Rakip Hırvatistan


2723aturkiye.jpg
İlk maç Türkiye'de. Bize yabancı olmayan Hırvatistan'ı 3 yıl önce elemeyi başarmıştık.Euro 2008 ilk maçında Avusturya'yı 1-0 yenmeyi başardılar. 2. maçlarında Almanya'yı 2-1 yendiler. Gruplarda son maçlarında da Polonya'yı yenerek Çeyrek Finale yenilgisiz olarak yükseldiler. 20 Haziran akşamı Türkiye ile yaptıkları maç sonucu normal sürede 1-1 berabere biten maçta penaltılarla 4-2 yenilerek kupaya veda etmişlerdir.
Haberin devamı GSC Portal'da!
 
Cevap: Rakip HırvatistanDiğer eşleşmeler;ESTONYA - İRLANDA CUMHURİYETİ

ÇEK CUMHURİYETİ - KARADAĞ

BOSNA HERSEK - PORTEKİZ
 
Cevap: Rakip Hırvatistan2 iyi mac ama iki tanede dandik mac var.

Estonya - Irlanda

Cek Cumhuriyeti - Karadageslesmelere bak. su cek cumhuriyeti bize gelseydi.
 
Cevap: Rakip HırvatistanDarijo Srna-Luka Modric-Niko Kranjcar-Ivan Rakitic-Eduardo-Ivan Perisic-Milan Badelj-Ivan Klasnic-Vedran Corluka-Nikica Jelavic. İyi isimler..
 
Cevap: Rakip HırvatistanHiddink iki maçtada defansif oynatmaya kalkar heralde.İlk maç 0-0 biter.Deplasmandada 1-0 yenilip eleniriz.:(
 
Cevap: Rakip HırvatistanFatih Hodja: simdii tabii, bu mac ne olur sorusuna cevabim pilav üstü kuru olur. Direkten dönen top pizza üstü mozarella olur, hakem kartini esirgemez ikinci kirmizidan ilk sari'yi göstererek sert müdahale edebilir bu maca.
 
Cevap: Rakip HırvatistanGrup maçlarındaki performansları nasıldı bilmiyorum ama eski havasında olmadıkları kesin. Yenebileceğimiz bir takım.
 
Cevap: Rakip HırvatistanBosna H.-Portekiz(Portekiz)

&

Estonya-İrlanda(İrlanda)

&

Çek.C.-Karadağ(Çek.C.)

Biz adam gibi çalışır-oynarsak maç ortada

favori yok
 
Cevap: Rakip HırvatistanMaçları takip etmeyip, sırf söylentileri okuyup ''Hırvatistan'da bizden iyi değil zaten zaaaxD'' diyenler, oturun maç izleyin. Tur gitti geçmiş olsun.
 
Cevap: Rakip HırvatistanDaha zamanimiz var,Hiddink'i gönderip yerine baskasini getirelim.

Hiddink Iki macta da beraberlik icin oynayacak,bir gol bulan gecer.

Insallah golu bulan taraf biz oluruz.
 
Cevap: Rakip HırvatistanTiflis'te Gürcistan'a 1-0 kaybettikleri maça gittim. Defansı sağlama alırsak kesinlikle geçeriz.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt