PSV'den Bruma'ya Resmi Teklif! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PSV'den Bruma'ya Resmi Teklif!

brumadan_kadro_isyani_1413979735_4829.jpg

İspanyol kulübü, Bruma'nın 7.5 milyon Euro olan satın alma opsiyonunu kullanmamıştı. Galatasaray'ın sözleşmeli oyuncusu olan Bruma'ya Avrupa'nın bir çok kulübünden teklif geliyor.

Genç oyuncuya şu ana kadar gelen en ciddi teklif PSV'nin oldu. Daha önce Bruma'yı takip eden PSV, sözlü olarak sarı kırmızılı kulübe teklifini iletmişti. Galatasaray da gelebilecek resmi teklif karşısında Bruma hakkında karar verilebileceğini iletmişti.

Hollanda kulübü, ekstra bonuslar ile birlikte 5 milyon Euro'luk öneride bulundu. Fakat yönetim bu teklifi ilk etapta yetersiz buldu. Hollandalı yetkililer durum değerlendirmesi yapıp konuyu masaya yatıracaklarını belirtti.Galatasaray'da geçtiğimiz sezon süre almakta zorlanan Bruma, La Liga'da 31 maçta forma giydi. 2 gol atıp 1 asist yapan genç yıldız, 14 karşılaşmada ilk 11 başlayıp, bu maçların yalnızca 4 tanesinde 90 dakika sahada kalabildi.

(Ntvspor)

PORTAL HABERİ

12 ye mi ne alındı bu adam değerinin 1 krs altına satmak malliktir.
Al elinde dursun en kötü

Edit: bak ugursuzun adını zikretmisim son cumlemde istemeyerek

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar bu adamı satmamalıyız evet suana kadar hayal kırıklığı ama bu sene kalmalı ha illa satılacaksa zaten 10 milyon üstüne %25 i Lizbon a hidecek ondan 8 demişlerdir ama bari 9,5 felan demek lazım

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Boktan bir tr kupasında koptuydu dimi bunun bağlar?
Ondan sonra dikiş tutmadiydi.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

10 milyon da verseler vermeyin ulan. Biraz akıllı olmak lazım. Kaç tane Bruma hızında kanat oyuncusu var. Bonuslarla birlikte 5 milyon euro vermişler bizimkiler de 8 demişse yazık gerçekten.

Bruma´nin parasini muhtemelen ödedik zaten bile... Potansiyalli yüksek, ve yillik maaliyeti 1 Milyon avro. Satmak icin, mantikli bir aciklama göremiyorum.

Bruma´nin parasini muhtemelen ödedik zaten bile... Potansiyalli yüksek, ve yillik maaliyeti 1 Milyon avro. Satmak icin, mantikli bir aciklama göremiyorum.

Ben de onu diyorum Adem bey. Bu potansiyelli bir oyucuyu bundan sonra 12 milyon euro versen de bize vermezler. Bakınız Emre Mor. Brumayı alarak iyi iş yapmıştık bence. Hala ümidim var karaoğlandan. Emreyi Aydını yıllarca bekledik ptlama yapmasını. Bir iki yıl da Brumayı bekleyelim. Ne kaybederiz. Bu sene verilen rakamı seneye de verirler, ondan sonraki sene de verirler. Birde yıldızı parlarsa elimizde çok değerli bir oyuncu olmuş olacak.

ulan kalsın da şu herifi ağız tadıyla izleyelim 1 sezon illa istiyorlarsa 12den aşağısı kurtarmaz biraz tok satıcı olalım

Ben de onu diyorum Adem bey. Bu potansiyelli bir oyucuyu bundan sonra 12 milyon euro versen de bize vermezler. Bakınız Emre Mor. Brumayı alarak iyi iş yapmıştık bence. Hala ümidim var karaoğlandan. Emreyi Aydını yıllarca bekledik ptlama yapmasını. Bir iki yıl da Brumayı bekleyelim. Ne kaybederiz. Bu sene verilen rakamı seneye de verirler, ondan sonraki sene de verirler. Birde yıldızı parlarsa elimizde çok değerli bir oyuncu olmuş olacak.

Hersey gelecek Teknik Direktöre bagli. Bruma sakatligi, teknik direktör degisiklikleri derken, özgüven anlamda dibi gördü genc yasta. Bruma´ya güvenen, özgüven asilayacak, free oynatabilecek bir hoca sart...
Bruma´ya inanmayan bir hoca, yine kesecektir maalesef. Bir oyuncuya formayi verirsin, oda birakmaz... Bir deneyelim, felan filan dersen, zaten olmaz.

PSV kulubu Bruma transferinden vazgecti.

Teklif falan yapilmamis sadece bonservisi sormuslar, rakami ogrendikten sonra PSV icin pahali oldugunu aktarmislar.

kaynak: Eindhovens Dagblad

8 den aşağı vermek aptallık olur zaten. gerçi aptallar tarafından yönetildiğimizden her türlü verir bizimkiler diye düşünüyorum

ulan emre çolak'a, sabri'ye senelerce sabır ettik.hazır yabancı sınırı da kalkmışken oynatalım bu sezon şu çocuğu ne zarar gelir!!

Senin kanatında Yasin diye bir gerizekalı oynuyor ama sen Bruma gibi bir oyuncuyu satma peşindesin Allah akıl fikir versin başka ne diyeyim.

Yemin ediyorum bizim kadar saçmasapan yönetilen bir kulüp yoktur bu Dünya'da. Taraftarı olmasak çok komik bir kulübüz aslında, başımızda da tam bir palyaço var zaten başkan olarak.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Son düzenleme:
Üst Alt