Prof. Dr. Mehmet Helvacı - Sayfa 66 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Prof. Dr. Mehmet Helvacı

Cevap: # Mehmet Helvacı

üfff ya :D ben hala secemedim gitti helvacida gözümde artik igrenc biri gibi durmuyor ama Aysalda tam bir baba gibi ya :(

Neyi tartısıyoruz ki boşu boşuna. Sanki seçimde biz oy vericez de propaganda yapıyoruz. Kongre kimi seçerse o başkan olacak, biz de tıpış tıpış biat edicez. Artık aile mi oluruz, sülale mi oluruz bilmem.

Sizi ne etkiliyor acaba ayiptir sormasi? Unal Aysal'in cikip Batman'in usagi Alfred edasiyla etliye sutluye karismayan aciklamalar yapmasi mi?

Unal Aysal'a "sallamaktan" baska seyler de soyluyor acip dinleyin ya da okuyun. Unal Aysal hakkinda bir iddia ortaya atti, Unal Aysal terbiyesizlik yapti, adam da iddiasini kanitladi efendice. Bu mu sallamak, bu mu eziklik sorarim size. Koyun olmayin. Unal Aysal ilk aday oldu, herkes onu sevdi diye Unal Aysal fanboylugu yapmayin. Kendi kararinizi verin.

Ben, Ünal Aysal'a bayıldığımı söyledim mi? Varsa bir yerden bul getir. İkiside beni ikna edemiyor. Helvacı'nın da üslubunu beğenmiyorum. Eğer ortada bir belge varsa, çıksın mahkeme önünde hesaplaşsınlar. Senin Mehmet Helvacı'ya yaptığın amigoluğun yarısını, Ünal Aysal'a yapmıyorum. Galatasaray başkanı olacak kişi, başkalarının üzerinden yapmamalı bu kampanyayı.

Helvacı “15 Ocak itibari ile Adnan Polat'la ayrı düştük” diye açıklama yapıyor... O zamana kadar her şeyi desteklediğini çıkarıyorum buradan.

Ben, Ünal Aysal'a bayıldığımı söyledim mi? Varsa bir yerden bul getir. İkiside beni ikna edemiyor. Helvacı'nın da üslubunu beğenmiyorum. Eğer ortada bir belge varsa, çıksın mahkeme önünde hesaplaşsınlar. Senin Mehmet Helvacı'ya yaptığın amigoluğun yarısını, Ünal Aysal'a yapmıyorum. Galatasaray başkanı olacak kişi, başkalarının üzerinden yapmamalı bu kampanyayı.

Helvacı “15 Ocak itibari ile Adnan Polat'la ayrı düştük” diye açıklama yapıyor... O zamana kadar her şeyi desteklediğini çıkarıyorum buradan.

Mahkeme ile ne alakasi var ? yaptigi sey yanlis degilki... Helvaci sadece Aysalin kabul edemedigi icin kiziyor

Dünkü kapak az gelmis bazilarina :D 3-4 üyeyle gövde gösterisi yapiyor Helvaci :D Cumartesi gününden sonra ciksin kanallara erkekse de o yüzünü görelim :D

Mahkeme ile ne alakasi var ? yaptigi sey yanlis degilki... Helvaci sadece Aysalin kabul edemedigi icin kiziyor

Çok alakası var... Aralarında sürtüşmeyi Galatasaray'a bulaştırmasınlar. Ne çektiysek; kişilerin zarar vermesinden çektik. Mehmet Helvacı, birçok kişiyi bu belgelerle ikna edemez ama mahkeme'den alacağı sonuç ile, herkesin görüşünü değiştirir. Önemli olan budur.

Helvaci'ya bok atan kesimin %99'u sebepsiz yere Aysal fanboylugu yapanlardan olusuyor o yuzden seni de kattim bu kitleye degilsen pardon

Mahkemeye versin demissin. Mahkemeye nasil verecek? 10 sene once para verip faiz almis bu adam diye mahkemeye verse hakim kiciyla guler. Herkesin onunde acikliyor bu belgeyi, cunku herkesin onunde bu iddiada bulunmustu. En dogrusunu yapiyor. Taraftarla iletisimi de mukemmel.

Brutus falan deniyor ama bizi Adnan Polat'tan kurtaran kisidir kendisi. O olmasa hala Adnan Polat'in Darth Vader efektli aciklamalarini dinliyordunuz. Ondan oncesinde taraftar da Adnan Polat'a karsi degildi ki. Gecen yaza kadar herkes bayiliyordu. Sonra transfer falan derken ihale Adnan Sezgin'e kaldi, sonra Adnan Polat stad acilisindan sonra tepki cekmeye basladi. Burada sorun yok.

En kuvvetli iki adaya, karamsar bakıyorum şu aşamada. Yapılacağını söylenen icraatlar dışında, Galatasaray başkanı sıfatı taşıyacak kişlerin, üslubu son derece önemlidir benim için.

bu helvaci acayip yalan konusuyor, 'ben adnan polat a soruyordum, oda bana Rijkaard istedi diyordu, bende iyi o zaman diyordum, ben futbolla ilgilenmiyordum, fazla zamanim yoktu, sonra bi baktim, hersey benim dusundugum gibi degilmis, diyor', sen o zaman baksaydin futbola, yani herkes hatali, ama Helvaci bey hatasiz, cunku o uyuyordu, ve uyuninca herseyi farketmis.

bizde enayiyiz ve yuttuk sanki...

Helvaci hayatinda o kadar parayi bir arada göremeyecegi icin o paralarin ne anlama geldigini bile bilmiyor. Aysal senin gibi aylik 4-5 bin Euro kazansa belki o paralarin hesabini yapardi senin gibi. Adam zirt diye 30 Milyon cikarmis vermis. Seni 70 Milyon Euro ceza ödemekten kurtarmis. Ilk önce tesekkür et. O 30 Milyonu bozup bankadan cekip vermek bile Ünal Aysal icin büyük zarar. Parayla hic isi olmayanlar atip tutuyor, anlayamaz bunu. O para o süre zarfinda (2-3 sene) bankada isletilse, o kadar kazanc elde eder zaten Ünal Aysal. Helvaci sen Galatasaray icin 8-10 Milyon Euro zarar edermiydin? Sallamak kolay. Ayrica herseyi acikladi Ünal Aysal. O paralarin bir bölümünü kulübe bagisladigini, ayrica kulübün sadece para kazandigini acikca söyledi. 1 kurus zarar etmedi Galatasaray dedi. Helvaci gibi 4-5 bin Euro´larla ugrasmiyor Helvaci

Neyse, kim seçilirse seçilsin, desteklemek boynumuzun borcudur. Her şey Galatasaray için güzel olsun. Kişileri önemsemediğimi tekrar söylüyorum.

bu helvaci acayip yalan konusuyor, 'ben adnan polat a soruyordum, oda bana Rijkaard istedi diyordu, bende iyi o zaman diyordum, ben futbolla ilgilenmiyordum, fazla zamanim yoktu, sonra bi baktim, hersey benim dusundugum gibi degilmis, diyor', sen o zaman baksaydin futbola, yani herkes hatali, ama Helvaci bey hatasiz, cunku o uyuyordu, ve uyuninca herseyi farketmis.

bizde enayiyiz ve yuttuk sanki...

Helvacı sütten üye imiş o zamanlar, sonra büyümüş başkan yardımcısı olmuş. :)

Üst Alt