PSV Taraftarlarından Utanç Verici Hareket! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PSV Taraftarlarından Utanç Verici Hareket!

Buzullar eriyip hollanda su altında kalinca bu yavşaklar da mülteci durumuna düşecek relaks. O zaman görücem ben onları şerefsizler.

Son düzenleme:
Tmm avrupalıları hollandalıları gömün. yaptıkları adilik okey.

fakat arkadaş o rezillikte yere eğilip para toplayan mültecilerin hiç mi suçu yok. alma o şekilde atılan parayı. savaşma sevişi yanlış anlamış bir kitle bunlar. savaştan kaçıp sevişiyolar. adamlar o yoksullukta şu savaş şartlarında habire hala çocuk yapıyorlar. hoşunuza gitse de gitmesede bir nevi doğal seleksiyon yaşanıyor. düşünemeyen kendini geliştiremeyen aklını kullanmayan kitlelerin sonu.. bu videoda insanlık ve gelişimi ile ilgili bir sürü ibretlik tespit çıkar.

Sanırım görüntülerdeki kişiler Rumen veya Bulgar.
Son maçta Madride gittiğimde doluydu dilencilerle. Öyle böyle değil ama.
Turistlerin çantalarından, ceketlerinden tutup para istediklerini gördüm.
Bunlar verilen işi kabul etmeyip, sokakta turistlerin cebine bakan kişilerdir.

Tabii ki Eindhovenlilerin yaptığı doğru değil. Ama kendini o duruma bile bile düşürenede acıyacak değilim.

Gesendet von meinem HTC One M9 mit Tapatalk

1613924_1420032351359346_96384785262934697_n.jpg

Burda yerlerde surunenlere acımak başka bir şey, hollandali yobazlarin çağdışı varliklarin yaptığı başka bir şey ve mazareti yok. Cingenede olsa siz hic görüşünüzmu begenmediginiz çağdışı memleketimizde!!! kirmizi ışıkta dilenen bir varliga bütün arabaların, köpeğe kemik atar gibi bir şeyler attığını?

Bu davranisin psikolojik analizi aslinda sudur, bu tip seylerle karsilasma aliskanligi olmayan insanlar, kendilerinden farkli "seyler" gorduklerinde, bunlar insan bile olsa 1950 lerdeki gibi insanat bahceleri de acarlar, dunku rezilligi de yaparlar

Buradan iki sonuc cikar, oncelikle bu insanlarin yaptigi serefsizliktir ,insanlik sucudur. Fakat kimsenin soyleyemedigini de soylemek lazim bazen , o da sudur.

Bu insanlar (avrupalilar) ulkelerinde multeci ,dilenci vs. istemiyorlar. Bu olay muhtemelen kuzey avrupa ulkelerinde de oluyordur, isvec filan gibi mesela. Bu acik acik aslinda eglence filan degil , alt beyinde sunu soylemektir "sizi is te mi yo ruz".

Ben bu konuda sadece dusunce baglaminda malesef ki bu insanlara katiliyorum ,ama sadece dusunce olarak. Bu yapilan hareket tarzini asla katiyen kabullenemem. Bu bir rezilliktir

Fakat ben de ulkemde 2 milyon arap, suriyeli ,ya da bizim vatandasimiz olsa da dugun jiplerinin camlarina atlayan, copten kagit toplayan vs vs istemiyorum , bunu soyleyebilmek de bir dusunce ifadesidir . Ama bu asla demek degildir ki bun istemiyorum diye gidip de insanliktan cikacak hareketler yapacagim ,bu kisilerin hukuken de yargilanmalari gerekir

UEFA insanlık ayıbı için devrede!

Avrupa Futbol Federasyonları Birliği (UEFA), Şampiyonlar Ligi Son 16 Turu'nda dün Madrid'de oynanan Atletico Madrid-PSV Eindhoven maçı öncesi, bir grup taraftarın dilenci kadınlara yönelik insanlık dışı davranışlarıyla ilgili harekete geçti.

fft107_mf7355729.Jpeg

[FONT=pt_sansregular]UEFA'dan yapılan açıklamada, Madrid'de meydana gelen utanç görüntülerine ilişkin, "Bir kişi ya da grup insan onuruna ten rengi, ırk, din ve etnik köken dâhil olmak üzere hakaret etmiştir" ifadeleri kullanıldı.
[/FONT]

[FONT=pt_sansregular]Hüriyet'te yer alan habere göre; UEFA Disiplin Kurulu, Hollanda Büyükelçiliği’nin konu hakkında inceleme başlatmasını istedi.[/FONT]
[FONT=pt_sansregular]Hollanda kulübü PSV Eindhoven'ın, UEFA'nın devreye girmesiyle bu kişileri kısa sürede tespit ederek gerekli cezayı vermesi bekleniyor.
[/FONT]

[FONT=pt_sansregular]Öte yandan Bazı dernek ve kuruluşlar da İspanya Hükümeti'ne ve UEFA'ya bir an önce harekete geçmesi için çağrıda bulundu.[/FONT]

Bunlar daha çok Cingenlere benziyorlar... O yeni mülteci lerden değil.

Ne olursa olsun insanlık dışı bir hareket.

Gesendet von meinem Nexus 6P mit Tapatalk

Son düzenleme:

Savaslar eskisi gibi değil kafanız almıyor bunu. Eskiden kazma kürekle de olsa savasırdın karşında bi düşman vardi çünkü. Düşman da olsa şerefliydi üstelik. Şimdi kafana atıyorlar bombayı engelle engelleyebilirsen. Kendisi için olmasa bile çoluğu çocuğu için terkediyorlar orayı. Biraz empatiyle haksız da değiller.
Köken bayırbucak türklerinden baba tarafı benim de. Sana şöyle anlatayim, oğlu yaralanıyor Türkiye'de tedavisi yapılıyor babası(benim pederin amcası) git öleceksen orada öl diyerek Suriye'ye gönderiyor. Şehit düşüyor.
Hersey tvlerdeki gözüken gibi değil. Allah yaşatmasın, düşürmesin o duruma. Yaşamadan bilemezsin can kıymetini, canın dediklerinin kıymetini.

--Siz editli görüyorsunuz ama Selcuk; savassalardi niye terkettiler memleketlerini tarzı bişe yazmış. Biraz daha ağırı aslında.

Üst Alt