Rakibim ama önyargisiz bir okuyun.. Geri Dön Galatasaray - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rakibim ama önyargisiz bir okuyun.. Geri Dön Galatasaray

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Rakibim ama önyargisiz bir okuyun.. Geri Dön Galatasaray

Tespit sağlam, layk. :D

Gerçi kimseye zararı yok, bir nebze ortamı da yumuşatıyor hem. :D

Tabiki kimseye zararı yok zaten böyle konuları gülüp geçmek lazım ben ciddiye alıp bodyguardlık yapanlara gülüyorum aslında. Bizim bu fairplay denen illetten kurtulmamız lazım. :D Şahsen artık fairplay falan anlamıyorum bu saatten sonra ; vur,kır,parçala bu maçı KAZAN.

Tabiki kimseye zararı yok zaten böyle konuları gülüp geçmek lazım ben ciddiye alıp bodyguardlık yapanlara gülüyorum aslında. Bizim bu fairplay denen illetten kurtulmamız lazım. :D Şahsen artık fairplay falan anlamıyorum bu saatten sonra ; vur,kır,parçala bu maçı KAZAN.

ŞAhsen isterdim Aziz için yazılanların bu hakem federasyon falan olaylarının Adnan başkan için yazılmasını..

ŞAhsen isterdim Aziz için yazılanların bu hakem federasyon falan olaylarının Adnan başkan için yazılmasını..

Aziz başkanda ciddi lobi var.Herkes önünde el pençe. Geçen aylarda Erzurumda olimpiyatlar başlamadan önce tff,sadi başkan,aziz başkan ve kurmayları ziyarettelerdi. Sanarsın Aziz patron ötekiler çalışanı.Mahmut Özgeneri bile takmıyor adam, gel git otur kalk diyor adamlara Aziz başkan. Cidden Adnan başkan bu konuda cok selayetsiz davrandı.Kanka olmayacaksın ezeli rakibinin başkanıyla sonuç ortada.

Kiyaslama uzerine rakip renklerden kisilerin yazi yazmasi kiskirtabilir.Konu acma yetkileri olmasa bence daha mantikli olur.Forum icindeki konulara yazi yazmalari makul gorulebilir bence.Forumda az mesajim olabilir ama eski hallerinden beridir takip ederim gazete gibi de her yorumu okurum.Genel bir kaniya vardim oda rakiplerden gelen yorumlar azinlikta olsa fanatik taraftarlarimizca kabul gormuyor.En azindan konu acmasinlar bence.

( Sen kimsin yavv demeyin de :D )

Kiyaslama uzerine rakip renklerden kisilerin yazi yazmasi kiskirtabilir.Konu acma yetkileri olmasa bence daha mantikli olur.Forum icindeki konulara yazi yazmalari makul gorulebilir bence.Forumda az mesajim olabilir ama eski hallerinden beridir takip ederim gazete gibi de her yorumu okurum.Genel bir kaniya vardim oda rakiplerden gelen yorumlar azinlikta olsa fanatik taraftarlarimizca kabul gormuyor.En azindan konu acmasinlar bence.

Aslında bi süre sadece belli topiklere yazı yazabilseler sonra moderasyonca değerlendirmeden geçirilip öyle asil üye olsalar daha güzel olacak. Boldladığım kısma ise tamamen katılıyorum

Ben ne üyelikler gördüm mesaj sayısı milyon ama hepsi boş yorumlar , ne üyeler gördüm mesaj sayısı az ama yorumlar kalite :D

(kafiye sıfır ama idare edicen :D )

