Rahşan Ecevit Hayatını Kaybetti - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rahşan Ecevit Hayatını Kaybetti

Af af diyenler var umarım allahüteala sizlere kaza bela vermez de kader mahkumu ne demek hiç bilmezsiniz... İçeride sadece pkklı, fetöcü, tikkocu, dhkp-cli, tecavüzcü, uyuşturucu taciri yok...

Ben de terör, uyuşturucu ve cinsel suçlardan ötürü yatanlar bedel ödesin istiyorum ama katil olanlar da dahil geri kalanlar için allah tövbe kapısını kapatmamışken esas vasfı islah etmek olan cezaevlerini bu vasıflarından çıkarmak ancak empati yoksunluğundan kaynaklanır...

Büyük konuşmayın hanginiz ben %100 katil olmam diyebilir??? Hele ki kendini solcu olarak tanımlayanların aflara karşı çıkması ancak ve ancak tutarsızlıktır en hafif tabiriyle... Rahşan Hanım da bir düşünür olarak eline yasama imkanı geçtiğinde sık sık solcu olmanın önşartı olan toplumu ve hükümlüleri islah etme vazifesini yerine getirmiştir. Bu kadar da insafsız olmayın yahu nerde bir liboş varsa ancak onu tutarsınız zaten :)

Allah PKK'lılara tövbe kapısını kapatmış mı? Tecavüzcülere, uyuşturucu kaçakçılarına?

Hocam Allah'ı karıştırmasan veya suçlayıcı yazmasan daha iyi olmaz mı?

Allah rahmet eylesin çok mutavizi gösterişten uzak bir hayat yaşadılar calmadilar cirpmadilar etrafını zengin edeyim derdine dusmediler
Lakin rahmetli hanimefendi ecevite siyasi konularda çokça karıştığı hatta yönlendirdiği için çok eleştirilir Ecevit'in siyasi hayatında bazı yanlış kararlarının ardinda rahmetli Rahşan hanımın payı var denir

Tertemiz... Bunu bir Turancı olarak söylüyorum zira rahmetli Ecevit İsmet İnönü gibi değildi halefi Turancılara işkence yaptırırken o bizi dinler takdir ederdi. Hatta sıkı bir Sultan Galiyev ve Zeki Velidi Togan hayranıdır... Daha ne olsun... Şimdiki siyasetçiler ya bu iki abide isimi tanımaz ya da es kaza duymuştur o kadar...

Onu allah bilir. Hepimiz o hesabi öteki tarafta verecez. Turancilarda, olmayanlarda. Zaten en güzeli de bu ya. Tipis tipis yüce rabbimin önüne cikacaz. Ha ecevitler tertemiz olduklarini düsünüyorsa, sikinti yok bi sorun olmaz. Aynisi senin icin de gecerli. Ama yok, eger sacma sapan hayat yasamissan, kimseye saygi duymamissan, külhanbeylilik yapmissan, iste o zaman sikinti var. Kimin temiz oldugunu söyleyemem ama kimin temiz olmadigini biliyorum. Söz meclisten disari ;-)

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Tanrı ile aralarındaki ilişkiye yönelik bir söz değildi. Türkiye siyasi tarihine tertemiz bir geçmiş bıraktılar. Bunu tarih söylüyor.

Ondan da pek emin degilim ya neyse. Zaman herseyi gösterir. Kimin türkiye siyasi tarihine tertemiz bi gecmis biraktigini, kimin de icine s.ctigini zamanla coook coook iyi görecez. Yanarim yanarim, bazi seyler gecmiste de oldugu gibi zalimlerin yenine kar kalacak. Ama tabi misliyle yüce rabbim önünde hesap verecekler, olumlu veya olumsuz ;-)

Af af diyenler var umarım allahüteala sizlere kaza bela vermez de kader mahkumu ne demek hiç bilmezsiniz... İçeride sadece pkklı, fetöcü, tikkocu, dhkp-cli, tecavüzcü, uyuşturucu taciri yok...

Ben de terör, uyuşturucu ve cinsel suçlardan ötürü yatanlar bedel ödesin istiyorum ama katil olanlar da dahil geri kalanlar için allah tövbe kapısını kapatmamışken esas vasfı islah etmek olan cezaevlerini bu vasıflarından çıkarmak ancak empati yoksunluğundan kaynaklanır...

Büyük konuşmayın hanginiz ben %100 katil olmam diyebilir??? Hele ki kendini solcu olarak tanımlayanların aflara karşı çıkması ancak ve ancak tutarsızlıktır en hafif tabiriyle... Rahşan Hanım da bir düşünür olarak eline yasama imkanı geçtiğinde sık sık solcu olmanın önşartı olan toplumu ve hükümlüleri islah etme vazifesini yerine getirmiştir. Bu kadar da insafsız olmayın yahu nerde bir liboş varsa ancak onu tutarsınız zaten :)

umarım anan-baban-kardeşin katil bir caninin kurbanı olmaz bakalım o zamanda böyle duyar kasabilecek misin!!!!

Onu allah bilir. Hepimiz o hesabi öteki tarafta verecez. Turancilarda, olmayanlarda. Zaten en güzeli de bu ya. Tipis tipis yüce rabbimin önüne cikacaz. Ha ecevitler tertemiz olduklarini düsünüyorsa, sikinti yok bi sorun olmaz. Aynisi senin icin de gecerli. Ama yok, eger sacma sapan hayat yasamissan, kimseye saygi duymamissan, külhanbeylilik yapmissan, iste o zaman sikinti var. Kimin temiz oldugunu söyleyemem ama kimin temiz olmadigini biliyorum. Söz meclisten disari ;-)

Yedi kebairden uzaktılar o yüzden tertemizdiler ve evet haklısın kalübeladan ruzi mahşere allah için yaşıyoruz sıkıntı yok üstat ;) nefsi için yaşayanlar düşünsün bu arada bir Fatiha daha okuyalım

Üst Alt