# Rafael Marquez - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Rafael Marquez

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Rafael Marquez

Birincisi bahsettiğiniz ismi Barca'dan almakla Marquezi almak arasında bir fark yok...

İkincisi kriteriniz yaşmış ya alın size bir öneri o zaman Puyol'u alalım,hem 32 yaşında puyol daha kolay gelecektir kriterinize göre...O takımın kaptanı,simgesi falanı filanı...Bunları biliyorum boşa nefes harcamayın değinmek istediğim nokta sadece 30 yaşında diye bir kriter verip bu adam gelir o zaman çıkarımınıza....

Üçüncüsü hani demişsiniz ya pireyi deve yapmayalım...İşte o deve Marquezin ta kendisidir...Barçada yedek olması bu gerçeği değiştirmez...

Bunları 3 gündür anlatıyoruz ancak ya kimse anlamıyor,yada anlamak istemiyor...

Doğru ya banane gerçeklerden ben hayallerimle mutluyum...

Haa unutmadan seneye Zlatan'da 30 yaşına giriyor,artık onuda seneye alırız...

Eto artı 45 milyon vermişlerse bizene 30 oldumu bu iş biter...

Arkadaşım biz yaşı dolayısıyla gelir demiyoruz.Bu sadece ufak bir etkendir.Bizim en büyük şansımız bu adamın oynatılmamasıdır.Pep düşünmüyor işte rotasyonunda.Chgrynskiy,Pique,Puyol ve sakat olmadığı zamanlar Milito oynuyor.Bunlardan biri sakat olursa Yaya oynuyor gene de Marquez oynatılmıyor.Ayrıca Marquez'i Marquez yapan adam şu an bizim hocamız.Bu etkenler bizim için şanstır.Bir futbolcu ne olursa olsun oynamak ister.Elano transferi gündemdeyken herkes inanılmaz gibi bakıyordu o transfere de.Ne oldu sonra?Uzaylı transfer etmiyoruz beyler,Barcelona'nın yedek oyuncusu bu adam.Bu kadar olamaz gözüyle bakmaya,bu transferi olamazmış imkansızmış gibi göstermeye ne gerek var?

Son dönemlerde yapılan transferler içinde Rijkaard 'dan sonraki en büyük transfer olur. Hem defansif olarak takımın sigortası hem de fark yaratan adam olur ortasahanın gerisinde.

mehmetsenol

Hımmm, kalbi Bingür Hoca'ya kontrol ettirdim sabah. Herşey iyiymiş, normalmiş. "Hazır mıyım?" diye sordum, "hiç merak etme, dayanır" dedi.

bişeymi ima ediyo bu adam :D

amma negatifsin... Şurada insanlar hayal veya gerçek birşeyler umut ediyor 50 tane laf söylemişsin ki söylediğin kulüp Galatasaray... Elano gelince yoksa sende mi soyunmuştun..;)

Biraz seviyeli olsaydın belki gereken cevabı verirdim ancak tarz bu olmamalı...Elano konusunda birşey söyleyip söylemediğime yazılarıma bakıp bulabilirsin,hoş çok yazmayan biriyim laf olsun diye konuşma taraftarı değilim...Gerektiğinde konuşurum,kimsenin umut bağlamaması gerektiğini düşündüğüm için yazma gereği hissettim,Çünkü sonuçta kesinlikle bir hayal kırıklığı olacak,bunlarda aynı renge gönül verdiğim bireyler olduğundan olayı ciddiye aldım...Ancak şu seviyesiz yazın bana ''acaba'' dedirtti yani...Özür dilersin umarım...

Defansa ihtiyaç varken,

Hele de senin gibisini bulmak zorken,

Hazır 4 numaramız da boşken,

Gelsen fena mı olur be Marquez :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt