PSV, Bruma ile Yollarını Ayırıyor İddiası - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PSV, Bruma ile Yollarını Ayırıyor İddiası

Bi kanatta Onye diger Kanatta Buruma yada Onyeyi falcaonun yanina alalim ozledik hizli oyunu ortaya Badou beyinsiz ama hizli takim istiyorum bu ligde bu adamlar is yapiyor .

Göndereceklerse bile Portekiz takımları filan talip olur, 3-5 milyona yine düşmez fiyatı. Kiralık göndermek yerine elden çıkarmaya bakarlar. Maaşı da az değildir...

İşin maddi boyutu bir tarafa; böylesine organizasyon zavallısı bir takım için olumlu bakmıyorum; hele Onyekuru ile birlikte akıldan bile geçirilmemeli...

hem bruma hem onyekuru bence fazla olur.

onyekuru çok daha iyi onda hem fikiriz.bence sağ kanatta daha çalışkan , top kontrolü pas oyunu yüksek ters kanata isabetli uzun pas atabilen ingiltere liginde oynayan bir oyuncu almalıyız.

ve kesinlikle orta açabilen bir oyuncu olmalı , hem falcao hem onyekuru skorer oyuncular.

falcao'dan seken topu arka direkte onyekuru tamamlar.

sağ kanat asist özelliği olan bir oyuncu olmalı.kesinlikle.

Brumayi ortada serbest oynatip her iki kanata da girmesini saglarsak bence verimli olur. Kendisi solda tam bir canavarken sağda verimsiz evet ama şöyle düşünün hic verim alamadığını bir bölge var.
Onye----evander---bruma seklinde yapıp arkasına da lemina ve birde sağlam supurucu koy sonra başkan arkana kontratak futbol ile her mac KK +ust

2 kanada ayni anda ayni tip oyuncu olmaz beyler
Yine yanlis planlama olur
Ha biri otekinin yedegi olur derseniz bir nebze
Onda da Ayrica bruma form durumu rezalet

Bizim yonetim yapsa yapsa son gune kadar onye haberleriyle taraftari oyalar, sonra son dakika onyeyi alamadik brumayi getiriyoruz deyip psvnin kurtulmaya calistigi adama 8-10 milyonu bayilirlar

Üst Alt