Rakibim ama önyargisiz bir okuyun.. Geri Dön Galatasaray - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rakibim ama önyargisiz bir okuyun.. Geri Dön Galatasaray

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Rakibim ama önyargisiz bir okuyun.. Geri Dön Galatasaray

Galatasarayı sevmek,ona kötü söz söyletmemek salaklıksa evet ben bu ülkenin en salak vatandaşıyım.

Çeşitlilik iyidir aslında. Yani başka taraftarlarında Galatasaray forumunda gelip görüş bildirmesi , düzeyli bir şekilde tartışması , fikrini ortaya sunması o forumun kalitesini arttırır. Şöyle bi önerim var ;

Başka takım taraftarlarının objektifliğine ve saygı duvarına güven sağlanana kadar polemik yaratacak konular , yazılar yazmaması daha iyi olur sanki.

Son yapılan istatistiksel çalışmalara göre GSCimbom forum sakinlerinin %90'ının salak olduğu fakat tüm üyelerin ben %10'luk dilimdeyim görüşünü savunmaları nedeniyle karmaşanın diz boyu mesafelerine geldiği bildirildi :):)

Öğlenden beri antu forumu takip ediyorum fake bi üyelikle.İnanın bu konuyu orda alay konusu hale getirmişler.

Neyseki antu da bildiğimiz antu :D Kendi aralarında tartışmaya başlanınca konu kaldırıldı.

Ama dikkattinizi çekmek istiyorum böyle basit oyunlara gelmeyin. Bu yazıyı zaten biz biliyorduk. Adamın biri kalkmış sizi resmen birbirinize düşürmüş :D

Take it easy guys!! :)

Son yapılan istatistiksel çalışmalara göre GSCimbom forum sakinlerinin %90'ının salak olduğu fakat tüm üyelerin ben %10'luk dilimdeyim görüşünü savunmaları nedeniyle karmaşanın diz boyu mesafelerine geldiği bildirildi :):)

Olayın uzatılmaması daha iyi olur sanki. Kansu'nun orda bana göre ironi yaptığı aşikar. Kimse salak değildir. Ama bu aralar çok çabuk gaza geliyoruz taraftar kitlesi olarak. Lütfen biraz daha anlayış burası GSCimbom. Doğal olarak rakip takım taraftarlarıyla Galatasaray üyeleri tabiki bir değil. Delinin biri kuyuya taş atıyor 40 akıllı çıkaramıyor. Hadi burdaki 40 kişiyi de bul :)

Öğlenden beri antu forumu takip ediyorum fake bi üyelikle.İnanın bu konuyu orda alay konusu hale getirmişler.

Neyseki antu da bildiğimiz antu :D Kendi aralarında tartışmaya başlanınca konu kaldırıldı.

Ama dikkattinizi çekmek istiyorum böyle basit oyunlara gelmeyin. Bu yazıyı zaten biz biliyorduk. Adamın biri kalkmış sizi resmen birbirinize düşürmüş :D

Bazı üyelerde acaip bir rakip takım taraftarı gelsin fetişizmi olduğu için bunlar oluyor...

Kısacası Antu'da bizim hakkımızda ne dendiği, ne konuşulduğu hiç umrumda değil. Bu konudaki yazıyı da okumadım zaten. Benim tepkim, savunduğum şeyler farklı. Farklı olalım istiyoruz, rakip takım taraftarı görünce saldıralım istemiyoruz.

Artık rahatça uyuyabilirim.

Olayın uzatılmaması daha iyi olur sanki. Kansu'nun orda bana göre ironi yaptığı aşikar. Kimse salak değildir. Ama bu aralar çok çabuk gaza geliyoruz taraftar kitlesi olarak. Lütfen biraz daha anlayış burası GSCimbom. Doğal olarak rakip takım taraftarlarıyla Galatasaray üyeleri tabiki bir değil. Delinin biri kuyuya taş atıyor 40 akıllı çıkaramıyor. Hadi burdaki 40 kişiyi de bul :)

Zor valla...Ama biri benim heralde :):)

Kısacası Antu'da bizim hakkımızda ne dendiği, ne konuşulduğu hiç umrumda değil. Bu konudaki yazıyı da okumadım zaten. Benim tepkim, savunduğum şeyler farklı. Farklı olalım istiyoruz, rakip takım taraftarı görünce saldıralım istemiyoruz.

Zaten aklıselim olan kimse saldırıda bulunmaz. Ben ne dedim ? Çeşitlilik iyidir kaliteyi arttırır.Ama yazıyı okusaydın anlardın ordaki rakip taraftarın ufaktan ufaktan iğnelemelerini. Bizim taraftar profili çok değişti kanımca. Evet fazla fairplay ruh taşıyoruz bunun yararlarınıda zararlarınıda görüyoruz zaten :)

Bknz: Her Galatasaray fenerbahçe maçı öncesi estirilen centilmenlik havası.

Buna benzer bir başlık vardı geçen sene hatta. Neyse kanmayın artık bunu bu adamlar hep yapıyor. Bu yazıyı bugün buraya yazdıranlar 3 gün sonra Centilmenlik havası vermek uğruna ellerinden geleni yapacaklardır. Yedik mi ? Tabii ki hayır

Derbi öncesi yaşanacak diğer malum şeyler

Bknz:Gökhan Gönül Emre Belezoğlu ve Alex in durumlarının maç saatinde belli olması

Yemeyin uyanık olun !

Bizde demiyoruz ki rakip takım taraftarı hemen banlansın hakaretler edilsin...Ama adamların kanlarında var provakatörlük...Bizim üyelerde dikkatli olsunlar hemen sarıp sarmalamasınlar adamları...Saçma koruma girişimlerinde bulunmasınlar...Ali Yaren in yazdıklarının tamamına katılıyorum beğen de yaptım zaten 1 new likes received :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt