# Rafael Marquez - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Rafael Marquez

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Rafael Marquez

Eğer olabilitesi varsa bile Chygrynskiy'nin son performansından ve son maçtaki Marquez assistinden sonra ne olur bilinmez.

Chygrynskiy ile ilgili biraz bu Marquez'den öte..

Edit: Ben seyrettiğim kadarıyla Ukraynalı FCB oyuncusu olabileceğini kanıtlayamadı daha.. Kanıtlamadan da Marquez'i bırakmak istemeyeceklerdir. Yoksa gönderebilirler tabi ki neden olmasın.

Bu site Sercan hariç birkaç transfer bilmişti.Belki gene bilir.:D

Ben ilk defa görüyorum bu siteyi, hayırlısı o zaman. :)

Ama tüm sitelerin Marquez konusundaki kaynağı aynı kişi; Mehmet Şenol. Tanımayanlar için, Galatasaray dergisi ve Galatasaray.org'un genel yayın yönetmeni olur kendisi.

Herkes bir bildiği vardır diyor giriyor haberi ve açıkcası bence de bir bildiği vardır. :)

İlk zamanlar kimse inanmıyordu ama görünüşe göre iş ciddiye binmeye başladı, duyumlar muyumlar...

Geliyorsa belki de kiralık falan geliyor olabilir, Meksika milli takımının ve Marquez'in o takımdaki durumu nedir bilemiyorum ama belki de Rijkaard'ın başında olduğu takımda daha rahat bir şekilde 11'de forma giyerek Dünya kupasında yer almak istiyordur. Bakalım ne olacak, meraklardayım...

İlk zamanlar kimse inanmıyordu ama görünüşe göre iş ciddiye binmeye başladı, duyumlar muyumlar...

Geliyorsa belki de kiralık falan geliyor olabilir, Meksika milli takımının ve Marquez'in o takımdaki durumu nedir bilemiyorum ama belki de Rijkaard'ın başında olduğu takımda daha rahat bir şekilde 11'de forma giyerek Dünya kupasında yer almak istiyordur. Bakalım ne olacak, meraklardayım...

Marquez Meksika milli takımında, her halükarda banko oynar diye tahmin ediyorum.

Kuşkusuz dünya kupasına formda gitmek isteyecektir, Barça'da düzenli forma bulması pek olası gözükmüyor. Ben de eğer gelirse kiralık olacağını düşünüyorum. bir de Marquez'in Barça'dan ne kadar kazandığına bakmak lazım. 6 milyon deniliyordu sanki, o meblanın hepsini karşılamamız mümkün değil.

Marquez Meksika milli takımında, her halükarda banko oynar diye tahmin ediyorum.

Hani sınırlı bilgimle ben de öyle düşünüyorum ama ne adamların kadrosunu bilirim, ne diğer defans oyuncuları var aklımda, ne de Marquez'in ne kadar oynadığını falan biliyorum, o sebeple küçük bir ihtimal de olsa bu kadar uzun süre bu kadar az maç oynadığı için belki de almama durumları vardır...

Bu adam demişse muhakkak vardır bir bildiği,Rijkaard geldiğinden beri takip ederim Sercan hariç hepsini bildi.Zaten Sercan transferindede herkes emindi geleceğinden Scoutgs bile geldi demişti son anda birşey oldu herhalde.

Kuşkusuz dünya kupasına formda gitmek isteyecektir, Barça'da düzenli forma bulması pek olası gözükmüyor. Ben de eğer gelirse kiralık olacağını düşünüyorum. bir de Marquez'in Barça'dan ne kadar kazandığına bakmak lazım. 6 milyon deniliyordu sanki, o meblanın hepsini karşılamamız mümkün değil.

Ben 6 milyon rakamına da pek inanmıyorum, ona o kadar veriyorlarsa Puyol ve Pique'ye de en az 5 veriyorlardır (ki katkıya bakarsan da 6'dan da fazla vermeleri gerekir)... Bu kadar paraya da can dayanmaz herhalde...

Belki vergiler mergiler cart curt kesilmeden bu kadardır, eline net 3-4 falan geçiyordur... O da normal... E zaten bize gelen adam Barcelona kadar kazanamayacağını bilerek gelir, az da indirim yapar 3'ü geçmez ödeyeceğimiz rakam diye düşünüyorum. (3 de biraz çok ya gerçi neyse...)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt