovic, Cuneyt Tanman, Prekazi, Ugur Tutuneker ve Tanju Colak kurdum. Ama yuksek yas verdim (36 filan), ve fiziksel istaklerini (yani, stamina, speed falan) zayif verdim. Prekazi acayip frikik attiyor ama ondan basla bisey beceremyor galiba......

UEFA Finali takim'dan bazi oyunculari genc oyuncu olarak aldim, Hakan Unsal, Capone, Bulent Korkmaz.

Oyunculara biraz zayif istatikler verdim - yani, o "Champions Road" mode da sacma "Ordaz, Espimas, Dodo" oyuncular gibi. Cunku oyunu fazla kolay olmasini istemem, hemde oyunculari gelistirmek istiyorum.

"Ispanya" Lig'de oynuyorum ama bazi takimlari Yunan, Portekiz ve Dinamo Zagreb'le degistirdim - yani, bir Akdeniz Ligi kurdum, galiba.

Su anda ligin ikici yarisindayim ve dokuzuncu siradayim. Ondan memnum'um. Lig'in ilk yarisinda Real Madrid bana 3-0 tokat atmis, ama Bernabeau'da Mapeza, Stumpf, Gotz genc Bulent ve Simovic yildizlasti ve 0-0 beraber'le ayrildik - cok sevindirdim!!!

Üst Alt