Quaresma İmzaladı! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Quaresma İmzaladı!

Cevap: Quaresma İmzaladı!

bu ayip kendilerine yeter, qu7 eger adam gibi oynamazsan ayni taraftar seni yerin dibine sokar..

Formalarına Mehmetçik Vakfı reklamı aldıklarında Beşiktaşlı duruşundan bahsedip GS ve fb'ye laf ediyordu yöneticileri :)

Valla stadda imza attırmakta sorun yok bunu Barcelona'da yapıyor Real Madrid'de.Geçen sezon Benzema'ya bile stadda imza attırdı Madrid.Önemli olan b.kunu çıkarmamak beşiktaş bunu yapıyor işte.

Beşiktaş, bir basın bildirisi yayınlayıp ''ülkemizin böylesi acı bir günün de, düzenleyeceğimiz imza töreni Beşiktaş geleneklerine uymayacağı için, bunu erteleme kararı almış bulunuyoruz'' gibisinden. Değil 21 bin kişiye, 70 milyon'un gönlüne imzayı atardı.Demirören seyircisinden çekindiği için, 11 şehit umurunda bile olmaz.

bizle fb biraz sonra avrupadan ikinci sınıf transfer yapsa medyada quaresma trasnferinden daha çok yer alır

hagiler popescular keitalar baroslar ....(bilerek uzatmıyorum)

hadi şunlarıda sayalım anelka hooıjdonk carlos hiçbiri böyle karşılanmadı yani isimleri klüplerin önüne geçmedi

GS'da hiçbir zaman bir futbolcuya özel statta sözleşme göremezsiniz.Nasıl bir olaydır bu?Sanki Şampiyon mu oluyorsun?Veya ilk defa böyle bir yıldızı sen mi alıyorsun?

Sanmıyorum ama ola ki söylentilerde olduğu gibi Robinho gelirse herhalde kendi stadları yetmez bunlara, Atatürk Olimpiyat Stadı'nda yaparlar töreni :)

şerefsizim habelerin bitmesini bekliyorum şu şehit haberleri bi geçsin diye burada vakit öldürüyorum içim yanıyor

katardan farkımız kalmadı birde stadta rezillik yapıyorlar. avrupadan trnin imajını iyice küçültecekler..

interin yedeğin yedğini c.ronaldo ilan ettik hayırlı olsun....

bu ülke real ve barcelonın 10 numarasını taşımış bir hagi gördü. bir jardel gördü. illa büyük takımda oynamış biriyse kewel ve baros elano var ne bu şimdi tamamen fiyasko.

Ya abi bu ne boyle adamlar stadda vuvuzuela felan caliyorlar guya Turk tarihinin en buyuk transferiymis. Turk tarihinin en buyuk transferi Gheorghe Hagi'dir kimse unutmasin !

Önemli bir yıldız ama Türk futbol tarihinin en büyük transferi çok komik bir cümle.Eziklik göstergesi resmen.

adamların daha tarihlerindeki elle tutulur tek transferi tabata dan sonra şokdalar daha

abartmışlar kabul ediyorum fakat R.Madrid C. Ronaldo'ya sayı az olsa da benzerini yapmıştı Beşiktaş'ında Quaresma'a için böyle yapması hoş görülebilir. Allah Messi'yi Beşiktaş'tan uzak tutsun yoksa İstanbul'u yakarlar :p

Üst Alt