Rakip Hırvatistan - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rakip Hırvatistan

Cevap: Rakip Hırvatistan

Hala ne Servet'i allah aşkına dalga mı geçiyorsunuz insanlarla ya ?

Yorumuma gelince geçme ihtimalimiz %40larda

Yav arkadas cok cabuk unutuyoruz bizz yaa bu futbolda sakatlıklar , sakatlıklardan snra form düşüklüğü olur her zaman için..

Ben Servet'in sonuna kadar arkadasındayım ... En son böyle bir şey dediğimde karsıdaki utanmıştı yazdıklarından , utanıcak sözler sarfetmeyin bence..

Servet hala Türkiye'nin 1 numara stoperidir..Üstüne konusmam..Bekleyin ve görün...!

Yav arkadas cok cabuk unutuyoruz bizz yaa bu futbolda sakatlıklar , sakatlıklardan snra form düşüklüğü olur her zaman için..

Ben Servet'in sonuna kadar arkadasındayım ... En son böyle bir şey dediğimde karsıdaki utanmıştı yazdıklarından , utanıcak sözler sarfetmeyin bence..

Servet hala Türkiye'nin 1 numara stoperidir..Üstüne konusmam..Bekleyin ve görün...!

Fatih, malesef biz anlık yasıyoruz,buna bende dahil.Ama Serveti begenmeyenlerin görüslerine saygı duyuyorum yinede:)

İlk maç içerdeymiş galiba.Bu büyük bir dezavantaj..

İçsahada defansif ofansif dengemizi dakikalara bir türlü yayamıyoruz.Gol ararken kontradan yiyoruz.Gol de bulmamız lazım.Çok sıkıntılı bir karşılaşma olacak.

Deplasmanda işimiz zaten allahlık.

Umudum yok denecek kadar az.Ama tersimiz bi tutarsa,işte onu da bilemem..

Bu turu geçip geçmeyecek olmamızın Servet'in elinde bişey olması ne kadar kötü :eek:

Fatih, malesef biz anlık yasıyoruz,buna bende dahil.Ama Serveti begenmeyenlerin görüslerine saygı duyuyorum yinede:)

O değilde cok cabuk unutuluyor hem avrupada hem Galatasaray'da yapmadıgı sey kalmadı adamın.

Yüzünde maskeyle oynadı kaç hafta .. Biz değilmiydik Terminatör diye lakap takan..

Sadece ''Geçmişi hatırlayın , geleceği göreceksiniz..'' diyorum...!

O değilde cok cabuk unutuluyor hem avrupada hem Galatasaray'da yapmadıgı sey kalmadı adamın.

Yüzünde maskeyle oynadı kaç hafta .. Biz değilmiydik Terminatör diye lakap takan..

Bu söze sapka cıkartılır:)

:tiphat:

Çok boş bi söz. Futbolda geçmiş falan yok. O zaman Hakan Şükür de gelsin oynasın. Ergün gelsin sol beke nasıl fikir ?

Servet kötü oyuncu Servet kötü oyuncu Servet kötü oyuncu Servet kötü oyuncu Servet kötü oyuncu Servet kötü oyuncu Servet kötü oyuncu Servet kötü oyuncu Servet kötü oyuncu Servet kötü oyuncu Servet kötü oyuncu Servet kötü oyuncu Servet kötü oyuncu Servet kötü oyuncu Servet kötü oyuncu Servet kötü oyuncu Servet kötü oyuncu Servet kötü oyuncu Servet kötü oyuncu Servet kötü oyuncu Servet kötü oyuncu Servet kötü oyuncu Servet kötü oyuncu Servet kötü oyuncu Servet kötü oyuncu Servet kötü oyuncu Servet kötü oyuncu Servet kötü oyuncu Servet kötü oyuncu Servet kötü oyuncu Servet kötü oyuncu Servet kötü oyuncu Servet kötü oyuncu Servet kötü oyuncu Servet kötü oyuncu Servet kötü oyuncu

Çok boş bi söz. Futbolda geçmiş falan yok. O zaman Hakan Şükür de gelsin oynasın. Ergün gelsin sol beke nasıl fikir ?

Sen birşeye inanmışsın gidiyorsun , adım gibi eminim Terim vazgeçmicek Servet'ten veee bu lafımı sakın unutma , utanacaksın bu yazdıklarına..

Seninle tam 4-5 hafta sonrasında konusalım.??

hee birde o yazdıgın futbolcular kendini Galatasaray'a bağlamış , kendini Galatasaray gibi yaşayan futbolcular inan geçen senelerdeki ruhsuzlardan daha iyi top oynarlardı...

Yazıcaksan 1 2 sene önceye git orda birçok ruhsuz bulacaksın , yazacaksan onları yaz , bu Galatasaray aşıklarını yazma..!

Servet ten sonra Gerets,Kalli,Skibbe,Bülent Korkmaz,Hagi,Rijkard,Bülent Ünder gibi hocaların yanı sıra Song,Meira,Emre Aşık,Emre,Neill,Gökhan gibi oyuncular geldi geçti.Maskeyle falan oynadığı maça gerekçe Fenerbahçe maçında 2-0 yenildik ( o maçta elmacık kemiği kırıldı) Servet takıma katıldıktan beridir Edirne dışını unuttuk kaba tabirle ve sadece ve sadece eski açık saat kaç şampiyonluğumuz var başarı diye kendimizi avutacağımız? Ben bunlara bakarak geleceğimi gözüyorum ve lütfen Servet devre arasında senin kıymetinin bilineceği bir klübe git diye temennide bulunuyorum.Kalsın diyenlerede hayret etmekle birlikte yinede saygı duyuyorum.

Servet ten sonra Gerets,Kalli,Skibbe,Bülent Korkmaz,Hagi,Rijkard,Bülent Ünder gibi hocaların yanı sıra Song,Meira,Emre Aşık,Emre,Neill,Gökhan gibi oyuncular geldi geçti.Maskeyle falan oynadığı maça gerekçe Fenerbahçe maçında 2-0 yenildik ( o maçta elmacık kemiği kırıldı) Servet takıma katıldıktan beridir Edirne dışını unuttuk kaba tabirle ve sadece ve sadece eski açık saat kaç şampiyonluğumuz var başarı diye kendimizi avutacağımız? Ben bunlara bakarak geleceğimi gözüyorum ve lütfen Servet devre arasında senin kıymetinin bilineceği bir klübe git diye temennide bulunuyorum.Kalsın diyenlerede hayret etmekle birlikte yinede saygı duyuyorum.

Ne güzelde saymışsın teknik direktör ve oyuncuları ama bir de bu kadar teknik direktör geldi geçti , bu kadar stoperler geldi geçti ama hala Servet niye bu takımda diye sormuyorsunuz kendinize..

Yaa bu adamın yerine dünya yıldızı bi stoper gelecek o zamanı bekliyor bu kadar teknik direktör ve yöneticiler , ya da bu kadar teknik direktör Terimde dahil hiçbiri anlamıyor futboldan...????

Bir bildikleri vardır kii özellikle Terim'e güvenim sonsuzdur o Gökhan Zan ' ıda adam etmezse ben hiçbirşey bilmiyorum..!

Servet'i de bekleyin ve görün ...

Üst Alt