Rakibimiz Schalke - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rakibimiz Schalke

Deplasmanda Hakkarispor bile düşündürür beni . Düşünene değil düşündürene bak derler. Evde en kötü berabere kalırız onda sıkıntı yok zaten

SM-A320F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bak gorursun bu takım portoyuda orda yener gruptan lider cıkar Allahın ıznı ile yaparızz negatıf tabloyu dagıtalım artık gecti bitti akhisar felan .... onumuze bakalım hocam

Schalke gecen sezon cok hirsli cok savasciydi. Cogu macta o istek ve azim sayesinde galip geldiler.

Bu sezon o hirstan eser yok oyuncularda. Tedesco da oyunculari gibi formsuz olunca ortaya böyle bir sonuc cikiyor.

Bizim Gladbach da CL ye katildigi sezon 5 de 0 yapmisti bir kac sene önce ligin ilk 5 haftasinda, keza Dortmund da CL de bizimle eslestikleri sezon lig sonuncusuydu bir aralar ligin ilk devresinde.

Konudan bağımsız olacak ama bence bizde bir uğursuzluk var. Şöyle ki her kim kurada biz çekse ondan sonra iki yakası bir araya gelmiyor. Bize elini atan takım kuruyor. Koskoca Dortmund bizimle eşleştikten sonra az kalsın küme düşecekti Bundesliga'da. Yıllar önce Monaco ile eşleştik, son şampiyon o sezon ligi 11.bitirdi. PSG ile aynı gruba düştük. Adamlar bizle eşleştiğinde Fransa'da liderdi, sezonu 10.bitirdi. Lazio ile eşleştik yıllar önce, o yıllarda her sene şampiyonluk mücadelesi veren takım o sezon 6. bitirdi ligi. Milan bizim gruba bir düştü,şampiyonluk adayı takım ligi 7.bitirdi. Hocasını kovup Fatih Terim'i getirdi. Birkaç sezon önce gene Lazio ile eşleştik. O sezon da ligi 9.bitirdiler, bizden sonraki ilk turda da elendiler. Braga ile bir eşleştik, genelde her sezon zirveyi zorlayan takım 30 puan fark yedi, 50 puanla ligi bitirdi. Real Sociedad ile aynı gruba düştük, bir önceki sezon şampiyonluğu son hafta kaçıran takım o sezon zar zor kümede kaldı. Bu sezonda bile Lokomotiv, Schalke bizi çektiler perişan oldular. Vay arkadaş, ben korktum bizim takımın lanetinden.

Üst Alt