PSG Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PSG Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu!

Kadro hocanın Drogba varken oynattığı sistem, kanat sistemi değil. Bir nevi sistem değişmiş diyebiliriz. Bu sistem ile iyi maçlar çıkarmıştık ama 10 numarada Snejder vardı, oyunu her türlü yönlendiriyordu. Belhandaya güvenilip çıkılacak bir sistem mi şüpheli.

Muslera
Mari-Luyi-Marc-Naga
Nzonzi
Donk----Seri
Belhanda
Falcao-Babel​

Sanırım sahada böyle dizilir takım Donk sıkça stoperlerin arasında olur

57027.jpg

Donk'un oynayacağına emindim de evladı Belhanda'yı kesmesine şaşırdım . Umarım Donk umursamaz maçlarından birini değil de gaza geldiği maçlarından birini oynar .
not : Evladı da varmış heyecandan görememişim :D

Arkadaş amma abartıyorsunuz yaa. Alt tarafı herkesin beklediği 11 den sadece 1 kişi değişmiş. O da herkesin gömdüğü soso. Kimi muhteşem diyor, kimi rezil :)

Fatura Feg'e mi kesildi simdi?Babel daha kotuydu
Bence Babel&Belhanda ve Feghouli üçlüsünün son dönem performansları için şu şundan daha kötüydü diyemeyiz. Fenerbahçe maçının en kötü 3 oyuncusunu say deseler Babel&Belhanda ve Feghouli üçlüsü derim hiç tartışmadan

Hani Babel Feghouli'den daha iyi değil veya Belhanda Babel'den iyi değil ortaya koydukları performans

Emre mor denen velet gitsin, kafasi baska yerde hirbonun. Turk futbolu Emre moru kazansin diye biz kaybediyoruz. Emre mor futboldan anlamiyor, 10 yasinda ki cocuk pozisyon bilgisi, cevre kontrolu ve diger ozeliklerde bundan daha iyidir..

Birde feghuili bir zahmet 2,3 ay dinlendirilsin. Insan 3ayda bukadar mi form dusukluugu yasar?

Ve son olarak biktim bu Belhandadan, olmuyorsa olmuyor kardesim. Ademi oynat bunu oynattirma

Üst Alt