Quaresma İmzaladı! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Quaresma İmzaladı!

Cevap: Quaresma İmzaladı!

Çok çok kaliteli bir transfer fakat işin bokunu çıkarmışlar. İşler kötü giderse yuhalanarak gidecek adamda odur, tıpkı Jo Alves'e olanlar gibi. Tutarsa enfes olur, Beşiktaş'ı izlemek için bir neden de olur.

Bence artık bu iş bir son bulmalı. Tamam karşılama yaparsın, güzel, hoş durur. Etkilersin oyuncuyu. Fakat önce formasının hakkını verir ondan sonra bağrına basarsın. Ne bu böyle Hagi gelmiş gibi üstüne bir de "Türk futbol tarihinin en iyi transferi" demezler mi...

10 Şehidimizin olduğu bugünde 20 bin kişi toplanıyor ve yabancı bir futbolcu için bi taraflarını yırtıyor.Nerede kadlı Ülkemizin duygusal yönleri.Saygısı sevgisi.Bazen o kadar abartıyoruzki futbolu , insan kendini hesaba çektiği zaman salak zannediyor.Bu töreni yarına etleyemezmiydi Beşiktaş yönetimi.20 Bin kişi Şehitlerin olduğu şu yas gününde ne Quaresma sı diyemezmiydi.Ne hallere geldik ağlayanımız yok.Allah bizleri ıslah etsin.Akıl fikir versin.Aklımızı başımıza devşirmeyi nasip eylesin

Ortega Fenerbahçe'ye geldiğinde bundan daha beter rezilliği yapmışlardı.Sonuç ortada...

Bu Q7 mi 007 mi her neyse bu bck'in elinde çok fena patlayacak.Giderken arkasından büyük bir ihtimalle teneke çalarak gönderirler.

Bu tinerci kokainci tayfasından her şey beklenir..

Bunlarda 11 vatan evladının şehit olmasının ne anlama geldiğini anlayacak idrak var mı?

Hayırlı olsun..

Şehitler üzerinden beşiktaşa ve taraftarına b.k atmak hiç hoş değil, yarın öbür gün biz de bir transfer yaparız, Quaresmanın çeyreği kalitesinde Jo ya Santosa yaptığımız gibi hava alanlarını doldururuz, sonra ee şehitler derlerse susarız, açıklayamayız..

bir çok örneğini gördük bunun..

Hayırlı olsun..

Şehitler üzerinden beşiktaşa ve taraftarına b.k atmak hiç hoş değil, yarın öbür gün biz de bir transfer yaparız, Quaresmanın çeyreği kalitesinde Jo ya Santosa yaptığımız gibi hava alanlarını doldururuz, sonra ee şehitler derlerse susarız, açıklayamayız..

bir çok örneğini gördük bunun..

Katiliyorum, zaten Quaresmaya bile dedirtiler taziye haberini.

Uzun lafin kisasi çok iyi transfer yaptilar ama en iyisi degil. Cokta abartilar karsilamayi. Adam simdiden ben burayin kraliyim havasina girdi. Gelmis geçmis en iyi transferin Hagi olduguna hatirlatma geregi yok sanirim.

Bu arada Robinho gelirse Türkiye topraklarinda gelmis geçmis ve yasi 30larda olmayan en kaliteli oyuncu olur Hagiyle beraber.

Ulan zaten bir Robinho bir Drogba birde Maicon var futbolunu sevdigim, onuda transfer ederlerse zaten kiskanmamak elimde olmaz. Benim Robinho formalarda çöpe gider boylece. Insallah almazlar:eek:

Bir kanatta Quaresma ve bir kanatta Robinho dusunemiyorum bile.

----------Guti---------

Q7----------------Robinho

--------Sercan/Bobo------

:eek::eek::eek:

Arkalarindada tas gibi orta saha var

Cevap: Quaresma İmzalıyor

Bunlar nasıl görmemiş insanlar ya şaka gibi yani bu sekiztaş her zaman için Galatasaray'ın ve fenerbahçenin gölgesinde kelmaya mahkum bu sonsuza kadar değişmeyecek öyle gözüküyor gs-bjk ve fb-bjk maçları ne fenerlilerin nede Galatasaraylıların umurunda ama yazık ezeli rekabet olarak görüyorlar bu maçları ya vallahi acınası bir takım bu sekiztaş :D

Aynen katılıyorum.

Beyler şakamısınız ne robinhosu

Aylık ücreti 1 milyon euro robinhonun

eder 11 milyon euro eder 22 trilyon yılda

Beşiktaşın bütçesinin 1/4 ü kadar bu

Üst Alt