Rakip Takım Taraftar Forumlarından Enstantaneler (Arşiv) - Sayfa 177 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ergene bak jaahahahahahaahasjadjhdasjdahj

Son Dakika Duyum ve Haberler (Konu Dışı Mesajlara "2 Gün" Forum Düzeni Cezası Verilecektir)
bos.gif

GS forumuna bakiyorum. Fena kudurmuslar‚ Emre iyi transferler yapiyor diye. Resmen *t gibi titriyorlar. Kudurun.

Mis gibi bedavaya Caner‚ GG‚ Sosa‚ Mert Hakan‚ Novak‚ Sinan ve Thiam. Ohhh suyundan da koy.

Denemek icin Lemos‚ Sangare ve Valencia. Ve tas gibi stoper Tisserand

Kudurun.
bos.gif

hangi forum o ya .d

mhy yerli diye + sosa fena degil diye haric alayi cöp ya

ergene bak jaahahahahahaahasjadjhdasjdahj

Son Dakika Duyum ve Haberler (Konu Dışı Mesajlara "2 Gün" Forum Düzeni Cezası Verilecektir)
bos.gif

GS forumuna bakiyorum. Fena kudurmuslar‚ Emre iyi transferler yapiyor diye. Resmen *t gibi titriyorlar. Kudurun.

Mis gibi bedavaya Caner‚ GG‚ Sosa‚ Mert Hakan‚ Novak‚ Sinan ve Thiam. Ohhh suyundan da koy.

Denemek icin Lemos‚ Sangare ve Valencia. Ve tas gibi stoper Tisserand

Kudurun.
bos.gif

Bunlar bu kafayı her sene nasıl yaşıyor yav?

karaccili - 20.09.2020 21:05

başakşehirli aptallar lyundama´yı yıldız yaptı. bana göre maçın yıldızı lyundama oldu. sürekli havadan içeri top kestiler herif hepsini topladı hepsine vurdu uzaklaştırdı. bunun istatisliği tutuluyorsa adam resmen istatislik kastı. bir kestin adam vurdu iki kestin adam vurdu artık taktiği değiştireceksin. yerden gel üçgenler kurarak gel. maç boyu havadan herifin kafasına top kestiler. okan mokan bundan bir yol olmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt