Pro Evolution Soccer 2011 - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pro Evolution Soccer 2011

Cevap: Pes 2011

Yeni screenshotslar çikmis

pro-evolution-soccer-2011-playstation-3-ps3-011.jpg

pro-evolution-soccer-2011-playstation-3-ps3-030.jpg

pro-evolution-soccer-2011-playstation-3-ps3-031.jpg

pro-evolution-soccer-2011-playstation-3-ps3-032.jpg

pro-evolution-soccer-2011-playstation-3-ps3-033.jpg

pro-evolution-soccer-2011-playstation-3-ps3-034.jpg

Insallah bu yil PES'in dönüs yili olur. Her ne kadar nextgen konsollarda FIFA PES'ten daha iyi olsa ve PES 6'dan sonra çikan her oyunda Konami'ye küfretsem de hiçbir oyun bana PS2'de ki PES'ler kadar zevk veremedi.

[video=youtube;xNd7WVEMhvI]https://www.youtube.com/watch?v=xNd7WVEMhvI&playnext_from=TL&videos=MErL-HQEY5E&feature=sub[/video]

7 dakikalık oynayış videosunu çok beğenmiştim. Hatta ilk maça başlayış esnasında ki kamera açısı ve grafikler, ayriyetten renk tonlarının çok gerçekçi olması nedeniyle bildiğin gerçek maç hissine kapıldım.

exoezkpx.jpg

Bu sefer baya değişik ve gelişmiş bir PES geliyor galiba. Tabii böyle olması da bizim yararımıza olur. Farklı futbol oyunları iyidir, özellikle son senelerden sonra...

Yeni screenshotslar çikmis

pro-evolution-soccer-2011-playstation-3-ps3-011.jpg

pro-evolution-soccer-2011-playstation-3-ps3-030.jpg

pro-evolution-soccer-2011-playstation-3-ps3-031.jpg

pro-evolution-soccer-2011-playstation-3-ps3-032.jpg

pro-evolution-soccer-2011-playstation-3-ps3-033.jpg

pro-evolution-soccer-2011-playstation-3-ps3-034.jpg

Insallah bu yil PES'in dönüs yili olur. Her ne kadar nextgen konsollarda FIFA PES'ten daha iyi olsa ve PES 6'dan sonra çikan her oyunda Konami'ye küfretsem de hiçbir oyun bana PS2'de ki PES'ler kadar zevk veremedi.

Uzun zaman sonra Brezilyalı Ronaldo var oyunda.Ne kadar güzel.Aslında eski efsane takım ve oyuncularıda yapmaları lazımdı bence.

Iyi de dikkat ettiysen mac esnasinda spiker de yok,daha bunlarin kayitlari yapilmamis olabilir.22 Ekim'de cikacak bir oyun icin bu asamalar cok normal.PES spikerleri cok unlu bir ikili World Cup boyunca da mac anlattilar,muhtemelen kayitlar o yuzden gecikmistir.Bu video da onemli olan sey oynanılabilirlik,sesli bir video ciktigi zaman elestiri yapariz.Eklenen seslerden bench konusmalarini ve tribün seslerinin daha dogal olmasini begendim gecen seneye gore.

Üst Alt