Puan Silinecek İddiası - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Puan Silinecek İddiası

Cevap: Puan Silinecek İddiası

çıkacak karar belli. şikecileri tebrik edecekler belki plaket de verirler. federasyondan birşey beklemiyorum. uefa inşallah bu şikecilere 3-5 yıl men cezası verirse işte ozaman küme düşmekten beter olurlar.

su rezillerin sike yaptigi bir tescillense...

ama tüpcü serefsizi bunlari kurtarmaya geldi.. bakalim ne olacak...

bunun var oglu var once pdfk sonra tahkım sonra uefa asıl surec bugün baslıyor

bugun tff açıklamasından sonra türkiye içindeki diğer kurumlar farklı karar vermez, sportif anlamda.

uefa süreci lig bitinceye kadar netleşir.

bugun dava var 11 de tff açıklama yapacak bakıp görecez.

Süper final diye diye bi taraflarını yırttıktan sonra ben de puan sileceklerini sanmıyorum.Hele Fb'lilerin tüm hesaplarını bu sene şampiyon olmak üzerine yaptıkları düşünülürse puan silmeye cesaret edemezler..

Silmesinler biz şampiyonuz zaten,sırf bu yarışın içinde kalmak için Avrupa'dan men edilmeye razılar ise beyinsiz ve sığ görüşlü olduklarını yine ispatlıycaklar.

bugun tff açıklamasından sonra türkiye içindeki diğer kurumlar farklı karar vermez, sportif anlamda.

uefa süreci lig bitinceye kadar netleşir.

bugun dava var 11 de tff açıklama yapacak bakıp görecez.

hayır tahkım kurulunu baskanının sözlerı ya dınlemedın yada unuttun

hayır tahkım kurulunu baskanının sözlerı ya dınlemedın yada unuttun

sence tff başkanı bir karar açıklıyorsa , hangi futbol kurumu bunun üzerinden değişiklik yapacak.

tahkim kurulu farketez. maça 4 dk kaldı. demirüren maça hızlı mı başlayacak acaba. şu kararlar alındı 5 dk kapatatır basın toplantısını.

hazırmıyızzzzzzzzzzzz şişşşşşşşşşşşştttttttttttt birrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

sence tff başkanı bir karar açıklıyorsa , hangi futbol kurumu bunun üzerinden değişiklik yapacak.

tahkim kurulu farketez. maça 4 dk kaldı. demirüren maça hızlı mı başlayacak acaba. şu kararlar alındı 5 dk kapatatır basın toplantısını.

hazırmıyızzzzzzzzzzzz şişşşşşşşşşşşştttttttttttt birrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

muratım tff nın bı karar verme gıbı hakkı yok hepsını devrettı pdfk ve tahkım e düzen dunyanın her yerınde boyle işliyor sadece talımatları degıstırebılırler

nontv spor bağlandı :) demirüen geldi ekibi ile

hişşşşşşşşşşştttt 111111111111111

22222222222222222222

3333333333333333

Üst Alt