Pro Evolution Soccer 2010 - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pro Evolution Soccer 2010

Cevap: Pro Evolution Soccer 2010

Arkadaslar bugun 6 mac sonunda arkadasimin hakkindan geldim. 2 galibiyet 3 beraberlik 1 maglubiyetle gulen taraf ben oldum artik heralde kimse karsimda duramaz cunku arkadasim oyunun yaraticisi Japon SEABASS gardashimizdi.

Ulan, Jô PES 2010 da tam bir kafa topu canavari!

Elano dan sol kanada güzel bir pas, Topla bulusan Giovani, bir oyunucu geciyor ortasini yapiyor, Jô-kafaaa-ve GOOOLLLL! :D

neill'ı Gs'ye getirmek istiyorum oyunda fakat kendisi sadece milli takımında görünüyor.. milli takımdan kulüp takımına oyuncu transfer etmek nasıl oluyor ?

Master Lig'de Merida'yı Galatasaray'a aldım ama oynadığı her maçtan sonra özellikleri düşüyor.Neden olabilir acaba?:eek:

Ben bu oyunu bilgisayarda oynuyorum.

Become a Legend Modusunda sorun yasiyorum , herseyi ayarlidiktan sonra tam oynamak istedigim ligi sectiken sonra oyun kendiliginden hata veriyor ve kapaniyor, 10-15 kere denedim hep ayni hata.

Yardimci olabilecek birisi varmi aranizda?:)

Ben bu oyunu bilgisayarda oynuyorum.

Become a Legend Modusunda sorun yasiyorum , herseyi ayarlidiktan sonra tam oynamak istedigim ligi sectiken sonra oyun kendiliginden hata veriyor ve kapaniyor, 10-15 kere denedim hep ayni hata.

Yardimci olabilecek birisi varmi aranizda?:)

Oyunun resmi yamalarını yüklemediysen yükle. Belki sorun hallolur.

Üst Alt