Rachid Ghezzal Beşiktaş’ta - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rachid Ghezzal Beşiktaş’ta

Son veya son kontratından bir önceki kontratı olacak oyunculara yüksek meblağlar verilmesi hatasını hep yaptık biz (umarım artık yapmayız ) , 1-2 sene güzel performans bile alsan sonraki 2 sene o kontrat büyük yük oluyor sana, aynı hatayı şimdi Beşiktaş'ta yaptı

Beşiktaş mevcut kadrosunu forvet dışında korumayı başardı.Orta saha ve forvet takviyesi yapabilirlerse şampiyonluk yarışında yer alacaklardır.
Biz ise ortasaha ve hücumda çok geriye gittik , katkı veren oyuncuların artık ömürlerini tamamlaması da bunda etken.

Eğer orta saha ve sol kanat gerçekten ligin üzerinde iki oyuncu getiremezsek onca emek boşa gidecek.Bu da Galatasaray'da ciddi bir çözülme dönemine gidişin kapısını açacaktır.

Bize gelmesi için uğraşsaydık bize gelmişti o yüzden çok önemsemiyorum, geçen sezon pik yapmış futbolcu ve kiralık…yaş 29 en az 3 yıllık kontrat, aman aman daha gerek yok.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Sozlesmesini uzattigimiz ve son kontratını yapan oyuncuların performansı ortadayken ghezzal gibi mental konuda sikinti yaşayan Ortadoğulu transferine karşıydım.

Bize linnes gibi elmander gibi akılda soru işareti bırakmayacak adamlar lazım.

Sozlesmesini uzattigimiz ve son kontratını yapan oyuncuların performansı ortadayken ghezzal gibi mental konuda sikinti yaşayan Ortadoğulu transferine karşıydım.

Bize linnes gibi elmander gibi akılda soru işareti bırakmayacak adamlar lazım.

Linnes mi akilda soru isareti birakmayacak adamdi.. he dogru capsiz kelimesinin arkasina ünlem isareti koydurtan bi performans sergiledi kendisi. Elmander icin aynisini tabi ki demem ;-)

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

primlerle min 3.8m euro maaş verileceğini unutmayalım

sterling olarak ne yapiyor acaba ?

misal ingiliz takimi kendisi ile soyle bir resmi anlasma imzalamisti 2018 de ; >
*resmi leicester aldigi rakamlar (sterling) net su sekilde ;

leicester ile 2018/19 da 4 yillik kontrat :

*haftalik > 45 bin sterling maas
kontrat bitene dek ayni miktar her yil.

*yillik maas > 2 milyon 340 bin sterling....
ayni sekilde her yil ayni yillik maas....
arti eksi yok.

*4 yillik toplam maliyet leicester adina;
9 milyon 360 bin sterling........

2021/22 de eklersek yine ayni yillik maas...
toplam ; 11 milyon 700 bin sterling verilmis oluyor kendisine...
*2022 de futbolcu bosa cikacak.

sterling olarak ne yapiyor acaba ?

misal ingiliz takimi kendisi ile soyle bir resmi anlasma imzalamisti 2018 de ; >
*resmi leicester aldigi rakamlar (sterling) net su sekilde ;

leicester ile 2018/19 da 4 yillik kontrat :

*haftalik > 45 bin sterling maas
kontrat bitene dek ayni miktar her yil.

*yillik maas > 2 milyon 340 bin sterling....
ayni sekilde her yil ayni yillik maas....
arti eksi yok.

*4 yillik toplam maliyet leicester adina;
9 milyon 360 bin sterling........

2021/22 de eklersek yine ayni yillik maas...
toplam ; 11 milyon 700 bin sterling verilmis oluyor kendisine...
*2022 de futbolcu bosa cikacak.
Raheem Sterling ne kadar az maaş alıyormuş dedim bir an.

ha leicesterdan 2.3m pound alan herif bjkden ne alır kim bilir

Beşiktaş mevcut kadrosunu forvet dışında korumayı başardı.Orta saha ve forvet takviyesi yapabilirlerse şampiyonluk yarışında yer alacaklardır.
Biz ise ortasaha ve hücumda çok geriye gittik , katkı veren oyuncuların artık ömürlerini tamamlaması da bunda etken.

Eğer orta saha ve sol kanat gerçekten ligin üzerinde iki oyuncu getiremezsek onca emek boşa gidecek.Bu da Galatasaray'da ciddi bir çözülme dönemine gidişin kapısını açacaktır.
Kadroyu koruması çokta bişey ifade etmez renktaş haftaya lig başlıyor Beşiktaş'ın orta saha 3 lüsü topal Josef atiba forveti güven şu anda dün ne yaptılar gördük yani ADS maçında . geçen sezon kariyer rekoru kırdı larin bu sezon aynı katkıyı vermesi mümkün değil rosier desen geçen sene verilmeyen minimum 5 kırmızısı var ghezzal hala ortalıkta yok gelse de aynı performansı verir mi meçhul yani bu sezon jimnastikçiler potada olamaz fener trabzon biz arasında geçer lig

Raheem Sterling ne kadar az maaş alıyormuş dedim bir an.

ha leicesterdan 2.3m pound alan herif bjkden ne alır kim bilir

mesajimi tekrarda okurken dedigin gibi raheem akla geliyor , kusura bakmasin okuyanlar.
pound yazabilirdim. kafa karisikligi olmamistir umarim.
eskiden gazetelerde sterling olarak denk gelirdim doviz kurlari bolumunde.
yaslandik burdan da anlasiliyor ..

pound diyelim-dedigin gibi...

leicester de kalsaydi ilk 11 sansi yoktu, tarz olarak kendisi de cengiz under gibi uymuyorlar sistemlerine gozlemledigim kadariyla....

direkt oynayacagi ,rahat rahat takilacagi bir takima gitmeyi secmis gozukuyor ilk bakista.

selamlar ,

Bjk kağıt üstünde güzel kadro kurdu. İyi bir forvet alırlarsa yine ligi götürebilirler.

Çok acil tecrübeli stoper, Gedson ve kanat lazım. 6 noyu geçtim artık.

Kadroyu koruması çokta bişey ifade etmez renktaş haftaya lig başlıyor Beşiktaş'ın orta saha 3 lüsü topal Josef atiba forveti güven şu anda dün ne yaptılar gördük yani ADS maçında . geçen sezon kariyer rekoru kırdı larin bu sezon aynı katkıyı vermesi mümkün değil rosier desen geçen sene verilmeyen minimum 5 kırmızısı var ghezzal hala ortalıkta yok gelse de aynı performansı verir mi meçhul yani bu sezon jimnastikçiler potada olamaz fener trabzon biz arasında geçer lig
Mhk değişmediği sürece zor

Üst Alt