Adnan Polat utansin biz ne yapalim? Ezeli rakibimiz bizim icin temennilerde bulunuyor artik. Kizmaya da hakkimiz yok, durum böyle. Konyaspor bile bizi yenemedi diye kavga cikartmisti macta sinirden, Mesut Bakkal rakibimiz Galatasaray der, Besiktas umarim Galatasaray rakibimiz olur cünkü Gaziantepspor güclü bir takim der :) Adnan Polat utansin. Adnan Polat basimizda kaldigi sürece her sene biraz daha kaybedecegiz imajimizdan. Bugün öyle videolara bakinirken gecen sezonun puan tablosu carpti gözüme. O zamanlar skandal dedigimiz tablo öyle güzel gözüktü gözüme :) Galatasaray 3.ydü. Vay be dedim :)

o hareketi tahmin etmek icin ayri bir konu acmalisin:D konu da baya ragbet görür buradaki "Like"lari gördükten sonra:) ne dersin sertac murat?:D

O muhabbeti meraklılırına gönderiyorsan yalnız sansür koymadan gönder.Ben senin gibi kaypak bir insan değilim, Fatih Terim'in üstünü çizeceğime gider Kocaelispor'u tutarım sen rahat ol(!),Gelmiş birde bana ders veriyor.Lacivertten rahatsız olduğum yok koçum, heryerde görüyoruz ama velakin burası bize ait bir taraftar formuysa görmekten rahatsız olurum tabiki. Sertaçcığım fazla merak iyi değildir kaldı ki sen bu forumda anti fenerliliğe tahammülün olmadığını belirtmiş bir insansın, serdar'a pm le bir sayfa roman yazmışsın bolm sonra geldin ironi diye yalan konuşuyosun,yakışmadı sana.Kendi taraftarlık anlayışını başkalarına dayatma yaparak veyahut karşındaki insanın düşüncelerine fanatiksiniz, insan değilsiniz diyerek cevap vermek ve kendini bu kalıba oturtmak vahim bir durum.Sen beni görüşlerimden ötürü eleştiriyorsan bende seni eleştirirm, geçmişteki söylemlerinde sana aittir.

Konu farklı yerlere kaymış tekrar söyleyeyim kendi adıma, bu arkadaşın açmış olduğunu konuya katılıyorum fakat şark kurnazlığı peşindeler, buradakilerin bir çoğu farkında değil yada görmüyor, forumda herşeye laf yetiştirme çabasında olan fenerli üyeler her geçen gün artmakda bundanda rahatsız olmam en tabii hakkım.

Bizde demiyoruz ki rakip takım taraftarı hemen banlansın hakaretler edilsin...Ama adamların kanlarında var provakatörlük...Bizim üyelerde dikkatli olsunlar hemen sarıp sarmalamasınlar adamları...Saçma koruma girişimlerinde bulunmasınlar...Ali Yaren in yazdıklarının tamamına katılıyorum beğen de yaptım zaten 1 new likes received :)

Onu bunu bilmem. Nasıl bir hayat biçimi ve eğlence şeklidir ki sana göre olmayan ve senin gibi futbola bakmayan insanların olduğu ayrıca burdakilerin yılın birçok gününde sövdüğün-rekabet içinde olduğun taraftarın grubu olduğunu bile bile buraya gelip üye olmak, yetmezmiş gibi yorum yapmak ve üstünede forumun moderasyonunun kıyak yapması. Net söyleyeyim, merak için geliyorlarsa "açıkca" Fenerliyim, Bjk'liyim demesinler. Buna müsamaha göstermenizde zorunluluk değildir. Burası bir taraftar grubuna hitaben girilen bir yerdir, tartışma-açıklama-kardeşlik mesajlarının verileceği yer olmamalıdır.

Bunları söyledim, aksini düşünen 10larca yönetici var biliyorum. Bir işe yaramayacak hatta bu hoşgörüsüzlük olarak atfedilecek. Ama yanlış bu hoşgörü gibi bir kavramın uzağında olan mesele. Burası bize ait olsun istiyoruz. Aynı renkte farklı sesler olması kadar normal birşey yok. ama farklı renkte farklı sesler amaç dışı geliyor bana. Neyse sizde birgün gideceksiniz...

Ben konunun kilitlenmesi ve gerektiği yere yani çöp kutusuna taşınmasının gerekli olduğunu düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt