PSG Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PSG Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu!

Gayet iyi 11

Tebrik ediyorum hocayı Belhanda'yı kenara çekip denemek gerekiyordu ve Psg maçında bunu yapmak cesaret ister

PSG'nin İlk 11'i: Navas, Meunier, Thiago Silva, Kimpembe, Bernat, Gueye, Marquinhos, Verratti, Sarabia, Icardi, Di Maria

Belhanda'yı sola kaydırsak Seri-Lemina-Nzonzi hattıyla bence oyun hızımız daha artar

Hatta defansif olarak sol tarafımız baya kuvvetlenir

Tudor bir maçta koymuştu o maçta fark yarattı.Keza hoca yanlış hatırlamıyorsam sağ tarafta denemişti o maçta da iyiydi ama nedense devamı gelmedi.Görünen o ki Belhanda'yı kesmeyecek madem öyle bir de böyle deneyelim

Belhanda'yı kenarı atalım diyordum

Bence sol Babel, sağ Belhanda. Geçen yıl hangi maç hatırlamıyorum ama iç sahada bir 10 dakika Belhanda'yla Feghouli yer değiştirmiş, Belhanda Galatasaray'daki en verimli 10 dakikasını oynamıştı. Yine öyle olabilir, savunma için de iyi olur, özellikle Mariano önüne. Şu orta sahayla dayak atmamız lazım PSG'ye başka şansımız yok. Feghouli'nin de kahır dönemleri başladı heralde, inşallah yine ilkinde olduğu gibi geri döner.

Üst Alt