# Rafael Marquez - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Rafael Marquez

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Rafael Marquez

Bence 12 Ocak'a kadar transfer olmuyacak . Bizim Galatasaray org'un giris sayfası 12 Ocak'a kadar degismez gibime geliyor .

Cevap: # Rafael Marquez

Yıllık 3'e filan oynamaz bu adam...Marquez ismi size ne kadar kolay geliyor bilmiyorum...Bu adam Barcelonadan yıllık 6 alıyor,Hadi vergi filan meselesine girelim diyecem,gerek yok böyle birşeye İspanya ve İngiltere liginden Türkiye'ye nasıl oyuncu getirdiğimizi herkes biliyor...Onlar 3 veriyorsa biz 6 verip yalvarıyoruz bize gel diye...Heleki bu takım Barça isim Marquez ise durum dahada vahimleşir.6 versen bile bu adamın diyeceği kulaklarımda çınlıyor,6 zaten alıyorum yeni sözleşmemde var kapı gibi ne diye Barça'yı bırakıp kendimi riske atıp Türkiye'ye gideyim...Ne yani çıkış filanmı arıyorum.

Ayrıca şunu unutmamak lazım bu adam Barçada değer verilen bir oyuncu,en büyük kanıtıda 30 yaşındaki bir adamla yeni sözleşme yapmaları...Daha ne diyeyim bilmiyorum...Hayal bu adam hayal...Ayrıyeten birşey gördüm marquez'e 6 veriyorlarsa diğerlerine ne veriyorlar nasıl çıkıyorlar bu işin içinden gibi yorumlar var,lütfen bu takımın bütçesini araştırın...Şu anda A takımında 21 oyuncu bulunduran bir takım ne kadar bütçe ayırmış bu işe,biraz araştıralım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt