Rachid Ghezzal Beşiktaş’ta - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rachid Ghezzal Beşiktaş’ta

Simdi rosieri ve ghezali 1.5 -2aydir alamayan bjk idi.rosier ve ghezal bize son 1 haftadır yazildi,once bu yanlisi düzeltelim.baskanin ise bir kez aciklamasi oldu bu konuda,o da yanlisti.durumu dogru bilgilerle yazman dilegiyle,iyi forumlar
Ayın başında çıktı bu iş ortaya ne 1 haftası?

18 asist 8 gol atmis adami su forumda istemiyorlar ustune de besiktasla devam etmesine seviniyorlar ya.
Takiminde duran top atam adamin yok, afa pasi verecek adamin yok, penalti atacak adamin bile yok. Su adam yasindan ve kontratindan begenilmiyor. Ne olacak su ist tutturan adami 1,5 milyon euromi alacaktin. Hadi benzer bi adami alabiliyorsak.alalim ne kadara patlayacak
Pes vellaha pess..
Feghouli içinde patladı işte ? Hiç mi ders almıyorsunuz satamayacağın , kar edemeyeceğin topçuya 3 milyondan bilmemkaç yıl sözleşme gömmeye ? Senin bu paraları verecek durumun artık yok. 18 milyon maaş bütçeli takımdan 5 yiyorsun sonra. Dünyada zaten asist yapabilecek topçu kalmadı bir 29 yaşında , sadece tek sezon istikrarlı katkı yapmış bir Kuzey Afrikalı var.
Pes vellaha pes hakikaten.

Feghouli içinde patladı işte ? Hiç mi ders almıyorsunuz satamayacağın , kar edemeyeceğin topçuya 3 milyondan bilmemkaç yıl sözleşme gömmeye ? Senin bu paraları verecek durumun artık yok. 18 milyon maaş bütçeli takımdan 5 yiyorsun sonra. Dünyada zaten asist yapabilecek topçu kalmadı bir 29 yaşında , sadece tek sezon istikrarlı katkı yapmış bir Kuzey Afrikalı var.
Pes vellaha pes hakikaten.
Bu dusunce tarziyla zamaninda hagi yide almamamiz gerekiyordu.
Tum takimi genclerle kuramazsiniz tum oyuncularida satacam mantigiyla oynatamazsin. O gencleri besleyecek falsolarini kapatacak tecrubeli oyuncularada ihtiyaci var bu takimin.
Ligde 18 asist 8 gol olumcul duran top kullanabilen bir oyuncuyu alma imkanin varsa almalisin. Gs in tarihindeki tum.basarilarda bu felsefe vardir.

Bu dusunce tarziyla zamaninda hagi yide almamamiz gerekiyordu.
Tum takimi genclerle kuramazsiniz tum oyuncularida satacam mantigiyla oynatamazsin. O gencleri besleyecek falsolarini kapatacak tecrubeli oyuncularada ihtiyaci var bu takimin.
Ligde 18 asist 8 gol olumcul duran top kullanabilen bir oyuncuyu alma imkanin varsa almalisin. Gs in tarihindeki tum.basarilarda bu felsefe vardir.
Hagı gibi adamlar istisna bundan sonra 100 tane 30 yaş üstü adam almışızdır. Benim hatırladığım bir tek Drogba tuttu ( Popescu sanırım 30 yaşından evvel gelmişti .)

Leicester City, Rachid Ghezzal için 5.5 milyon euro talep etti. Beşiktaş ise 4 milyon euro önerdi. Kartal, İngilizlere 1 hafta süre verdi. (Hürriyet)

Malum coğrafyadan gelenler bizde g.tü göbeği salıyor, alınmamasına sevindim açıkçası. Sergen gibi rahat adamdan sonra bizdeki kaos ortamını kaldıramazdı. Ayrıca 233 maçta 28 gol 43 asist yapan adamın bonservisi 12 milyon €, bu da ilginç.

çöphanda ve ciguliyi gördükten sonra alınmaması çok iyi oldu gelecek diye çok korktum mohamed bile korkutuyor geldi daha doğru düzgün katkı veremeden saldı

Rachid Ghezzal'dan Beşiktaş yönetimine: "İlk maçta takımla sahada olmak istiyorum. Lütfen beni yetiştirin." (sabah)

Meali; daha cok para verin Leicester'a hadi durmayin.

Geçen sezon iyi performans vermiş olması, 29-30 yaşındaki adama bu kadar para dökmeyi gerektirmez.

Hadi diyelim 1 sene daha iyi oynadı. Sonrasında Feghouli v2 olacak bir adam. Feghouli de 2 sene iyi top oynadı. Sonrası??

Üst Alt