PSV Taraftarlarından Utanç Verici Hareket! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PSV Taraftarlarından Utanç Verici Hareket!

ama daha kac kere soyleteceksin

bunlari yapmak icin normal zeka seviyesinde olmak yeterli berkcan

bu sefer aklinda tutmaya calis tamam mi?

merak etme ben senin ömrün boyunca öğrendiğin şeyleri tabi yapabiliyorsan öyle bir şey her gün öğrenip unutuyorum bu saldırgan tavrını da cahilliğine veriyorum biraz sakin ol birisine hakaret etmeden önce de kim olduğunu öğren tamam mı güzel cahilim benim

merak etme ben senin ömrün boyunca öğrendiğin şeyleri tabi yapabiliyorsan öyle bir şey her gün öğrenip unutuyorum bu saldırgan tavrını da cahilliğine veriyorum biraz sakin ol birisine hakaret etmeden önce de kim olduğunu öğren tamam mı güzel cahilim benim

miktarin mubalaga oldugu bariz lakin ogrenip unutma kisminda haklisindir.

kime soyledigimi bile bilmeden, anlamadan; postuma kiskirtici olarak cevap veren kisinin bu kivam gelmesi bir gelismedir, tebrik ederim.

miktarin mubalaga oldugu bariz lakin ogrenip unutma kisminda haklisindir.

kime soyledigimi bile bilmeden, anlamadan; postuma kiskirtici olarak cevap veren kisinin bu kivam gelmesi bir gelismedir, tebrik ederim.

ama hala saldırıyorsun bak bu sana son uyarım sakinleş o postun kime olduğu da bariz belli sakın ha geri vites yapayım deme tamam mı cahilim benim

Son düzenleme:
ama hala saldırıyorsun bak bu sana son uyarım sakinleş o postun kime olduğu da bariz belli sakın ha geri vites yapayım deme tamam mı cahilim

o post sana degildi

bu da geri vites degil

ama sen de anlayacak kapasitede degilsin

gerceklerle yuzlesme zamani berkcan

ben bir noktada cahilligimi kabul edebilirim ama bunu senin soylemen ironiden oteye gecemez canisi

o post sana degildi

bu da geri vites degil

ama sen de anlayacak kapasitede degilsin

gerceklerle yuzlesme zamani berkcan

ben bir noktada cahilligimi kabul edebilirim ama bunu senin soylemen ironiden oteye gecemez canisi

vay be arkadaş 2 süslü kelime ezberleyen bir anda entellektüel patlama yaşadığını zannediyor ama merak etme senin gibi ne kadar ukala sürüsü varsa tımar etmeye devam edeceğiz hadi şimdi git biraz kitap oku sonra dünya görüşünü geliştir biraz sütünü iç uyu annen kızmasın sonra sırf çenesiniz arkadaş sonra derler niye bu haldeyiz bunun gibiler yüzünden işte

Moderatör tarafında düzenlendi:
vay be arkadaş 2 süslü kelime ezberleyen bir anda entellektüel patlama yaşadığını zannediyor ama merak etme senin gibi ne kadar ukala sürüsü varsa tımar etmeye devam edeceğiz hadi şimdi git biraz kitap oku sonra dünya görüşünü geliştir biraz sütünü iç uyu annen kızmasın sonra sırf çenesiniz arkadaş sonra derler niye bu haldeyiz bunun gibiler yüzünden işte

ne guzel konusuyorduk niye hakaret ediyorsun ki?

raporladim umarim cezani alirsin

Bakın arkadaşlar cahil ukalalığıyla bir yere varamayız belki okuyan birileri bunun üstüne düşünür de bir anlam çıkarır kendine göre. Yukarıdakinin anlayamayacağı kesin tabi bunu.

daha durun o PSVli taraftarlarda bizim gurbetçiler çıkmazsa iyidir :D

Bu arada PSVli taraftarların yaptığı pisliktir de para için şınav çekmekte ayrı bir onursuzluktur. Bu konuda bir taraf mazlum diye aklayamayacağım malesef.

bazı kaynaklara göre olayın fitilini ateşleyen psv taraftarı türk kökenli gurbetciler mehmet k., turgut a. ve serkan h.'nın dilencilere gülerek "şoparlara bak" diyerek para atmasıyla başlamış ve bunun üzerine domino etkisiyle diğer psv'liler katılmış.

Üst Alt