PSV'den Bruma'ya Resmi Teklif! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PSV'den Bruma'ya Resmi Teklif!

yollanmasın. bu yönetimin kimseyi alacagı yok. bari sinan-bruma-carole-linnes-telles gibi gencleri parlatmaya bakalım.

Senin kanatında Yasin diye bir gerizekalı oynuyor ama sen Bruma gibi bir oyuncuyu satma peşindesin Allah akıl fikir versin başka ne diyeyim.

Yemin ediyorum bizim kadar saçmasapan yönetilen bir kulüp yoktur bu Dünya'da. Taraftarı olmasak çok komik bir kulübüz aslında, başımızda da tam bir palyaço var zaten başkan olarak.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk
2 senede nereden nereye

Şu adam 3 ay Dortmundun antremanlarına çıksa iyi olur.Tuchel,oyuncu geliştirmede daha iyi gibi geldi.Amubayengin son vuruşları bu kadar iyi değildi.3 aylığına 50bin euro verelim :)

Kalsin bi iki sene daha en kotu satacagin miktar zaten bu adami 5m euro..daha asagisina gitmez bakarsin eski halini donup gelistirebilir daha yuksege satarsin

Bu haber yanlis . Yani oyle bir hava estirilmis ki haberde sanki 5 milyon vermisler de biz vermemisiz de 8 istemisiz gibi , kulliyen yanlis

bilakis adamlar "ne 5 i dalga mi geciyorsunuz" demis olsa gerek

brumanin bonservisi 12 ydi dogru ama sen 5 senelik kendine bagladigin anda ve yasi 3-4 sene azken 12 idi , su an sozlesme sonuna 2 sene kaldi ve 3 sene daha yasli , su an 5 verseler yonetim aninda satar fakat ben oyle bir rakam gorecegine asla inanmiyorum

bizde harika oynasa yine seneye oyle bir transfer yapamaz cunku bu kez de sozlesme bitimine 1 yil ,serbest gorusme hakkina 6 ay kalmis olacak , bu durumdaki oyuncuya hic bir akli selim klup o parayi vermez , bekler , sifir bonservise alir , bir kismini da oyuncuya verir

ya sozlesme uzatacaksin ya da olan oldu deyip en yuksek fiyata satmaya bakacaksin , ikisi de olmuyorsa 2 sene faydali olur belki diyeceksin

tarihin en buyuk kaziklarindan

arkadaş oyuncu bizde kaldığı sürece değeri gittikçe düşecek çünkü bu tarz yabancı genç oyuncuları yetiştirme anlamında ne bir alt yapı var nede bu bilgide bir hoca o yüzden elde kaldıkça köreliyorlar 3-5 bakmadan satılmalı.

Brumayı zararına satmayı doğru bulmuyorum ortada bir yatırım var sonuna kadar değerlendirmeden elden çıkarmamalıyız brumanın en büyük şanssızlığı terimden sonra gençlere güvenen bir hocaya denk gelememesi özgüven problemini böyle bir hocayla aşar ancak

Aslinda tamamen rakamla alakali bir karar bu , eger oyle 6-7 varsa , ne yapalim zarar ettik ama bu da zarardan donmektir denebilir , kendisine de odenmeyecek olan parayla belki 3-4 milyon euroluk zarar yazariz

fakat cok ucuza da verilmeyip , madem bir kazik yendi belki oyunuyla bir seyler kazandirir yolu denenebilir

ama her halukarda sorun su , biz kim 12-13 e oyuncu alip bir de satip kar etmek kim

Üst Alt