Pro Evolution Soccer 2011 - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pro Evolution Soccer 2011

Cevap: Pes 2011

Severim böyle iddaalı olanları :D Eskişehirde turnuvasına katıldım yarı finalde elenmiştim keşke imkan olsaydı da oynasaydık senle :p Ayrıca 4 5 farklı şehirde pes oynamışlığım var ama girdiğim hiç bir kafede fifa oynayana denk gelmedim :D

Ben koskoca Ankara'da nerdeyse hiç görmedim, hatta Kızılay gibi merkez yerde bile özellikle Pes kafe diye tanınıyor bütün kafeler. Kesinlikle, Fifa'yı kötülemiyorum. Ama oynadım beğenmedim, yapmacık geldi bana. Pes daha gerçekci geldi.

PC'yi bilmem ama Fifa PS3'te her türlü PES'e koyar. Bunu inkar edenin ya futbol oyunu zevki yok yada kisaca futboldan anlamiyor. Zaten forumda Elano, Gio ve Baris'i savunanlarin sayisini görünce PES'in konsollarda Fifa'dan daha iyi oldugunun söylenmesi bana sasirtici gelmiyor.

PC'yi bilmem ama Fifa PS3'te her türlü PES'e koyar. Bunu inkar edenin ya futbol oyunu zevki yok yada kisaca futboldan anlamiyor. Zaten forumda Elano, Gio ve Baris'i savunanlarin sayisini görünce PES'in konsollarda Fifa'dan daha iyi oldugunun söylenmesi bana sasirtici gelmiyor.

Sen hayatında, zevkler tartışılmaz diye bir laf duydun mu acaba? Ben PS3'te Fifa oynarken sanki, commodore 66 oynuyormuşum gibi hissediyorum kendimi. Sen istiyorsan FİBA oyna beni ne ilgilendirir. Benim zevkime kötü yorum yapma yeter.

WC 2010'da ki top fiziği PES'te bile yok o derece olağan üstü olmuş. Her gün oynuyoruz arkadaşlarla neredeyse her maçta muhteşem şutlar çıkarıyorum top hiç uçmuyor.

Oyun zaten kendisi kusursuz bir oyun, hiç bir hata felan yok artık FIFA 11'de neyi geliştirecekler diye merakla bekliyorum çünkü geliştirecek birşey kalmadı. 360 derece yön olayından tut, şutların gerçekçiliğine kadar, animasyonların olağan üstü kalitesine kadar, grafiklerin ve atmosferin muhteşem olmasına kadar herşey yerli yerinde.

Kendinizi kandırmayın arkadaşlar. PES sadece uzakdoğu ve Türkiye'de oynanıyor. Dünyanın geri kalanı FIFA oynar.

Zevk meselesi lafını hatırlayıp oyunları kötülemeyi durdurmak lazım. Kimi PES oynar, kimi Fifa. Ayrıca elin İngiltere'si, Amerika'sı, Fifa oynuyor diye bende oynamak zorunda değilim. Unutma ki teknolojinin kalbi Uzakdoğu.

Bi tek bizim ülke değil sadece o sebeble satışlardan felan olmaz bu işler :D

Kaç kişi oynuyor oynamıyor bilemeyiz :D

Üst Alt